|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Toni kreće u jaslice
3.1.2011 14:54:13   
mariola
Dok otvaram ovu temu u želucu mi se svašta događauser posted image
Mjesec dana je kod tete čuvalice na čuvanju i drugi tjedan mi kreće u jaslice. Kod tete mu je super, lijepo se slažu, priviknuo se odmah i muka mi je sad dati ga u jaslice a moram jer ga teta ne može više čuvat. To sam znala odmah ali sam ga morala dati njoj jer nam jaslice počinju raditi tek drugi tjedan.
Muka me hvata što će se opet morat privikavati. Kako će mu biti tamo? On je znate i same, zbilja dobro dijete, društven je jako, što mu je više djece oko njega njemu je bolje ali ja sam puna strahova da mu sve te promjene ne budu previše stresne.
Nadam se da će sve dobro ispasti.
A znam da će i vaše dobre vibrice pomoći pa vas molim za malo podrške zabrinutoj mami. Hvala, ljubim vasuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 15:44:26   
Ninaa
Draga ja sam se grčila od same pomisli na jaslice a i imala sam opciju da ostane kod mame još preko zime a da plaćamo jaslice i da ne ide. Na prikvavanju je bilo nikako ispočetka no malo po malo i to je iza nas. Katarina se lijepo priviknula ima svoje prijatelje i prijateljicu Allegru, društvena je,tete ju hvale i sve pojede kaj ima za ručak i kelj i salatu i sve kaj doma neće ni pomirisati. Iza nas je skoro 3 mjesečni staž jaslica i sve u svemu zadovoljna sam sam s tetama i sveopćom klimom u vrtiću a i ona zadovoljna jer i kad dođemo po nju nekad se neda doma jel se igra ili još nije gotova s onim kaj si je zamislila. Da je teško je, srce mi se kidalo svaki put kad ju je teta uzela a ona urlala da se čulo do ulaza (taj urlik je trajao valjda samo dok sam bila tamo jel je odmah prestala uvijek sam pričekala da ne idem s grčem na posao.)Ali nekako budi jaka zbog njega i nemoj dopustiti da i on osjeti da ti je teško. Ja nekak imam osjećaj da je K. vrtić do kraja prihvatila tek kad  sam si ja u glavi posložila da je tako najbolje za sve nas.Mogu reći i da je poslušnija i nekako drugačija od kad ide jaslice a i puno bolje spava i ima svoj učestali ritam. Dakle Toni i mama Mariola sretno s jaslicama. Mislimo na vas!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 16:12:22   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 16:17:51   
drugasrecica
Virujem da ti je grozno kad samo pomisliš kako ga moraš ostavit u jaslicama i onda se misliš kako mu je, šta radi, da li jede dobro itd. ali kad ti taj dan dođe i prođe, pa ga sutra opet ostaviš itd. bit će ti sve lakše. Mi mame se najčešće unaprijed najviše nerviramo i same sebe izludimo pitanjima. Jako je bitno da ti na njega ostaviš dobar dojam, da ti ne budeš nesretna glede ostavljanja u jaslicama jer djeca preko mama sve osjete. Pričaj mu o djeci s kojom će se igrati, igračkama i tetama i stvori mu pozitivne misli o tome. Sve će bit dobro vidit ćeš.user posted image

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 16:27:54   
Bebys
zasto to...pa on je jako jako mali...meni ga je zao...user posted image

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 16:49:23   
Točkica28
i ja idem radit iduci tjedan, a moj Šime ima 3 mj tak da...
s'e bu okayuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 19:14:31   
leilany
mariola ....sve bu okej...tvooj maalac je svjetskiuser posted image

tockice a za tvoju sičjuejšn nemam rijeci...user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 20:32:40   
Gogule
mariola sve će bit ok. samo se ti moraš opustiti jer djeca osjete kad smo nemirni.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 20:57:08   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 21:07:01   
BUMBI
mariola sve će bit ok. samo se ti moraš opustiti jer djeca osjete kad smo nemirni.


Potpisujemuser posted image


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 21:19:41   
Nika 24052006
Bit će sve ok,ne sumnjam da će se on brzo prilagoditi..Sretnouser posted image user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 21:34:48   
cuba
Vibram da sve prođe u najboljem redu i da T prihvati jaslice jednako dobro kao i tetu čuvalicu ~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Toni kreće u jaslice
3.1.2011 21:42:07   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: cuba

Vibram da sve prođe u najboljem redu i da T prihvati jaslice jednako dobro kao i tetu čuvalicu ~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma ne sumljam ja u naseg imenjaka~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 8:50:20   
mariola
Hvala vam cureuser posted image user posted image
Bebys zato što porodiljni traje godinu dana i nemam babe na raspolaganju.
On je tako društven i prilagodljiv i dobrica prava i stalno sam govorila da vjerujem da neće biti problema s njim jer dosad oko ničega se nismo namučili, sve nekako ide "školski" ali zadnjih dana mi je baš neki grč kad se sjetim jaslica.
U našem gradu je to s jaslicam sve novo, prvi put se otvaraju. Desetak djece, dvije tete. Bilo bi mi lakše da ga je do sad sveki čuvala pa bi bi mi to bilo olakšanje da nju rasteretim a ovako mi ga žao odvajati od tete kad mu je tamo super. Uvijek je čist,sit,posvećena je samo njemu...



