|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seks i fetiši
5.4.2009 21:39:19   
tikica_69
Fetiši su uobičajeni sastavni dijelovi spolnosti. Te i određene i odabrane stvari imaju velik utjecaj na pojedince, jer u njemu pobuđuju spolnu želju i osjećaj uzbuđenosti.
Fetiši su poznati još iz davnina, jer prisutni su kako u primitivnim plemenskim zajednicama, tako i u modernim društvima, a podloga za njihov razvoj oblikuje se još u dječje doba. Neki od tih utjecaja su slabije primjetni, dočim su drugi mnogo eksplicitniji, a gotovo smo svi mi sretni vlasnici ponekog od njih. Fetiš je ono što će seksu podariti nešto posebno i, najčešće, doprinijeti povećanom seksualnom užitku. S tom se tvrdnjom slažu brojni psiholozi i seksolozi, a istovremeno upozoravaju na još jednu pojavu, a to je ovisnost o fetišima.
Ponekad život s fetišima preraste u ovisnost o fetišima, što posljedično dovodi do stanja kada zbog njegove odsutnosti spolna aktivnost, odnosno spolno uzbuđenje jednostavno nije moguće. A pri svemu tome fetiši jednostavno nisu nešto čega bi se trebalo bojati. Na kraju krajeva, seks je igra u kojoj su novine i eksperimentiranje uvijek dobrodošle stvari.
 
Imate li vi ili vas partner neki fetis?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Seks i fetiši
6.4.2009 9:20:08   
m600
nemamouser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Seks i fetiši
6.4.2009 9:48:59   
tikica_69
Ni mi.....a ni ne poznam nikoga tko mi je rekao nesto takvo...mislim da ima neki fetis...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!