|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ringerajina tužionica
10.4.2010 23:36:09   
Zvonki
Kad nam tako dooobro ide, nastavimo tužakati user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ringerajina tužionica
10.4.2010 23:38:08   
Ninaa
Od sad pritužbe u novu tužionicu.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ringerajina tužionica
10.4.2010 23:38:39   
pepeljuga
Da krenem odma iliuser posted image user posted image user posted image user posted image
Mislim da necu docekati majstore,koji lazljivci,sad bi ih izmlatila da su mi blizeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ringerajina tužionica
11.4.2010 9:08:53   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image opet  se nastavlja prica sa mojim "novim" laptopom...posto se vec treci puta pokvario u roku sat vremena nakon dolaska sa popravka, vracen je u servis sa napisanim zahtjevom za zamjenu (sto zakonski u njihovim propisima ide) i tako mm zove u petak jel stigao novi a lik mu veli mi smo ovaj popravili...haloooooooo...ko tu koga zajebava...u ponedjeljak zovem sefa, a ako i on pocne muljati idem direkt na zastitu potrosaca i dizem tuzbu...pa to nije normalno da ja lap kupljen u 12 mj jos uvijek ne koristi a imala sam ga, uz prekide, brat bratu mjesec dana aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

< Poruku je uredio dominik -- 11.4.2010 9:09:15 >

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ringerajina tužionica
11.4.2010 9:11:33   
danery
o bože svašta,baš su bezobrazni...
mi smo uzeli polovni prije pola godine i sve šljaka,a star je oko 4 godine...
to trebaš baš prijavit zaštiti potrošača ak ti ne daju novi...
pa nisi novce na cesti našla pa da ti podvaljuju bilo što...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ringerajina tužionica
11.4.2010 9:13:39   
dominik
ne znam kaj bi rekla...ne bih htjela zakomplicirati stvari, ali, radim u firmi koja ima "veze" sa zastitom potrosaca pa bum i do direktora istog lako dosla...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ringerajina tužionica
11.4.2010 10:11:34   
pepeljuga
ajme domi uzasuser posted image user posted image user posted image user posted image


ja jos cekam majstore a cut ceme kad dođu,kako ih nije samo sramuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ringerajina tužionica
11.4.2010 10:18:21   
mariola
Ajme pepi,nedilja je, valjda te neće muljat pola dana još user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ringerajina tužionica
14.4.2010 14:31:07   
Anoniman
Juce se budim, palim komp, ne radi net...posle 2 sata ista prica. Dobro ajde, bilo je nevreme, verovatno se nesto kod njih zeznulo. cekam, cekam, i dalje ne radi. Uzmem telefon da okrenem korisnicki servis t-com-a, imam i sta da cujem- iskljucen telefon zbog neplacenih racuna!!! nista mi nije jasno,znam da smo sve platili, mm je resio sve racune dok nas nije bilo.ali onda nije mi jasno kako t-com ne mogu da dobijem i tek tad provalim da sam permutovala brojeve.ok, zovem opet, i imam sta da cujem- nije placen racun za 12 mesec, mm zaboravio da ga plati user posted image user posted image user posted image zovem ga, kazem mu da lepo od svoje majke uzme pare da to plati, posto nama onda ostaje minimum do kraja mesece, nek nadje pare kako zna kad vec zna da ne razmislja glavom!! user posted image luda luda luda! vraca se s posla i kaze mi- pa ti si mi ostavila sve racune koje trebam da platim, ja sam to i platio! a nije mu palo na apmet da pogleda malo i da vidi da li sta fali!! slucajno da mu glava ne otpadne od prevelikog razmisljanja! naravno da ne moze da zna sta mu fali, kad su mu pola racuna u novcanika, pola u autu, pola kod svekrve! stvarno se ponekad zapitam da li je on stvarno toliko nesposoban ili se samo pravi! user posted image user posted image user posted image user posted image i jos em pita pa sto si ljuta, pa kako da ne budem kad nemam ni telefon, ni internet ni max tv, sedim u ovoj zabiti, i internet mi je veza sa mojima, sa drugaricama, sa svime! user posted image i kako ja posle da budem normalna???? user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ringerajina tužionica
14.4.2010 14:38:32   
osobno
Nelly user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
draga, znam kako ti je...baš zato sam ja ta koja prati i plaća račune...inače...user posted image
a takvi su ti svi muški.
A ja sam ionako tila svratit do tužionice...
Jučer sam očistila balkon silom prilika jer sam alergična na pelud koju je vitar porazbaca po cilom balkonu, i kontam se kako ću ga danas oprat jer zovu lipo vrime...
ali šipak. Moja požrtvovana sveki mi je počela čistit balkon jutros, nimalo tiha, a ne bi ušla povirit unučad, jer čeka da ih ja donesem njoj tamo u pepeljaru...user posted image
A mislin, ono...lako da joj nisam jučer i sto puta prije rekla da ja perem balkon i sve svoje sama.
Mučenica moja.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio osobno -- 14.4.2010 14:39:13 >


