|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vožnja biciklima
21.8.2009 17:31:42   
anne
Idete li onako obiteljski na vožnju biciklima?
Maki me nagovara da i meni kupimo bicikl pa da se rekreiramo.user posted image
Rađe bum hodala pokraj njih.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vožnja biciklima
21.8.2009 17:45:40   
maja
Pa zašto Anne, baš si neka! MM i ja smo često znali ići u vožnju biciklom kad nisam bila trudna, pa smo malo pauzirali i sad napokon idemo obiteljski. Odemo malo na vožnju šumom, to mi je baš gušt, a i Noa uživa. Čak odemo i do grada subotom na plac pošto je gužva, pa je ovako brže. Samo se nadam novom biciklu iduće godine jer od sica ove godine nisam mogla dva dana normalno sjediti koliko me je trcak boliouser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vožnja biciklima
21.8.2009 17:58:11   
natalijax
nisam dugo,vec sam zaboravila kako se vozi

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vožnja biciklima
21.8.2009 17:59:49   
maja
IZVORNA PORUKA: natalijax

nisam dugo,vec sam zaboravila kako se vozi



kažu da je kao sex, ne možeš nikada zaboravitiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vožnja biciklima
21.8.2009 18:32:01   
Thea
Mi imamo svaki svoj bic i volimo se voziti pa sad čekamo da valentino naraste da mu kupimo nagodinu sjedalicu za bic i kompletna family ide u vožnju.Sad kad Antonio ima gips ne vozi se ,ali mi(mm i ja ) sjednemo na bicikle uzmemo našu kujicu Linu i u vožnju.Tako napravimo krug po gradu nekih 5 km i na spavanac...Obožavam voziti bic ali nisam htjela novi jer mi nisu baš nešto.Imam stari rogov i super mi je...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vožnja biciklima
21.8.2009 19:31:57   
ivanaa
ja sam na brdu doma ubili bi se

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vožnja biciklima
21.8.2009 20:55:10   
anne
IZVORNA PORUKA: maja

Pa zašto Anne, baš si neka! MM i ja smo često znali ići u vožnju biciklom kad nisam bila trudna, pa smo malo pauzirali i sad napokon idemo obiteljski. Odemo malo na vožnju šumom, to mi je baš gušt, a i Noa uživa. Čak odemo i do grada subotom na plac pošto je gužva, pa je ovako brže. Samo se nadam novom biciklu iduće godine jer od sica ove godine nisam mogla dva dana normalno sjediti koliko me je trcak boliouser posted image


Spretnost mi je jača strana - kupim drveće, stupiće... user posted image
Možda ako budu jako dobri.

< Poruku je uredio anne -- 21.8.2009 20:56:16 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vožnja biciklima
21.8.2009 22:29:35   
BUMBIKA
Mi znamo otići svi zajedno u vožnju,a li češće bude da idemo ja i Dino sami

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vožnja biciklima
21.8.2009 23:15:56   
Monica
O da,kod nas je to jako često,radije se odlučimo za to nego šetnju
svako jedno dijete na sjedalicu i pičimo,toliko toga možemo obići a ponekad malena vozi sama svoj bicikl a mi sa svojima velikima samo što to onda traje..


_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vožnja biciklima
22.8.2009 8:44:15   
Nika 24052006
Pa ne baš,Nika vozi bicikl,a ja uredno hodam pored nje,nisam baš od biciklauser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
22.8.2009 8:46:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Nika 24052006)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vožnja biciklima
22.8.2009 8:48:21   
lueman
bicikliramo stalno, od kad je mala navršila 10 mjeseciuser posted image svi smo na biciklima. kad su ovo stariji bili mali imala sam dvije sjedalice na bicikluuser posted image baš sam bila extremistauser posted image uglavnom, bicikl mi je zakon. doma smo u centru pa mi je sve blizu i volim se vozitiuser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vožnja biciklima
22.8.2009 9:44:54   
maja
IZVORNA PORUKA: anne
Spretnost mi je jača strana - kupim drveće, stupiće... user posted image
Možda ako budu jako dobri.



Ma ne vozim se ni ja po samoj šumiuser posted image  nego po putu user posted image  Tebi treba nešto široko. Djecu stavi Makiju na bicikl, a ti fino sama.

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!