|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije pot...
8.9.2009 18:41:02   
Njofra
Ljudi morala sam, morala ovo staviti u javnost, no barem na raji ako ne u novine. Učiteljica se ispričala danas drugi dan škole onoj djeci koja su kupila knjigu iz glazbenog za peti razred o.š. koja košta 150 kn jer kaže da ta knjiga neće biti potrebna. E sad, pola razreda je kupilo tu knjigu a recimo druga polovica nije kupila jer međuostalim nisu još niti kupovali knjige pa tako igrom slučaja nisu na njihovu svu sreču kupili niti tu knjigu.
Mogu samo reči kako smo ju mi kupili i jako sam bijesna na dotičnu učiteljicu. Strašno i prestrašno. Ma tko tu sve ima prste oko tih udžbenika i tko tu sve mulja. Bezobraznici jedni. Toliko od mene.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 18:44:40   
CallamityJane
pa mozes li vratiti, zamijeniti?
bilo sta samo da to ne bi bio bacen novac user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 19:25:14   
Ruža
A što se ljutiš na jadnu učiteljicu? Ona izgleda želi da roditelji ipak nešto uštede.
Krivi su oni koji su pravili spisak udžbenika bez konzultacija sa učiteljima.
A lovu vjeruj ne kupe učitelji sigurno, znam da dok su udžbenici bili besplatni da su neki naručili samo jedan udžbenik, a ministarstvo je poslalo po tri. Lova se kupi na višim razinama.user posted image
Meni je ionako bila nebulza to sa besplatnim udžbenicima bespovratno? Kao da smo najbogatija država na svijetu. Zašto se nebi mogli koristiti više godina?
Kod djece se razvija svijest da čuvaju svoje stvari, a lova se uštedi.
Kod nas su po školama organizirali razmjenu udžbenika.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 19:49:03   
ivanaa
tak i mom netreba za likovni al ja sam vikala pa mi je objesnila da nju nisu ni pitali koje knjige da napisu a da nas nije mogla prije obavjestiti,sam kaj moja kosta 50 kn....ja neznam sta bi rekla na sve to s knjigama,velika sramota za drzavu na grbu roditelja

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 20:26:33   
Njofra
Na žalost ne mogu zamijeniti zato kaj je klinka s veseljem nalijepila ispisanu nalijepnicu svojim imenom. a ćak i da nije pa kaj bi za 150kn kupovala. sve je to bačen novac u nepovrat. pa školski pribor već ima da ne nabrajam.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 20:27:36   
Njofra
Ma daj Ružo kak se ne bi ljutila na nju pa kakva je to škola. Naravno je da učitelji u dogovoru određuju popis potrebnih knjiga. to je živi mulj promet.



_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 20:32:35   
Njofra
eto Ivanaa valjda me razumiješ ti i još mnogi oni roditelji koji su kupili svojoj djeci "na vrijeme" potrebne knjige. a kažem to na vrijeme s navodnicima zato kaj je recimo dajem primjer moja klinka sva sretna krenula u školu s knjigama jer ju sve to zanima što će učiti i drago joj je kaj sve za ovu nastavnu godinu već ima a ne da ide u školu bez knjiga. i samo nek se zna da je eto ovaj drugi školski dan djevojčica (5. razred) dobila zadaću, prvu zadaću ove šk godine. pa sad tko to govori da se knjige stignu kupiti još cijeli ovaj mjesec i da će učitelji/učiteljice tolerirati onoga tko nema knjge tj koji ih nije još nabavio. pitam se hoče li to dijete biti odmah na startu u zaostatku i hoče li mu biti problem riješiti domaću zadaću. da li itko pita za tu dijecu i jeli ih briga za njihovo znanje. eto, možda sam otišla predaleko a možda i ne.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
8.9.2009 22:00:06   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 22:01:49   
BUMBIKA
Moja mama isto jučer bratu kupila zbirku zadataka(150 kn) a ona pametna danas u školi kaže da im ne treba....user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 22:55:40   
mrkvač
Sve je to jedna velika sramota. Moja kuma kupila malome za 1. razred komplet knjiga, i danas im kaže učiteljica neka sutra donesu sve knjige da ona vidi koje su dobre????? A što će biti s onim koje ne budu valjale? Halo????? Sve je to jedna velika muljaža i krađa. Ništa drugo..........................................

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
8.9.2009 23:01:03   
Zvonki
Nije to u redu. Sigurno bi se i ja osjećala jadno. Znam koliko me koštaju knjige za dva učenika, pa još i sav dodatni pribor i odjeća, obuća i sve ostalo. A onda da ne spominjem koliko se dugo kupuju i čekaju ti udžbenici da bi ti na kraju netko rekao da ne treba??? A kamo s tim? Pokloniti kome? Nikome, jer već u sljedećoj godini će gamad izbaciti 5-6 novih izdavača i autora i ta knjiga je totalni promašaj.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
9.9.2009 15:18:07   
tikica_69
Zato sam ja tek jucer isla naruciti knjige kad sam bila sigurna sto trebaju a sto ne.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
9.9.2009 15:41:57   
Njofra
Je Cvrčak baš tak. Kužim.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Učiteljici je jako žao ali ta knjiga nije...
9.9.2009 15:45:00   
Njofra
A evo novosti još. Pa nema kraja gluposti ove naše lijepe države. Čujte ovo! Sretnem u gradu jednu mamu čije djete ide u isti razred kao i moje i kaže da ta ista knjiga u knjižari AMK košta 99kn, a u nekoj knjižari može se nači čak i po 70kn. Pa zašto u knjižari NN koja je državna (kaj ne?) košta najskuplje i to 150kn što smo mi platili. E to kad sam saznala došlo mi da zovem Večernji list pa ako su zainteresirani da napišu članak ak smiju uopće.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!