|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 11:49:04   
Ruža
Koliko vam se drugi upliću u odgoj  i način brige o vašoj djeci?
Nama malo- malo netko, najmanje bake i djedovi, već i prijatelji, poznanici, šogi.,.. Luda sam več pogotovo na šogi jer ne kaže meni nego mm_u pa mi on prenosi njene dobronamjerne savjete.user posted image
Tipa dijete vam je predebelo, neka mu smanji jelo, prvo mlijeko je kiselo neka ga išprica van, idite u šetnju iako je vani -10,.... Grrr luda sam već i rekla sam mm_u da joj kaže da se ni meni ne sviđa kako ona odgaja svoje dijete pa šutim.

Pa pusti ga da se dere po noći treba spavati već cijelu noć, pa ne na ruke, pa ne tu kremu..... Grrrrrr.....

Kako vi riješavate takve situacije?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 11:53:00   
ZVRK
ja znam kazati TO JE MOJE DIJETE I AKO GA NETKO TREBA ''POKVARITI''TO ĆU BITI  JAuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 11:53:55   
dominik
jucer kod svojih doma dozivjela uplitanje uffffffff....naime dominik je "zivo djete" i nema mira za stolom a kamo li koncentracije za nes drugo, da bi mi moj tata (koji btw nije sudjelovao u mom odrastanju jer nije tip za djete) rekao da kako je on u gostima morao sjediti mirno za stolom i bla bla....sigurno nije imao 2ipol godine da se sjeca da je mirno sjedio...i u kakvim sam ja to gostima kod svojih????

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 11:55:16   
kitty
zahvalim i kazem da kad budem trebala savjet,a budem mislila da mi bas ona moze pomoc da cu se obratit.
shvate poruku jer ih nikad nista ne pitamuser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 11:58:51   
ivanaa
Uff!Ja imam ostar i ruzan jezik pa mi samo jednom netko nesto kaze i jako brzo shvoti da to nece trebat ponoviti.A i dosta sam dominantna osoba i samostalna pa rijetko tko sta i kaze.

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 12:22:42   
tikica_69
Ja obicno kazem da je tudje dijete najlalkse odgajati pa osobi koja mi popuje predlozim da se skoncentrira na druge stvari koje ce kvalitetnije odraditi 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 12:25:22   
Florijan Jakov
hahaha...nemam baš često takvih situacija, li riješim ih tako da kažem neka ta osoba odgaja svoje dijete kako hoće, a ada ću ja svoje kako mene volja...pokušam objasniti svoje metode jednom, drugi put ne obašnjavam samo odbrusim.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 12:31:29   
mirna
mi nemamo puno rodbine oko sebe da  bi nam govorili kako ga odgajati, a prijatelji nam nikada ne prigovaraju...ponekad se ni meni ne sviđaju metode odgajanja drugih roditelja, ali šutim. svi imamo neka svoja uvjerenja i sva djeca nisu ista.


dominik ovo mirno sjedeti za stolom: mi bi htjeli to postići, ali nam jos s tri godina ne uspjeva.. stalno ga upozoravam. jedino kada je jako gladan jede u miru, ali najviše 5 min.. onda opet treba ili svijetlo upaliti ili tv zgasiti ili nešto iz frižidera donesti...user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 13:58:28   
koka
Ja samo klimnem glavom, i radim opet onako kako mislim da je najbolje za moje djete...a takvih savjeta ima svaki dan.....znam da mi žele dobro, al neki put mi idu na živce..pa onda ljudi moji pustite me na miru...to što kaže Zvrk :TO JE MOJE DIJETE I AKO GA NETKO TREBA ''POKVARITI''TO ĆU BITI JA....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 14:03:15   
tiha
IZVORNA PORUKA: koka

...to što kaže Zvrk :TO JE MOJE DIJETE I AKO GA NETKO TREBA ''POKVARITI''TO ĆU BITI JA....


potpisujem


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 14:39:21   
anne
S Petrom su svi imali kaj za reči. Sad manje.
Meni je najbolji svekar. Čak ni nije da dijeli zastarjele savjete nego ima čovijek cijelu svoju teoriju.user posted image
Poludim na to pa više ne ide meni nego preko MM, pa onda on jadan dobi.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 15:56:26   
mlada mama
e to i mene izludjuje i naravno da cim netko nesto kaze da reagiram, ne samo kad kaze da nesto nije dobro nego i kad ja zbog neceg viknem na njega oni meni svi odmah"pa pusti ga..." i onda kad smo sami i kad vicem na njega on pocne meni govoriti "pa pusti me.." znam da on nije kriv za to, zato sam svima na lijep nacin prvo rekla da se ja njima ne mjesam u odgoj tako da ne zelim ni da se oni meni ne mjesaju,ako se i dalje nastavi(a nastavi se ) onda znam biti i bezobrazna,pogotovo kod susjede koja mu je sve dozvoljavala kad sam ja to branila ona ga je jos podrzavala,a sada kad je rodila,sad joj smeta sve i ocekuje od njega da sjedi mirno na stolici i da po mogucnosti ni ne dise.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 17:37:23   
evanda
nađem najtanju točku kod dotičnih i kažem ju naglas, hahaha, i nema više zaj....user posted image , naprave ovo user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Svi bi odgajali moje dijete
12.1.2009 20:55:20   
tonkica
IZVORNA PORUKA: koka

Ja samo klimnem glavom, i radim opet onako kako mislim da je najbolje za moje djete...a takvih savjeta ima svaki dan.....znam da mi žele dobro, al neki put mi idu na živce..pa onda ljudi moji pustite me na miru...to što kaže Zvrk :TO JE MOJE DIJETE I AKO GA NETKO TREBA ''POKVARITI''TO ĆU BITI JA....


Prepisujem...


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!