|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zaštita u kući
26.12.2008 10:00:46   
Ruža
Što ste sve od zaštite u kući koristili? Kada ste krenuli sa upotrebom?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zaštita u kući
26.12.2008 10:10:30   
Puli
mi ništa

cura je spretna ,štekeri  su visoko ,kablovi od kompa sakriveni, a vrata od kuhinje zatvorim da ne ulazi


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zaštita u kući
26.12.2008 10:14:56   
sanjarica
jedino za uticnice zastitu,a sto se tice kompa vec ga je 50% razvalio,servisa pola porazbijao,dvije ladice kuhinjske vise nisu u funkciji..tako da eto to je moja zastita.user posted image

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zaštita u kući
26.12.2008 19:53:49   
božica
u štekere smo ugurali onu zaštitu i to je touser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zaštita u kući
26.12.2008 19:54:52   
kitty
IZVORNA PORUKA: božica

u štekere smo ugurali onu zaštitu i to je touser posted image

isto takouser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zaštita u kući
27.12.2008 0:50:46   
svegra
joj jakov je po tom pitanju opasan
stalno ga moram imati na oku.utičnice smo zaštitili, u kuhinji elemente zavezali, zavlači se pod stol i dira kablove od kompa,otvara ormare tamo gdje su dupla vrata smo zavezali a tamo gdje nisu stalno opominjemo. sad ima fazu penjanja pa se penje na stoliće u dnevnoj.NEMOGUĆ JE
ako dođe do kupaone gura glavu u veš mašinu i viče brm brma, samo guza viri vanuser posted image
džabe ako zatvorim vrata od veš mašine on ih otvori. sad je već skužio kvake na vratima ali ih za sad ne može dohvatiti
sad kad imamo bor i jaslice stalno čačka,skida kuglice, vadi figurice iz jaslica i onda bježi od mene.zloćo mali zna da to ne smije dirati pa počne bježati kad ga vidim da je uzeo.
mislila sam da je najgora faza prošla dok je učio hodati,ali sad je tek goreuser posted image

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zaštita u kući
27.12.2008 2:14:46   
tiha
IZVORNA PORUKA: svegra

joj jakov je po tom pitanju opasan
stalno ga moram imati na oku.utičnice smo zaštitili, u kuhinji elemente zavezali, zavlači se pod stol i dira kablove od kompa,otvara ormare tamo gdje su dupla vrata smo zavezali a tamo gdje nisu stalno opominjemo. sad ima fazu penjanja pa se penje na stoliće u dnevnoj.NEMOGUĆ JE
ako dođe do kupaone gura glavu u veš mašinu i viče brm brma, samo guza viri vanuser posted image
džabe ako zatvorim vrata od veš mašine on ih otvori. sad je već skužio kvake na vratima ali ih za sad ne može dohvatiti
sad kad imamo bor i jaslice stalno čačka,skida kuglice, vadi figurice iz jaslica i onda bježi od mene.zloćo mali zna da to ne smije dirati pa počne bježati kad ga vidim da je uzeo.
mislila sam da je najgora faza prošla dok je učio hodati,ali sad je tek goreuser posted image




moja mia bas to sve isto radi a kad ostavim vrata od wca otvorwena dotrci do wc solje i gura ruku unutra i vice pič pič(piš piš) user posted image a skoro nam je i bor srusila sva sreca pa je veliki pa nije uspjela ali ga je dobrano zaljuljala...

svegra ko da nam se djeca znajuuser posted image user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu svegra)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zaštita u kući
27.12.2008 15:37:31   
koka
Roko je bio vrlo znatiželjno djete user posted image , koristili smo zaštitu za utičnice, za ladice, ormariće i frižider morali smo isto koristit da ih ne otvara, video, resiver, i dvd morali smo dignut, cvijeće maknut itd...sve šta se dalo zaštiti - zaštitili smo user posted image , sad ćemo vidjeti kako će biti s curom user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!