_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 9:45:34   
Anoniman
Točno znam kako se osjećaš. I meni je tako bilo. I teško, i bilaq sam jadna, i on je plakao i mislila sam da se nikad neće naviknut.
Nekako mi se naša dva dečka čine skroz slična. G. je bio jako društven, onak kak bi ti rekla 'školski'. Nikad s njim nikakvih problema. I onda je krenuo u jaslice i to mu je bio neki šok i povukao se u sebe. Ali, to je trajalo samo 2 tjedna. Mi smo doma stalno pozitivno pričali o tetama i o vrtiću. Nikad ga nismo plašili vrtićem, nego govorili samo najbolje. Stvari su krenule same od sebe naprijed. Još uvijek se ujutro zna držati za mene, ali to je trenutno stanje i brzo se uključi u grupu.
Opusti se, bit će njemu ok. Vidim da je to mala grupica dječice i sigurna sam da će to funkcionirati za 10.
Sretno i javi nam kakvo je stanje.

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 10:01:39   
novamama
ajoj mariola...i mene to čeka uskoro...još kako-tako za Olivera, ali Rozauser posted image
uopće ne znam kako ću to podnijetiuser posted image

vjerujem da će se toni brzo priviknuti, pa on ja naša dobrica na rruser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 10:08:27   
danery
desetak djece? 2 tete? jel primaju radnike,hoću ja tamo????
ma to ti je fantazija...bar ja tak gledam kao teta....
nama ti bude po više od 20 mališana u jaslicama,znaš kak je to njima teško,a i odgojiteljicama?
s obzirom na to kakav je toni dobrić,ne vjerujem da će biti problema...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se mali dečko brzo i bez problema navikne....a mami user posted image ,user posted image i user posted image da se umiri i opusti user posted image
sve će to bit za 10 user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 10:16:08   
Bebys
ajme meni to vec proslo godinu dana...a meni kao da se jucer rodio...ja sam to sve zaboravila...

sretno mariola...ako je tako dobar mislimd a ce biti dobro....sretno maleniuser posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 10:34:06   
mariola
Da, da , danas mu je točno 14 mjeseciuser posted image
Danery to je onda super da su dvije tete na 12 djece? Možda će moj i jedini dolaziti u 7 i odlaziti u 15huser posted image
Većina će ih biti na poludnevnom čuvanju jer im mame ne rade.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 12:51:50   
pako
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 22:13:26   
anuska08
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image SRETNOOOOOOOOO

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Toni kreće u jaslice
4.1.2011 22:49:06   
dikac
moj malac je krenuo u jaslice s 11 mjeseci i stvarno mi je bilo stresno. sjećam se tog grča. tete su mi stalno govorile da se opustim i prilagodba ide po malo, a tete su stvarno susretljive kada je riječ o malim jasličarcima. svaki dan si sve ponosniji što prilagodba ide na bolje i rijetko koje dijete se ne prilagodi. prvi dan mi je bio najgori.
držim fige da prilagodba prođe što bezbolnije.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Toni kreće u jaslice
12.1.2011 9:36:34   
mariola
Danas je treći dan jaslica. Prvi dan smo bili pol ure - uru. juče malo više a danas smo došli u 8 i ja sam nakon pol ure došla na posao. T je ostao plačući. ZVala sam tetu i rekla mi je da je odmah prestao plakati i da se igra.
On i rođak se uvatili kužinavanjauser posted image  Ne odvajaju se od suđa i kuhinjeuser posted image
Ovaj tjedan smo na prilagodbi a od idućeg startamo s punim radnim vremenom, od 7-15h.
Nadam se da će sve biti ok...

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Toni kreće u jaslice
12.1.2011 9:38:59   
pepeljuga
Ma bit ce to sve ok,normalno da moraju malo plakati al oni uvik prestanu cim mi odemouser posted image T ce to prihvatit ,ne sumljam ja u njegauser posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Toni kreće u jaslice
12.1.2011 9:46:32   
ninolina
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ma bit ce to sve ok,normalno da moraju malo plakati al oni uvik prestanu cim mi odemouser posted image T ce to prihvatit ,ne sumljam ja u njegauser posted image user posted image


slažem se...teže je nama mamama


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!