|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 15:41:08   
Bebys
evo konacno sto kila sam doseglauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i idem na mrsavljenje

odlucila i to obavezno u zivotu sam imala u svojih 37 godina samo 77 kg najvise, zamislite kako izgledam KO BURE DOSLOVNO
jer imam samo 158 cm do 160cm nekad nekako nemam pojma sta je tocno ...
mislim da imam 160cm jer su me u policiji mjerili...ovdje...za putovnicu znaci onda valjda tocno je tako
40% ima IBM onaj sto se mijeri i lijecnica moja mi je odobrila XENICAL inace ovdje je zabranjen REDUCIL i jos jedne jake stete plucima i jetrima..
ove su za sada bezopasne
jednostavno tope visak masnoce a energiju koja je tijelu potrebna zadrzavaju...i ja sam jako jako zadovoljna kazu da se skine i do
10 kg za mjesec dana ja sam PRESRETNA jer ja moram skinuti oko 30kg najmanje
inace u hr. su bile oko 420kn i ovdje su isto toliko skupe ali savrsene kazu sve zene koje su ih pile...nadam se i meni ce  takve biti....
javim vam kako ide s kilazom...
izgledam ko ATOMSKA BOMBA...fujjjjjjjjjjjjj

user posted image user posted image user posted image



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 15:45:21   
Bebys
user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 15:45:44   
Bebys
imali netko iskustva s njima od vas...mozda da napise nesto...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 15:50:26   
Mirjana J.
nemam iskustva sa njim ali bi i meni dobro došlo da se javi netko tko ih je proba ...
i ja nakon poroda nikako skinit kile i doslovno se osjećam ka burence a prije trudnoće sam nosila 36 konf. br.  user posted image


_____________________________

Tomislav-28.07.2000
Josip-21.10.2010

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 16:04:56   
Bebys
ja sam danas popila prvu ...
kazu moze se i do tri na dan ako se jede tri obroka u kojima ima puno masnoce..
i problem je sto se onda dobije proljev puno masni kazu da pliva mast po skoljki...

vidit cu pisat cu kako mi je ..
ma ja i da skinem 10 kg ja sam zadovoljna...
ima 84 tablete ...i nadam se uspijehu...iako ja nejedm puno samo mi se sve ljepi...user posted image

(Odgovor članu Mirjana J.)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 18:49:23   
pincirotvajler
nisam pila nikakve tablete za mršavljenje
i ja sam u istom sosu kao i ti,imam još bar 20 za skinuti,8 jesam
sretnouser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 19:06:39   
nemirna mama
draag moja ja sam ti ih pila i nisam bila zadovoljna...a i ja mimam dosta kila viška....u uputstvima piše da tope mast ali ne piše da ostavljaju masni trag na gaćicama koji se ne može oprati pila sam ih 2 tjedna i odustala samo zbog toga...jer jednostavno ne možeš ništa raditi "ta " mast curi sama od sebe i nemaš kontrolu nad tim i što je najgore to ti pređe i na odjeću i onda izgleda kao da si se uneredila.....pila ih je i jedna moja kolegica i odustala samo zbog toga



_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 21:03:28   
BUMBI
Sretnooouser posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 21:08:07   
cuba
Bebys nemam ti osobnog iskustva ali želim ti svu sreću svijeta da uspiješ u skidanju viška kilograma i da nam uskoro budeš u top formiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 21:13:52   
mariola
IZVORNA PORUKA: cuba

Bebys nemam ti osobnog iskustva ali želim ti svu sreću svijeta da uspiješ u skidanju viška kilograma i da nam uskoro budeš u top formiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Xenical, ja mrsavim!
21.4.2011 22:54:34   
ELENA35
IZVORNA PORUKA: nemirna mama

draag moja ja sam ti ih pila i nisam bila zadovoljna...a i ja mimam dosta kila viška....u uputstvima piše da tope mast ali ne piše da ostavljaju masni trag na gaćicama koji se ne može oprati pila sam ih 2 tjedna i odustala samo zbog toga...jer jednostavno ne možeš ništa raditi "ta " mast curi sama od sebe i nemaš kontrolu nad tim i što je najgore to ti pređe i na odjeću i onda izgleda kao da si se uneredila.....pila ih je i jedna moja kolegica i odustala samo zbog toga




Kako misliš curi sama od sebe?? Kao da imaš proljev..ili..? Ajme,nikad nisam čula za nešto takvo,ali biće da se nešto opako događa u organizmu ako tako curi ta masnoća..user posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu nemirna mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
22.4.2011 7:57:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ELENA35)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 8:22:58   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: cuba

Bebys nemam ti osobnog iskustva ali želim ti svu sreću svijeta da uspiješ u skidanju viška kilograma i da nam uskoro budeš u top formiuser posted image user posted image user posted image


