|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Za sve mame malih curica
12.10.2009 21:54:33   
mirna
Zanimljivi komentar, procitajte:

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,10,9,,178978.jl

Sto bi zeljele da bude vasa curica? user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Za sve mame malih curica
12.10.2009 22:01:43   
natalijax
ako je ikad budem imala,neznam nemogu bas o tom sad razglabati,ali dovoljno sto bi mama trazila je da bude ,postena,normalna,i dobra osobauser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Za sve mame malih curica
12.10.2009 22:37:43   
Viky
mislim da će to biti njena odluka,ali ako se mene pita-ni jedno

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Za sve mame malih curica
12.10.2009 22:40:32   
FIONA
pazi sad ovo..išla sam na manekenstvo a trenirala karate....išla na sdidij Kriminalistike a vodial ritmiku i ples...
moja zver ak hoće bit pilot borbenog zrakoplova ili manekenka...samo nek ide ali bu imala školu morala kod mame Fione...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Za sve mame malih curica
12.10.2009 22:41:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: natalijax

ako je ikad budem imala,neznam nemogu bas o tom sad razglabati,ali dovoljno sto bi mama trazila je da bude ,postena,normalna,i dobra osobauser posted image


to sam ja svojoj kćeri neki dan rekla kad me je pitala što bi ja htjela da ona bude kad naraste.user posted image

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Za sve mame malih curica
12.10.2009 22:42:58   
dominik
dora kad naraste sama ce birati...ali ko brani toj policajki da si nanese malo sminke???kaj ak je policajka nemre biti lijepa? nekuzim


< Poruku je uredio dominik -- 12.10.2009 22:43:35 >

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Za sve mame malih curica
12.10.2009 22:44:43   
FIONA
IZVORNA PORUKA: dominik

dora kad naraste sama ce birati...ali ko brani toj policajki da si nanese malo sminke???ja sam ih vidla jako puno zgodnih u uiformama tak da...


čuj  a daj zamisli da sam ja završila faks i možda dobila onu za očevide na terenu uniformu...i eno Fione s dugim šarenim panđama i nalarfana ko klaun u uniformi...ehhehehhe...baš ko joj brani...sama si je kriva kaj liči na nakardu...mislim Boooožeeeee......


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Za sve mame malih curica
12.10.2009 22:48:57   
dominik
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: dominik

dora kad naraste sama ce birati...ali ko brani toj policajki da si nanese malo sminke???ja sam ih vidla jako puno zgodnih u uiformama tak da...


čuj  a daj zamisli da sam ja završila faks i možda dobila onu za očevide na terenu uniformu...i eno Fione s dugim šarenim panđama i nalarfana ko klaun u uniformi...ehhehehhe...baš ko joj brani...sama si je kriva kaj liči na nakardu...mislim Boooožeeeee......



opce mi je glup clanak...uostalom kaj se tipovi ne pale na uniforme??? onda molim lijepo

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Za sve mame malih curica
12.10.2009 22:53:10   
FIONA
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: dominik

dora kad naraste sama ce birati...ali ko brani toj policajki da si nanese malo sminke???ja sam ih vidla jako puno zgodnih u uiformama tak da...


čuj  a daj zamisli da sam ja završila faks i možda dobila onu za očevide na terenu uniformu...i eno Fione s dugim šarenim panđama i nalarfana ko klaun u uniformi...ehhehehhe...baš ko joj brani...sama si je kriva kaj liči na nakardu...mislim Boooožeeeee......



opce mi je glup clanak...uostalom kaj se tipovi ne pale na uniforme??? onda molim lijepo



viš viš tu uniformicu nemam još doma u svojoj kolekciji...eehhehehhehehe..

ma članak mi je otišao malo u krivom smijeru...ja očekujem sočan sadržaja SMS-a i kak se nabacivala kokoš...kaj joj je mama rekla...kaj je profač ženi objasnil doma...živo mi se fučka kaj je bolje...ni jedno....da se mene pita!!!..eehehehe


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Za sve mame malih curica
13.10.2009 8:02:53   
troubled
ne razmišljam o svojim željama na taj način...apsolutno sam protiv svakog ukalupljivanja...
njihovo zanimanje je stvar njihovog izbora, a ne moje želje...
prihvaćam svaki mogući odabir user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
13.10.2009 8:07:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Za sve mame malih curica
13.10.2009 10:05:02   
mirna
Dominik mislim da si fulala poantu...ne radi se toliko o sminjkanju nego o tom kako zaraditi za zivot. S nekom normalnom profesijom ili potraziti sponzora, ulagati samo u svoj izgled i sto brze sa sto manje truda obogatiti se.

Istina je da je izbor ekstremnih suprotnosti policajka ili manekenka malo smjesan, ali ne radi se iskljucito o tim ulogama nego o ulogi zene opcenito i o vrijednostima drustva. Naravno da se uspjesna zena moze i sminkati, ali ona za svoju buducnost ne ulaze jedino u svoj izgled...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Za sve mame malih curica
13.10.2009 10:12:30   
mirna
Vjerojatno se i policajka sminka u slobodno vrijeme...user posted image

Ja bi za moju kcer svakako zeljela da ima puno toga unutra,a ne samo fasadu izvana..

< Poruku je uredio mirna -- 13.10.2009 10:13:03 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Za sve mame malih curica
13.10.2009 11:21:43   
Bebys
pa nebi bas voljela da ju privode bez obzira sta bila...bitno je da bude o.k iznutra..a izvana sama ce to odabrati...user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Za sve mame malih curica
13.10.2009 12:27:15   
Krky
Ja imam jednu doma (15,5 god.) iznutra policajka, čvrstog karaktera, teško popustljiva, izvana: prava ženskica s ipak prevagnutim sportskim stilom i poviješću šminkanja od 2 mjeseca. Meni važnije da bude poštena i iskrena osoba, a MMama bi je s guštom upakirala u markice i šminkice svakovrsne (nije mogla mene, nisam se dala!)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Za sve mame malih curica
13.10.2009 18:04:34   
Ninaa
ja za svoju želim da bude dobra poštena i moralna osoba kao što je netko već i napisao, a njen izbor koji će posao raditi. Dobro nadam se da ću je uspjeti odgojiti da se ne slika gola za Playboy s 18 godina i da mi ne kaže i za to dobi samo 1000E ko moja susjeda.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Za sve mame malih curica
13.10.2009 18:10:58   
Zvonki
Ako mogu pustiti mašti na volju, vidim ih kao našminkane komade na poslovima koje vole a srcem kakvo im je sada. Javim vam za 20-ak godina kakvo je stanje user posted image



_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Obrisani korisnik]
13.10.2009 18:14:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Za sve mame malih curica
13.10.2009 18:52:42   
zaba
iskreno nisam pročitala članak,ali sam po postovima zaključila-dao joj Bog zdravlja,sreće i pameti,pa nek radi ono kaj ju zanima,nalarfana ili ne,nek bude zadovoljna poslom koji obavlja i nek to radi uspješno i pošteno.(ali rado bi i da se malo našminka user posted image )

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!