|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vinogradska
19.11.2014 10:57:01   
hehehe
Ako ima neka friska rodilja da malo opise iskustva iz trudnicke ambulante, rodilista, tj. odjela babinjaca, (posjete, kupaone, stvari itd.)

Hvala unaprijed!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vinogradska
1.12.2014 12:46:17   
JELENKO VG
I mene zanima...ja sam rodila prošle godne,opet ću tamo za dva mjeseca....Ako se nešto promijenilo!!!
Inače sam bila jako zadovoljna,uvjeti su sasvim ok,wc-i i nisu tako ok,ali preživi se :)
U posjete dolazi samo jedna osoba i to koliko se sjećam traju pola sata.Hrana je bljak,bez mirisa i okusa...


_____________________________

13.07.2013. Ema ljubav najveća
11.02.2015.-stiže druga ljubav

(Odgovor članu hehehe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vinogradska
1.12.2014 13:43:38   
JELENKO VG
http://www.forum.hr/showthread.php?t=304945&page=366

to je link za forum za Vinogradsku,ima svašta zanimljivo!

_____________________________

13.07.2013. Ema ljubav najveća
11.02.2015.-stiže druga ljubav

(Odgovor članu JELENKO VG)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!