_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ringerajina tužionica
14.4.2010 14:46:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: osobno

Nelly user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
draga, znam kako ti je...baš zato sam ja ta koja prati i plaća račune...inače...user posted image
a takvi su ti svi muški.
A ja sam ionako tila svratit do tužionice...
Jučer sam očistila balkon silom prilika jer sam alergična na pelud koju je vitar porazbaca po cilom balkonu, i kontam se kako ću ga danas oprat jer zovu lipo vrime...
ali šipak. Moja požrtvovana sveki mi je počela čistit balkon jutros, nimalo tiha, a ne bi ušla povirit unučad, jer čeka da ih ja donesem njoj tamo u pepeljaru...user posted image
A mislin, ono...lako da joj nisam jučer i sto puta prije rekla da ja perem balkon i sve svoje sama.
Mučenica moja.user posted image user posted image user posted image user posted image


Ajde da je prvi put, pa da razumem, ali brate mili nista ne moze da uradi sam dok mu se ne nacrta user posted image

A svekrve kao svekrve, sta da ti kazem, zato ja vise sa svojom ne pricam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 17:42:09   
ninolina
ljuta sam, luda jer sam istukla djete koje mi je diglo tlak....i to onako poštenim batinama valjda prvi put u životu.....plakao je više od pola sata...
došao mi je doma iz škole u 14.40 a škola gotova u 11.15...umrla sam od straha u 2 zvala na hitnu da mu se kaj nije dogodilo, policiju koja je odma otišla u ophodnju....muž juri s posla....ma teksas....mislim da će zapamtitiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 17:46:54   
leilany
oo jebote ninocka....sreca pa je sve ok...ziher se zaigrao user posted image

ljubim tebeuser posted image a i njega....user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 17:47:14   
danery
ooooooooooo teta...
bome ti ne bih bila na mjestu....kako je samo tako odlutao,pa zašto?
glavno da je sad kod kuće...a kaznu će vjerojatno zapamtiti kako sama kažeš...

evo šaljem ti user posted image user posted image user posted image da te malo ujteši...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 17:48:35   
ninolina
otišao sa prijateljem k njemu i kao zaboravio se javiti....ma zapamtit će to

