|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svinjetina - dobra ili loša?
12.6.2013 9:55:55   
monstrum
Kako se borimo s pregršt alergija i pomalo liječimo jednu po jednu, tako svako malo naučim nešto novo..
Tako nam je među prvim odlascima na terapije dobronamjerno sugerirano da bez obzira što malena nije alergična na svinjetinu da je izbacimo iz prehrane malene ili smanjimo na najmanju moguću mjeru.
Naime, svinjetina kod alergičara usporava ili u potpunosti onemogućava liječenje i poboljšanje alergija, a kod zdravih ljudi dovodi do stvaranja pojedinih alergija ili preosjetljivosti na pojedine alergene.Što mislite o tome?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.6.2013 10:38:55   
ruwenzor
kad je N bila mala davala sam prednost laganijem mesu (kuniću, peradi, kuhanoj govedini) i ribi, pa i sad smo češće na piletini i ribi neg na svinjetini, ali nisam imala pojima da svinjetina ima bilo kakav utjecaj na alergije (N ih ni nema, možda da je imala problema s tim bi znala više)
ali volimo suhomesnatu svinjicu user posted image , ne dajem joj prečesto ali jaaako voli špek, to joj je u genima user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.6.2013 10:59:51   
monstrum
Hehe , ma znam svi je vole user posted image
Ale evo iz mog iskustva, kako smo joj prestali davati svinjetinu, simptomi su se znatno smanjili...

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.6.2013 11:34:08   
INES88
nju sam najzadnju počela davati ,ali je nevole tj.zadnja im je na popisu!

_____________________________

mamin frajer - 4god.

curica nam dolazi 15.06.2011

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.6.2013 11:44:59   
monstrum
Ni ja je ne jedem previše..i iskreno se puno bolje osjećam...bar moj želudac... user posted image

(Odgovor članu INES88)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.6.2013 11:45:00   
svrco75
kod nas je na meniju bar dva-tri puta mjesečno i nitko od nas nema alergiju...odrasili smo na njoj nas troje djece isto tako nitko od nas nije alergičar..e sad kako nas hrane i šopaju svakojakim aditivima postali smo osjetljiv na sve netko je osjetljiviji netko ne....

(Odgovor članu INES88)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.6.2013 11:48:40   
monstrum
IZVORNA PORUKA: svrco75

kod nas je na meniju bar dva-tri puta mjesečno i nitko od nas nema alergiju...odrasili smo na njoj nas troje djece isto tako nitko od nas nije alergičar..e sad kako nas hrane i šopaju svakojakim aditivima postali smo osjetljiv na sve netko je osjetljiviji netko ne....


ovo je već za neku drugu raspravu, hehe..nismo ni svjesni u kojoj mjeri ....

(Odgovor članu svrco75)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.7.2015 18:18:15   
FIGICA FIFINANKICA
previše je tvrda pa nije baš za manju djecu, inače da,sve se može umjereno

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.7.2015 18:54:46   
monstrum
Evo kod nas se svinjetina zbog navedenog ne priprema već poduže vrijeme i sad nam je to već postalo normalno. Čak i u jelima gdje je svinjetina obavezna, isprobali smo kojekakve zamjene i ispalo bi super.....tako da evo i sarmu pravimo s piletinom i puretinom i odlična je.. user posted image

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Svinjetina - dobra ili loša?
12.7.2015 20:54:38   
Ela28
Zasto ne s obzirom da moji drze gice bilo bi zalosno da se hrana baca .Tako da je kod nas na jelovniku vecinom svinjetina .Mislim da ima puno gore hrane od nje.

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!