Sretno Bebys!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 8:24:45   
modesty blaise
Možda da probaš Dukanovu dijetu...nije zdrava , kao niti jedna dijeta, al skida kile ko luda.....
i na njoj kaj je najvažnije , nisi gladnauser posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 22.4.2011 8:25:24 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 8:33:44   
elle1
sretno i da izdrzis,drzim fige...user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 8:40:19   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: Bebys

evo konacno sto kila sam doseglauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

i idem na mrsavljenje

odlucila i to obavezno u zivotu sam imala u svojih 37 godina samo 77 kg najvise, zamislite kako izgledam KO BURE DOSLOVNO
jer imam samo 158 cm do 160cm nekad nekako nemam pojma sta je tocno ...
mislim da imam 160cm jer su me u policiji mjerili...ovdje...za putovnicu znaci onda valjda tocno je tako
40% ima IBM onaj sto se mijeri i lijecnica moja mi je odobrila XENICAL inace ovdje je zabranjen REDUCIL i jos jedne jake stete plucima i jetrima..
ove su za sada bezopasne
jednostavno tope visak masnoce a energiju koja je tijelu potrebna zadrzavaju...i ja sam jako jako zadovoljna kazu da se skine i do
10 kg za mjesec dana ja sam PRESRETNA jer ja moram skinuti oko 30kg najmanje
inace u hr. su bile oko 420kn i ovdje su isto toliko skupe ali savrsene kazu sve zene koje su ih pile...nadam se i meni ce  takve biti....
javim vam kako ide s kilazom...
izgledam ko ATOMSKA BOMBA...fujjjjjjjjjjjjj

user posted image user posted image user posted image







user posted image ...ako ce ti biti utjeha i ja sam bila 102 kile u 9 mjesecu...a sada sam 77user posted image ....mozes ji skinuti...nije nemoguce...samo treba ti disciplina i ustrajnost...ja nisam probala te tablete...ali evo i ja sam na nekoj dijeti za par dana sam uspjela skinuti 1 kilu...moram dalje...
ja sam takoder puno na coolinariki i pravim njihove corbe...
sretano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 11:30:59   
lavica81
sretno dragauser posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

IZVORNA PORUKA: cuba

Bebys nemam ti osobnog iskustva ali želim ti svu sreću svijeta da uspiješ u skidanju viška kilograma i da nam uskoro budeš u top formiuser posted image user posted image user posted image


Sretno Bebys!


_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 13:59:27   
natalijax
IZVORNA PORUKA: cvrčak

bebys od srca ti želim da skineš višak kg,ali nisam baš sigurna za tablete. Nekako si mislim da sve te tablete za mršavljenje nikako ne mogu biti zdrave.
Možda da probaš izbaciti večeru,slatkiše,R.u kolica pa brze šetnje prije nego probaš s tabletama?

U svakom slučaju sretnouser posted image

user posted image slažem se

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 19:40:14   
jagodicabobica
ja bi radije ti preporucila nutrilette nego tablete..user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 22:02:17   
cuba
IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Možda da probaš Dukanovu dijetu...nije zdrava , kao niti jedna dijeta, al skida kile ko luda.....
i na njoj kaj je najvažnije , nisi gladnauser posted image

Haha, baš je danas na Excluzivu bilo da je buduća princeza Kate na toj dijeti

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Xenical, ja mrsavim!
22.4.2011 22:18:28   
pticica
IZVORNA PORUKA: cuba

Bebys nemam ti osobnog iskustva ali želim ti svu sreću svijeta da uspiješ u skidanju viška kilograma i da nam uskoro budeš u top formiuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 21
   [Brisano sporočilo]
23.4.2011 7:32:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu pticica)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Xenical, ja mrsavim!
23.4.2011 9:04:47   
modesty blaise
IZVORNA PORUKA: elinamama

ja ne vjerujem niti jednim tabletama za mršavljenje, jer bi onda i Oprah bila mršavica, mislim bar ona ima novaca kupiti si što god poželi a bori se s kilama....nažalost nema čarobnog štapića za topit mast....
sretnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



uf! ovo odma potpisujem!

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Xenical, ja mrsavim!
23.4.2011 9:24:50   
mala99
Te tablete su vam šetetne za zdravlje, makar ih prepisalo sto doktora. Ja to nikad ne bi uzimala. Treba promjeniti način prehrane i kile će ići dole. Meni se čini da je dosta jedem, pa imam oko 60 kg, čini mi se da za 100 kg treba pojesti dosta hrane dnevno. Pa bolje poradite na tome.

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Xenical, ja mrsavim!
23.4.2011 10:19:56   
ema55
nisam koristila tablete nikada jel nije bilo potrebe, niti za djete niti tablete. moje mišljenje je što možda ti i smršaviš od tableta jedući istu količinu hrane. ali je onda problem kad dostigneš težinu što opet dođe na isto. opet se počne debljati. tako da ako se ne smanji unos hrane nema tu pomoći. tablete se ne mogu vječno piti.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu mala99)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!