|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Uvjeti za roditi djecu
26.1.2008 20:14:33   
mirna
Šta mislite koji uvjeti moraju biti ispunjeni da se dvoje ljudi mogu odlučiti za djecu? Da li je to vlastiti stan ili kuća, auto, da imaju oba posao ili je dovoljna ljubav, emocionalna zrelost i želja za djecom?
Ja sam negdje na sredini. mislim da su osnovni financijski uvjeti važni, ali bez ljubavi i emocionalne zrelosti nisu dovoljni. (npr. britney spears)

< Poruku je uredio Renata RR -- 27.1.2008 21:15:25 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Uvjeti za roditi djecu
26.1.2008 20:19:37   
danica
haj..uvijek je dobro ako su ispunjeni svi uvijeti i lakse je ..ali nije mjerilo..jako puno ljudi na svijetu nema ni osnovne uvijete ali ipak imaju sdijecu..tesko je dobro odgovoriti na tvoju poruku jer bez novaca je jako tesko ali i oni koji ga imaju su nesretni i neznaju snjima ..ja mislim da bi svi trebali imati podjednako i da smo svi besktrajno sretni jer zivot je kratak , ne zivimo vjecno..ipak ljubav je najvaznija jer bez ljubavi nema nicega definitivno..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Uvjeti za roditi djecu
14.5.2008 15:56:49   
božica
ja sam isto za neku sredinu-
ipak najbolje najbolje je kada imaš "sve"-ljubav-zdravlje-posao-kuća ili-stan-auto-
to su kao neki osnovni uvjeti-a da o plaćama ne prićam danas su teški uvjeti za život-mi mladi možemo samo živjeti.Kada si digneš jedan kredit gotovo šta si kupio sa njim si kupio-onda ga plaćaš 7 god. i tako u krug.
kisi kisi
zato postoji RR
eno leona cucla svoju ručicu cureuser posted image pozdravljam vas za danas ajde bokuser posted image

(Odgovor članu danica)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!