|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seksi oblaćenje djevojčica
17.11.2008 21:11:13   
anne
Zbilja mi smeta kad roditelji seksi oblaće djevojčice - prekratke suknjuce, mrežaste čarapice, dekoltei, čipka... Svakakvi bolesnici su oko nas i gledaju ta naša mala bića. Mislim da je to čak i loši odgoj - krive poruke se šalju i okolini i toj djevojčici. Neku robu ipak bi trebale obuči samo žene.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
17.11.2008 21:17:18   
lelo
I što je najstrašnije misle da su im curice baš lijepo tako obučene.
Ne razmišljaju da to zapravo im šteti i da daje krivu sliku o njima.Kako li će biti za par godina kad malo porastu?

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
17.11.2008 21:27:23   
Elena
slazem se s vama,trudim se da martina uvjek bude ljepo obucena ali u farmerice,bluzice,cak sto vise najugodnije4 je i nju i meni kad smo u trenerice,pa zato drage mame pustite djecu da budu djecu,a ne seksi barbike,i samo jos nesto uopce mi se ne svidi kad vidim djevojcicu od 3,4 ili 5 go,s lak na noktima,karmin na usnama i jos gore nasminkane oci,bas mi je sve to odvratno....

_____________________________

volim vas sve

(Odgovor članu lelo)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
18.11.2008 10:32:04   
tonkica
Prestrašno, kakve budu njihove cure kad dođu u pubertet ak ih već kao male tak oblače? Ni meni se to ni najmanje ne sviđa. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
18.11.2008 10:37:43   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: tonkica

Prestrašno, kakve budu njihove cure kad dođu u pubertet ak ih već kao male tak oblače?


Užasne...sestra mi ide 4. razred, kad vidim njezine prijateljice iz razreda..minjak, britele, šminkauser posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
18.11.2008 10:53:32   
sanjarica
ma joj to je meni bolest roditelja koji moze vlastito dijete obuci tako.mene opet nerviraju curice pocevsi od 5 osnovne koje oblace preuske stvari,izbace sisice i tangice..i hajmopovrh svega u skolu.mislim uzas.ja bih zabranila takvo nosenje u skolu.a po cesti i onako hoda uzas...

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
18.11.2008 12:07:25   
Dora04
Užasno mi je kad su osnovnoškolke, pa i srednjoškolke obučene i našminkane kao na modnoj pisti.
Ja se uopće ne čudim "starijim" dečkima da ih zavode i ispadaju pedofili, jer tim curicama nemožeš odrediti dob, a i same lažu o svojim godinama.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
18.11.2008 12:08:00   
Dajana
Mislim da su isključivo roditelji krivi za loše ponašanje svoje djece, pa tako i za to.
Moja kćer ide u 7. razred i mogu vam reći da je prestrašno kako se te cure ponašaju i oblače. One koje još nemaju cice, nose puš ap grudnjake i u njih stavljaju vatu. kad su meni počele rasti cice u 5. i 6. razredu, bilo me je toliko sram da sam nosila široke majice da se to što manje vidi, a danas hodaju polugole po školi. Uzori su im sponzoruše, i to od malih nogu.
U školi ima koliko hoćete budućih Severina i Vlatki Pokos.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
18.11.2008 12:31:13   
ninolina
Užasno mi je kad su osnovnoškolke, pa i srednjoškolke obučene i našminkane kao na modnoj pisti.
Ja se uopće ne čudim "starijim" dečkima da ih zavode i ispadaju pedofili, jer tim curicama nemožeš odrediti dob, a i same lažu o svojim godinama.
  baš sam malo prije pričala s frendicom i isto to rekla njoj zato potpisujem. Ja volim  da je moja obučena u haljinice i često je u njima ali to nije izazovno nego slatko. Hulahopkice, šosić i gore sportska majca a dole starke i meni je to ok. A neke mamice rade od svoje djece svašta. Ružno

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
18.11.2008 21:20:44   
mirna
IZVORNA PORUKA: Dajana

Uzori su im sponzoruše, i to od malih nogu.
U školi ima koliko hoćete budućih Severina i Vlatki Pokos.


zaboravila si na barbie i slicne lutke... one imaju po meni jos veci utjecaj na male curice...

ako cu ikada imati curicu sigurno cu ju oblaciti u traperice i slicno casual odjecu jer sam i sama takav tip..

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Seksi oblaćenje djevojčica
19.11.2008 10:27:12   
Vjeverica ST
pa da..moja teta je maloj rodici davala u početku samo moje stare lutke s popunjenim oblinama, jačim stomakom i trbuhom..Trebamo se borit protiv toga. Kažu da već u vrtićima ima anoreksične i iskompleksirane djece. Pa moraju imat djetinjstvo.Koliko god im to ne bilo tad drago i nepopularno oblačenje, kasnije će nam biti zahvalniuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!