|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:21:32   
ninolina
Evo odlučila sam s vama podjeliti svoje simptome...Kako neke znaju da radimo na bebici ovaj mjesec nam je presudanuser posted image
baš smo si dali trudauser posted image da se beba 5 uhvati...e sad ovako imala sam 8.4 s tim da mi je kasnila 6 dana....pa po tome svemu nismo se nikako uzdali u ono...plodni-neplodni dani...radili smo kako smo stigli...e sad trenutno što osjetim je bol ispod pupka najbolje ga mogu usporediti sa tim kad osjetite one prve pokrete bebe a još niste svijesni tih pomaka...iscjedak nemam, ali me zato grudi bole ali ne kao bol nepodnošljiva već osjetim kako me peku, doslovce žile...e sad dal je trudnoća ili ne...vidjet čemo...e da i u dućanu sam se skoro ispovračala kad sam prošla kraj mesauser posted image sirovog mesa...ufff kako mi je zasmrdilo...iako ni s jednim nisam imala mučnine, ni povračanje sad mi je nagon za bljuvanje grrrrrrrr...
e da eto curke moje molim malo vibrica da se moja točkica ugnježđuje ili da je već tu...user posted image user posted image

< Poruku je uredio mariola -- 1.5.2010 10:17:06 >


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:24:12   
pincirotvajler
naravno user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image
mene zanima kak to izgleda pored 4dječice--"radili smo koliko smo stigli"?user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:25:32   
L.P.
Draga stvarno se nadam da vam je uspjelo!!!!user posted image Nadam se da ćeš nam uskoro javiti sretnu vijest!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:26:28   
ninolina
he he moja dječica ti idu u 8 spavati tako da cijela večer samo za nasuser posted image user posted image
a čuj preko dana su kod bake pa opet imamo vremena, ujutro dok spavaju...a čuj kad hoćeš uvijek nađeš vremena, mjesto


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:29:59   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: ninolina

he he moja dječica ti idu u 8 spavati tako da cijela večer samo za nasuser posted image user posted image
a čuj preko dana su kod bake pa opet imamo vremena, ujutro dok spavaju...a čuj kad hoćeš uvijek nađeš vremena, mjesto



e da imaš pravouser posted image  ma mora da se primi user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:30:09   
Zvonki


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:32:03   
karoca
Ženo moja ja ti se divim, pored 4 dječice idete na 5!user posted image user posted image user posted image
Od srca vam želim da uspijete!user posted image
Ja da sam malo mlađa možda bi i ja na 3 al ovako ne znam.
Sretnoooo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:32:29   
njanja
i ja sam imala tu bol u cicama, istu kako si opisala....ja se nadam Loti ili Ninu, ajmo, ajmo, ajmoooooooo

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:35:21   
ejmama
~~~~~~~~~~~~~~~ajde po test da ne čekamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:35:28   
Marta j
Zelim ti od srca da se uhvatila bebica.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Kod mene ni ovaj mjesec nista.Al idemo dalje.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:36:39   
BIT
Želim da ti se bebać broj pet ulovio user posted image !!!!!

_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:36:49   
ninolina
ej mama još mi je rano za test...a marta ja sam sigurna da će i martica skoro

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:37:34   
Anoniman
Ma mora da se uhvatilaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:42:27   
ejmama
IZVORNA PORUKA: ninolina

ej mama još mi je rano za test...a marta ja sam sigurna da će i martica skoro


Rekla si da ti nije bila redovita, a neke simptome i imašuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:43:19   
osobno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eto puno vibrica za točkicu br. 5...
Svaka čast, ja pored DVA ne znam di mi je glava....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:43:46   
lema
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image luda si ne drži nas u neizvjesnosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:46:48   
mala pcelica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sretno niniolina !

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:48:23   
ZVRK
user posted image user posted image user posted image tu je negdje tvoja točkica.samo još par dana da se pričeka i odmah pišanjeeeeeee

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:51:21   
ninolina
Rekla si da ti nije bila redovita, a neke simptome i imaš

a i to kaj velišuser posted image user posted image ako ne dođe do nedjelje u ponedjeljak pišamuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 10:57:34   
lee
IZVORNA PORUKA: Marta j

Zelim ti od srca da se uhvatila bebica.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

od srca ti i ja želim.alexa ču ti poslatiuser posted image držim se dogovora.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 11:02:56   
ninolina
samo ti pošaljiuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 11:12:07   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   neka bude SINCINA...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 11:39:28   
lidac0605
Bit će da se neko gnijezdi user posted image ...evo malo vibrica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 12:01:03   
Tsmee
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nek ste vi radili user posted image Ko radi taj može i postići user posted image

Držim fige za bebicu broj 5!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: trudna...ili možda ne
30.4.2010 12:14:56   
BruMa
Puuuuno sreće da je beba tu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!