|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sjedenje na kahlici
30.4.2009 10:12:50   
anne
Metoda za odikavanje od pelena kad smo bili klinci bila je da sjedimo na kahlici i igramo se, a kad smo nešto napravili svi su nas hvalili. I to se radilo već sa djecom kad su počeli sjediti.
Često taj savjet čujem od starije generacije.user posted image

Što kažete na to?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sjedenje na kahlici
30.4.2009 10:37:53   
Thea
Ja sam svoje čim su počeli sjediti stavljala da sjednu na kahlicu većinom odmah nakon jela je rsu uvijek odmah kakali...Dok su sjedili igrali smo se,pričali,pjevali i njima je bilo super...Tako da već sa 2 godine nisu imali pelene....
Nuspojava je jedino što sad kad su veliki idu na wc sa mobitelom da igraju igrice,novinama itd pa ih nema van po pola sata ili sat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sjedenje na kahlici
30.4.2009 10:42:17   
Zvonki
Metoda pohvale za "obavljen posao" je svakako pohvalna, a što se tiče kada na kahlicu, svaki roditelj će osjetiti kad je dijete spremno na to.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sjedenje na kahlici
1.5.2009 11:40:51   
božica
tako smo mi V dobili da sjedne na kahlicu

prvo kroz igru
a tako i sa ovom malom
al ni ćut da bi sjedila na kahlici(nije spremnauser posted image )

a kada seka obavi V nuždu mala zaobilazi kahlicu u velikom luku


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sjedenje na kahlici
1.5.2009 21:37:47   
dominik
tesko je staviti hiperaktivca da sjedi na tuti...domi nema vremena jesti a kamoli sjediti na tuti i cekati...on je na meneuser posted image i ja drzim do zadnje trena a onda trka na wc

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sjedenje na kahlici
2.5.2009 9:54:34   
Nika 24052006
Mi smo probali tako cisto da sjedi kad je bila skroz malena,ali nastala bi opca uzbuna,dreka do bola,tako da nisam forsirala.Sa 2 godine je sama od sebe trrazila skinuti pelenu i ici na kahlicu,valjda je onda sazrela za to.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sjedenje na kahlici
2.5.2009 16:48:56   
mama mery
lorena je prestala pelene nosati a nepune dvije god(22mj) samo je jednoga dana rekla da ju zuljaju i vise ih nije htjela obuciuser posted image user posted image user posted image

imala je kahlicu do tada na kojoj je sjedio medo i piskio ali ona nije htjela ni blizu sad je nece uopce ide na wc skoljkuuser posted image user posted image user posted image
tako da necu ni tonia forsirati da ide na kahlicu kada osjeti sam ici ce

i nesvidaju mi se mame koje djecu od 1god drze na kahlici i po 1sat da bi piskile ili kakale mislim to je malo pretjerano a 1god djetetova zivotauser posted image user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!