|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio majku
15.4.2010 15:46:20   
adryosijek
Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio majku user posted image Dvadesetogodišnji otac priznao je policiji da je batinama ubio svog sedmomjesečnog sina jer je bio ljubomoran i uzrujan što dječak više voli majku, pišu američki mediji.Nezapamćeni zločin dogodio se u utorak navečer u njujorškom Queensu, dok je 20-godišnji Larry Greene čuvao svog 7-mjesečnog sina Xiaha. Počeo ga je udarati u prsa i vikati mu da 'očvrsne' jer je dječak plakao. Nekoliko minuta poslije Xiah je prestao disati, te je preminuo u bolnici u utorak navečer.

Monstruozuni otac prvo je izjavio da je dijete palo dok ga je hranio, no modrice i ozljede na dječakovom tijelu očito su upućivale na teži zločin. Tek kasnije Greene je policiji priznao da je bio "uzrujan i ljubomoran" što sin više voli majku nego njega.

Ako ga porota osudi, Greene bi mogao dobiti 25 godina zatvorske kazne. Njegova sestra novinarima je izjavila da ne vjeruje da je njen brat počinio zločin koji mu se stavlja na teret, te kaže kako je došlo do nesporazuma.

Dječakov djed s majčine strane poručio je medijima da obitelj neizmjerno tuguje. "Xiah je imao samo 7 mjeseci, bio je sladak i obožavani dječak", rekao je Pierre Nady. ovo je pre strasno kako netko tako moze biti bez duse i srce takav zlocin napraviti na jadnom i neduznom djetetuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

moja mala cura je moje sve...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 15:49:26   
adryosijek
to ti je kad djaca rade djecu nazalost ko danas jedna cura bila kod ginica di sam ja isla mala ide u skolu u osnovnu ili srednju neznam bila sa deckom kad je izasla sa pregleda tolko se jadna zacrvenila i plakala jer joj to najvj.neznaju njeni a decko ju tjesi ..strasno ..kakvo je to vrijeme doslo da djeca rade djecuuser posted image ko i od moje sestricne cerka 17 godina i treba rodit ...ko je tu krivuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 15:50:09   
xxl
Ja neznam kaj bi rekla

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 16:07:04   
novamama

IZVORNA PORUKA: xxl

Ja neznam kaj bi rekla



user posted image user posted image user posted image

osim da molim za malog anđelauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 16:08:19   
curice
IZVORNA PORUKA: novamama


IZVORNA PORUKA: xxl

Ja neznam kaj bi rekla



user posted image user posted image user posted image

osim da molim za malog anđelauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 16:44:41   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 17:19:01   
ama
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 17:20:59   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 17:26:03   
danery
prestrašno...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 17:49:20   
Bebys
neke ljude treba KASTRIRATI...user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 18:18:23   
marija0
IZVORNA PORUKA: adryosijek

to ti je kad djaca rade djecu nazalost ko danas jedna cura bila kod ginica di sam ja isla mala ide u skolu u osnovnu ili srednju neznam bila sa deckom kad je izasla sa pregleda tolko se jadna zacrvenila i plakala jer joj to najvj.neznaju njeni a decko ju tjesi ..strasno ..kakvo je to vrijeme doslo da djeca rade djecuuser posted image ko i od moje sestricne cerka 17 godina i treba rodit ...ko je tu krivuser posted image

ne slažem se sa tobom adry...mislim da je to od čovika do čovika a ne do godina....
a ovo je grozno šta je napravio user posted image user posted image

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 18:30:01   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: marija0

IZVORNA PORUKA: adryosijek

to ti je kad djaca rade djecu nazalost ko danas jedna cura bila kod ginica di sam ja isla mala ide u skolu u osnovnu ili srednju neznam bila sa deckom kad je izasla sa pregleda tolko se jadna zacrvenila i plakala jer joj to najvj.neznaju njeni a decko ju tjesi ..strasno ..kakvo je to vrijeme doslo da djeca rade djecuuser posted image ko i od moje sestricne cerka 17 godina i treba rodit ...ko je tu krivuser posted image

ne slažem se sa tobom adry...mislim da je to od čovika do čovika a ne do godina....
a ovo je grozno šta je napravio user posted image user posted image




potpisujem Mariju


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 20:42:23   
m600
IZVORNA PORUKA: adryosijek

to ti je kad djaca rade djecu nazalost ko danas jedna cura bila kod ginica di sam ja isla mala ide u skolu u osnovnu ili srednju neznam bila sa deckom kad je izasla sa pregleda tolko se jadna zacrvenila i plakala jer joj to najvj.neznaju njeni a decko ju tjesi ..strasno ..kakvo je to vrijeme doslo da djeca rade djecuuser posted image ko i od moje sestricne cerka 17 godina i treba rodit ...ko je tu krivuser posted image


apsolutno se ne slažem....ja sam s 19 godina zatrudnila... to ovisi od osobe do osobe...pa šta je s onim ocem od 35 što je ubio svoje dijete?? jel i on premlad za dijete ili možda prestar???


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 21:35:37   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image užasuser posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 21:55:20   
Nika 24052006

IZVORNA PORUKA: xxl

Ja neznam kaj bi rekla



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 22:01:50   
cuba
Srce mi je stalo samo dok san čitala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 22:03:16   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image strasno

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 22:04:51   
nancy
jednostavno nemam rijeciuser posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
15.4.2010 22:08:39   
majda
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mali andjeo

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ubio 7-mjesečnog sina jer je više volio m...
16.4.2010 10:36:29   
L.P.
Želudac mi se stisnuo....pročitala sam samo početak...jadno malo zlato,počivao u miru Božjem....

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu majda)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!