|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sajam za bebe-boćarski dom
28.9.2007 20:18:45   
mirna
Da li ste ga posjetili? Što ima za vidjeti? Ima nešto povoljno za kupiti? Sutra bi ga išli posjetiti..
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sajam za bebe-boćarski dom
29.9.2007 8:13:18   
duba
Ja se spremam na sajam za bebe u nadi da ću kupit ponešto za bebicuuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sajam za bebe-boćarski dom
29.9.2007 10:43:43   
simba
Ja bila jučer bilo je super nije baš neki sajam za kupnju ali barem ti prođe vrijeme

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Sajam za bebe-boćarski dom
29.9.2007 21:20:43   
duba
Bila sam na sajmu i iskreno sam razočarana.Cijene su strašne ni blizu sajamskih sa svih strana te obasipaju raznim letcima,dave za dječju štednju...Zagrebački mališani su bili odlični tako su slatki ti klinciuser posted image Namjeravala sam kupit ponešto za dolazeću bebu ali nisam baš imala neki izbor tako da od toga ništa,čak niti igračke jer postoji jedan jedini štand a cijene su kao da su igračke od zlatauser posted image .Mislim da su malo pretjerali trebalo je više stvari bit namjenjeno dijeci ipak je to sajam za bebe a ne za banke

(Odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Sajam za bebe-boćarski dom
29.9.2007 21:29:24   
mirna
Slažem se s tobom, duba. ove gospodje iz banaka su bile stvarno dosadne. Mislim da bi trebalo biti više štandova sa igračkama i dječjom odjećom. Program se i meni svidjao. nadam se da će slijedeće godine biti bolje. ovo je prvi takav sajam i sama ideja je stvarno super. a moj mali je još cijelu večer spominjal fifi s kojom se je slikao.

Mirna

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Sajam za bebe-boćarski dom
1.10.2007 21:34:51   
katica
Nemojte se ljutiti na organizatore sajma. Iz prve ruke sam saznala da su oni kontaktirali raznorazne proizvodjače dječjih marki ali oni nisu htjeli sudjelovati na sajmu dok ne vide koliko bude uspješan 1. sajam. Zato se nadajmo da bude druge godine raznovrstniji i sa puno više izlagača.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Sajam za bebe-boćarski dom
3.10.2007 9:33:02   
duba
U nadi je spas više sreće drugi put ako ga bude

(Odgovor članu katica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Sajam za bebe-boćarski dom
3.10.2007 23:01:02   
Tata
Ipak je bila dobra volja i ideja. Nasi trgovci i dalje misle da vise zarade na cijenu a ne na količinu. Vani obucemo malog za cijenu dva bodija kod nas.

(Odgovor članu duba)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!