|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Samobor
26.7.2009 11:55:20   
Ruža
Jučer sam prvi puta bila u njemu, ali kako smo išli na svadbu, malo sam vidjela. I to malo što sam vidjela oduševilo me. Prekrasan gradić!user posted image
Svakako planiramo tamo na jednodnevni izlet, toplo preporučam i drugima!

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Samobor
26.7.2009 11:57:36   
natalijax
bila sam par puta i meni se svida

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Samobor
26.7.2009 14:44:07   
koka
nikad nisam bilauser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Samobor
26.7.2009 15:08:49   
božica
bila jednomuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
26.7.2009 15:26:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Samobor
26.7.2009 15:40:34   
kitty
bila sam i ja jednom,sigurno cemo ponovituser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Samobor
26.7.2009 20:39:01   
dikac
sjećam se kremšnita, ali to je bilo davno tako da nemam pojma kako grad izgleda, trebala bih ponoviti

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
26.7.2009 20:40:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dikac)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Samobor
26.7.2009 21:39:12   
lueman
u blizini imatemeko-selo divlje  vode, sa super uređenim ogromnim igralištima, bazenima s pastrvama, vijetnamske svinje itd....sve to 10 min. od samobora. mi bili s vrtićem....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Samobor
27.7.2009 23:02:35   
BruMa
To je inače moj grad,tamo sam išla u školu i izlazila van.Prekrasan gradićuser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Samobor
28.7.2009 12:00:37   
Ruža
IZVORNA PORUKA: lueman

u blizini imatemeko-selo divlje  vode, sa super uređenim ogromnim igralištima, bazenima s pastrvama, vijetnamske svinje itd....sve to 10 min. od samobora. mi bili s vrtićem....user posted image user posted image user posted image user posted image


Nisam znala. Baš ću ptražiti na netu. Hvala.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Samobor
25.8.2009 23:03:50   
bomboncic02
Nadovezat ću se na ovu temu, da ne otvaram drugu.
U nedjelju smo bili na izletiću u Eko selu Divlje vode..
Vožnja do tamo je dosta spora, ima puno zavoja i suženja na cesti, ali kad se približite ulazu jednostavno prekrasno..
20 kn ulaz u selo po osobi, (iznos se poslije umanji u restoranu, ako idete ručat) djeca gratis-zabranjeno unošenje svoje hrane..
Sa svih strana šuma, hladovina, potok teče, nama je čak bilo i hladno!
Postoji uzgajalište pastrva, mislim i jedan dio šarana, ima malenih ponija, bio je jedan čak i za jahat, 10 kn-2 kruga.
Ima i nekoliko svinja, taman su se oprasili mali praščići pa smo vidjeli kako sisaju user posted image , prekrasno nešto.
Dalje imaju jelene, srne, paunove i svi oni žive skladnim zajedničkim životom.
Ima i parkić za klince, jedan dio odvojen i za nogomet.
Sve u svemu prekrasan doživljaj što se tiče prirode..a restoran je druga priča!
Imaju, istina prekrasnu terasu, pogled seže na cijelo selo, pazili su dosta na uređenje unutarnjeg interijera, ali kada smo ušli u restoran, oduševljenje je splasnulo.
Nismo se niti smjestili za stol, konobar je dotrčao i požurio nas riječima:" Ajde brže malo s narudžbom, nemam vremena čekat!"- suprug, koji je isto konobar je ostao šokiran, nismo niti sjeli za stol a on nam se tako obraća user posted image , no dobro, bili smo gladni pa smo odlučili ostat.
Napomenuo nam je da se jelo čeka sat vremena.
Nebi komentirala jelo jer su možda imali samo loš dan u kuhinji.
Hoću upozorit da u restoranu rade samo dva konobara, kuharica i pomoćna radnica i tako im je stalno, a ljudi je bilo preko 50 vani na terasi..
Uistinu žalosno što cjelokupni dojam kvari osoblje restorana..da se vlasnik odluči zaposlit još nekoga i da se na jelo čeka malo manje od sat vremena-pola sata je prihvatljivo i da konobar ne mora požurivat gosta (da nismo bili gladni, digli bi se i otišli) cijelo Eko selo Divlje vode bi bilo idealno izletište za obitelj..
Eto toliko o našem posjetu.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Samobor
25.8.2009 23:09:34   
FIONA
e sad draga da ste samo malo dalje produžili još kojih par kilometara onom cestom uz Divlje vode došli bi u Eko par Žumberak...oni imaju konje, drvene kuće za iznajmljivanje, sve u domaćem štihu, šetnicu uz šumu i potok, mai ribnjak s pastrvama, magarca, puno malih zečeka trčkaraju okolo...meni osobno klopa nešto super...usred šume nema asfalta...ako ikad idete opet tamo, preporučam!!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Samobor
25.8.2009 23:13:54   
bomboncic02
Hvala, drugi puta idemo tamo.
Ovo je isto bilo na preporuku, kolegica je išla ali nije detaljno opisala sve.
Sigurno ćemo uskoro posjetiti Eko park Žumberak, jer Matej obožava životinje a i moram djecu odvest iz ovog zagušljivog Zg-a..

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Samobor
25.8.2009 23:15:25   
FIONA
pogle kak je dobro

http://www.eko-selo.hr/


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Samobor
25.8.2009 23:18:37   
bomboncic02
Ovo je prekrasno, tu bi trebalo uplatit vikend i otići, da se u miru pogleda sve.
Sviđa mi se ovo s jahanjem konja, ja bi jahala user posted image

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Samobor
25.8.2009 23:20:47   
FIONA
ma super je tamo...čini mi se da kućica košta paušalno bilo vas deset ili dvoje...možete roštiljati i ako je hladno oni zakure kamin na drva...mrak je..imaju dvije kuće za klopu...od toga je jedan taj kaubojski salon kao...ma, ja više volim te divlje i prirodne objekte i mjesta nego beton...tak mi je doma...ja nisam u stanu pa me ne oduševi nešto posebno obični restač ali ovo je super...inače u krug đir na konju je deset kuna...to su konji koje su spasili!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Samobor
25.8.2009 23:22:07   
bomboncic02
Jako dobro!! Hvala Fiona

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Samobor
25.8.2009 23:22:48   
FIONA
user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu bomboncic02)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Samobor
25.8.2009 23:58:53   
dominik
ako cete ici na kremsnite odite u slasticarnu U prolazu...uvjek svjeze i najnjami...ja sam u samoboru svaki vikend a do eko sela odemo jednom u tri mjeseca...osim tih velikih restorana imate i par uz samu cestu kojom idete gore ako se dobro sjecam tako da ne treba se ograniciti na njih...a sto se tice da imaju malo osoblja kako nebi imali kad gostiju imaju samo vikendom kada se hrpa ljudi sjati tamo...mislim konobarevo ponasanje i rijecnik nije na mjestu ali sto se cekanje hrane tice i nije tesko za shvatiti

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!