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 17:55:51   
leilany
evo sad i mene u tuzionici po prvi puta u zivotu....nadam se da nebum tak cesto...ALI...moram da ovo ispricam istresem iz sebe...jer bas sam u bedari...
imam necakinju koja ce uskoro 18-pravi curetak,vesela,pametna i lijepa na tetuuser posted image ....
..uglavnom dode kod mene kad god ima vremena....a od kad je K dode svako malo,da se mene pita ja bi da je stalno kod mene jer je bas volim...
...uglavnom prica ide ovak:imala je nekog decka s kojim je hodala,koji ju bas voli (jos uvijek) a prekinuli su...jer ona nije bas bila zagrizla za njega...
i bili smo na jednoj svadbi i svidio joj se jedan decko..a znaju se od prije posto je iz tog mog sela.....i kak to vec ide...nakon par dana par porukica oni odu na cugu,jednu drugu...i on joj prizna da ima curu s kojom je 3god...i da vise nebi s njom hodao al ono..nezna kako da ju odj...i on mojoj necakinji slao fakat munjene poruke tipa ajmo na kavu ovo ono...po meni navlakuse...i ja kazem njoj nek to odj..jer je premlada da bi se dala tako zaje...a i opcenito u zivotu da joj to netreba....
..nakon nekog vremena jos jedan mali isto iz tog mog faking sela se zagleda u nju i trazi tog prvog decka njen broj...i krenu se oni dopp..isto zajebancija...cuga jedna druga....da bi se nakon nekog vremena poljubili...i odfura ju doma..i u poruci joj kaze da nije prekinuo sa curom..s njom je nekih 4 god...
eeeej alooooo...mislim ja sam bila tako ljuta......bijesna..oni meni moju necakinju....mislim...neznam kaj da kazem.....uzasno sam ljuta,razocarana na tu mladez....grrrrrrrrr......


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 18:00:29   
danery
ajmeeeeeeee lei...
znači frka i panika...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 18:10:36   
curice
joooj ninolina,ne mogu ni zamisliti kako ti je bilo dok si ga čekalauser posted image

lei neću ni pokušavati misliti šta me čeka kad mi cure krenu izlaziti

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
15.4.2010 18:36:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 18:38:48   
dominik
IZVORNA PORUKA: ninolina

ljuta sam, luda jer sam istukla djete koje mi je diglo tlak....i to onako poštenim batinama valjda prvi put u životu.....plakao je više od pola sata...
došao mi je doma iz škole u 14.40 a škola gotova u 11.15...umrla sam od straha u 2 zvala na hitnu da mu se kaj nije dogodilo, policiju koja je odma otišla u ophodnju....muž juri s posla....ma teksas....mislim da će zapamtitiuser posted image user posted image user posted image user posted image



to sam i ja mami ko mala napravila pa me isto posteno izlemala...zato se i dan danas javljam i nevjerojatno ali vicem i na mm kad mi se ne javi ak ide nekam poslije poslauser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 19:06:54   
novamama
bogami ninolina, nije ti bilo lakouser posted image ...nadam se da će zapamtiti i da je naučio lekciju...

lei, tebe muče tinejđerski problemiuser posted image ...sorry, ja imam nećaka od 17ipo godina, pa mi je valjda lakše jer je muško, mogu mislit koji su to problemi sa curamauser posted image

neka sve prođe ok..najbolje da svih otpili i krene daljeuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ringerajina tužionica
15.4.2010 20:27:33   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

mislim da će zapamtitiuser posted image user posted image user posted image user posted image


i ja se nadam da bude znao za drugi put.
tebi šaljem user posted image za smirenje

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 12:20:22   
maja
moje dijete je upravo pojelo papirić sa korisničkim imenom i lozinkom za net banking user posted image

ja ću završit na psihijatriji, vidjela sam da je uzeo i vičem Noa ostavi to, a radila sam kolače i nisam otišla po to, nego si mislim samo ću paziti da ne izgubi user posted image  no kad sam ja otišla do njega on je u ruci imao samo komadićak na kojem naravno nije bilo ništa a ovo ostalo je već prožvakao i kaže nema vise

eto sad umirem od smijeha, a nije mi smiješno
idem ga stavit spavat i vidjeti jel mogu šta iskopati na njihovoj stranici

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 12:26:28   
pepeljuga
ajme majo i ja se nasmijala al nije uopce smijesnouser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ringerajina tužionica
16.4.2010 12:31:32   
leilany
majouser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!