|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
[Anketa]

Smatrate li da je dječja oprema precjenjena


Da
  100% (18)
Ne
  0% (0)


Ukupno glasova: 18


(Posljednji glas : 7.7.2009 15:12:04)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 10:31:04   
Florijan Jakov
Kad malo pogledate koliko novaca izdvajamo "za komad plastike", robicu i ostale dječje potrebštine... na ovo razmišljanje me potaknula činjenica da se prošlogodišnje modele kolica/hranilica/hodalica i sl. može pronači i do 30-40% povoljnije nego "top-modele", samo zato što je neki model ima gumeni ili plastični držač za noge???


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 10:33:51   
ejmama
A šta da ti kažem nego da se na djeci i mrtvima najviše zarađuje.user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 10:41:17   
lee
da precjenjena...jako je sve to skupo...komodica...pelene..ma sve te stvari tako skupo koštaju...baš ti treba dosta novaca da sve to kupiš...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 10:45:53   
Anoniman
Jako, jako skupo, a koristi se kratko.

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 10:49:54   
valeri
Eto ja očekujem blizance pa sam krenula u potragu za kolicima mogu reći da su cijene jako paprene,naravno iskorištavaju to da nenormalno dižu cijene onim stvarima što je stvarno neophodno za kupiti.user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 10:51:31   
ivanaa
uzas,mi se u familiji mjenjamo al kad nesto treba kupiti....user posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 10:53:58   
tikica_69
DA - definitivno

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 10:59:02   
valeri
Po meni što najviše odnosi novaca su pelene i hrana mogu zamisliti koliko će mi trebati za dvoje,hrana je previše skupa.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 12:16:07   
Wukovarka
Preskupo... danas idem do turbo limaca po neke sitnice...mogu misliti kako cu proci user posted image

(Odgovor članu valeri)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 12:21:51   
dominik
je skupo je...nije da osudjujem ali pogledajte malo kakva kolica imate, kakve komode, hranilice, pitajte se je li bilo jeftinijih modela? i zasto ih niste kupili?

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 12:23:26   
dominik
oni koji nemaju novaca snalaze se i sa podloskom za prematanje, hranilicu zamjene kolica, kadice nisu sa stalkom vec ih stavis na stol pa okupas djete....znam jer sam se nalazila u takvoj situaciji...sve se moze kad zaskripi

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 12:31:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dominik

oni koji nemaju novaca snalaze se i sa podloskom za prematanje, hranilicu zamjene kolica, kadice nisu sa stalkom vec ih stavis na stol pa okupas djete....znam jer sam se nalazila u takvoj situaciji...sve se moze kad zaskripi


istina.user posted image
i mi smo za prvu imali običnu kadicu baš kako ti kažeš, za drugu smo kupili taj famozni ormarić i to je bila greška, već se prva ladica raspala, a koštao je više od 1000 kuna! Na kraju smo skužili da je cure nejjednostavnije okupati u običnom škafu u koji mogu sjesti a dovoljno je dubok da im voda bude i do ramena ak treba user posted image . Za prematanje smo izvadili podlošku s tog ormarića i prematam ih na kauču. Na ormariću više ne mogu jer su tako žive da bi pale dolje. A i već su prevelike za to. Zato, ekipo, nemojte to kupovati, uštedite si 1000 kuna!

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 16:06:15   
Marta j
Preskupo.
Neznam ni sama koliko smo potrosili dok smo sve kupili.
A da nece kada rodim trebati jos sto kupiti.
Znaju gdje mogu podignuti cijene,jer na djeci malo tko stedi.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 20:08:42   
kitty
ja namjerno nisam kupovala tu komodicu,previse para za par mjeseci je za nista,htjela mi je sveki kupit pa sam rekla da cu joj radije rec kad mi bude trebalo nesto sta cu vise koristit.presvlacila sam ga na stolu,sad ga presvlacim na kaucu,nimalo mi nije tesko,kadicu imamo onu iz TL-a i nije mi zao sta sam dala pare za nju jer mi je prakticna,kolica trenutno koristim ivanova ali cu morat uzet neka laganija i manja da se sklapaju na kisobran da stanu u auto.

kupujem samo ono sta cu stvarno iskoristit i moc proslijedit kome bude trebalo

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 21:01:31   
božica
da skupo je
one stvari koje su prenosive ŽIVJELE(stol za prematanje,hodalice,kolica,hranilice,As,guralice,vrtič...)
mi smo većinu toga dobili/posudiliuser posted image dobro je dok se ima od koga dobitiuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 21:24:26   
mrkvač
Nažalost sve je preskupo! Definitivno!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Smatrate li da je dječja oprema precjenjena
16.3.2009 22:13:54   
mlada mama
da preskupo je,i istina je da je bilo i jeftinijih modela,ali uvijek svi govore kad kupujes kupi kako treba pa fino das para i para za neke takve sitnice, ja mislim da na kolicima ne trba stedjeti osobito,ako ce posluziti za jos koje djete,ali i robica gledam razliku izmedju mtč-eovih trenerkica koje su kostale 180 kn i neke tamo marke koja je bila 70-80kn. mtč su jos kao nove, oblik boja sve,a ove druge kao prvo su se skupile pa one na kojima pise br 80 mozes nositi pod 68, boja izbljedila,poderale se izlizale ili su pune mucicauser posted image sad ti budi pametan šta kupiti

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!