|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ringeraja nagrađuje trudnice
2.7.2010 17:49:20   
DarijaRR
Ringeraja.hr i partneri nagrađuju trudnice


user posted image





Upoznajte se sa Ringerajinim programom "Ringeraja.hr i partneri nagrađuju trudnice". Potruditi ćemo se da odabranom broju korisnika portala svaki mesec poklonimo nešto vrijedno i lijepo.
Pročitaj više <-- KLIK

U rubrici Trudnoća kliknite na Ringeraja nagrađuje trudnice i redovito pratite pakete koje Vam poklanjaju naši sponzori.

user posted image
user posted image
user posted image


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
2.7.2010 18:31:27   
DarijaRR
Redovnim članovima Ringeraje poklanjamo malo više pažnje i time im želimo zahvaliti što bogate naše forume i sadržaje. Zajedno sa našim partnerima smo pripremili Ringerajin paket iznenađenja za obitelji i njihove novorođene bebe.

U srpnju 2010 Vam naši partneri poklanjaju 4 poklon paketa. Između svih prijava koje ispunjavaju uvjete, izvlačenjem ćemo izabrati 4 sretna dobitnika. Ukoliko više članova obitelji prijavi svoju novorođenu bebu, prihvatiti ćemo samo jednu prijavu.

Ispunjavam li uvjete za dobitnika poklon paketa?


• Čekam bebu u srpnju 2010. godine.
• Redoviti sam korisnik Ringeraje.hr sa više od 300 objava na forumu
• Ako postanem dobitnik paketa, poslati ću (mailom ili poštom) kopiju izvoda iz knjige rođenih za svoju bebu u roku od 10 radnih dana, nakon čega će mi paket biti dostavljen. Ako to ne učinim, uredništvo Ringeraje će pokloniti paket drugom korisniku Ringeraje.hr
• U roku od 10 radnih dana nakon rođenja bebe ću svoju bebu prijaviti u Kalendar razvoja djeteta na Ringeraji.
• Znam da će u srpnju 2010. biti izvučeno samo 4 dobitnika paketa.

Šta je u poklon paketu?


U mjesecu srpnju imamo tri mala sponzora poklon paketa, a to su:
1. Patuljak.net, koji izrađuje unikatne i jedinstvene poklone za rođenja i krštenja. Svaki poklon koji napravi Patuljak nastao je u želji da bude poseban i da se bar nakratko osječate kao djeca. Ovaj mjesec poklanja vam dva zidna sata sa slikom vaših najmlađih, te dva slatka otiska za najsretnije.
2. Baby shop Panda, poduzeće je s mnoštvom poklona za trudnice i mlade mame, a ovaj mjesec poklanjaju 4 para ručno rađenih cipelica, s kvalitetnim đonom protiv klizanja, održavaju prirodnu ventilaciju malih stopala, jednostavne za obuti i izuti, te se vrlo lako mogu održavati čistima.
3. "moj Mali dućan", renomirani zagrebački boutique za svečanu baby odjeću i darove (osnovan 1982.,vl: akad slikar.Đ.Zelmanović Kraljević) poklanaja novost na hrvatskom tržistu: 4 bebuccino® praktična prekrivača za nesmetano dojenje izvan kuće, na plaži, u gostima, u kafiću, restoranu, parku.

Kako mogu sudjelovati?

Podatke koje nam prosljedite koristiti ćemo samo u svrhu slanja poklon paketa. Sponzori paketa će biti upoznati sa imenima dobitnika. Prijavite se sa sljedećim informacijama:
• Korisničko ime na portalu Ringeraja.hr
• Trenutni broj objavljenih poruka na forumu
• Previđeni termin poroda
• Puno ime i prezime, adresa i grad boravka
• Izjava da se slažete sa uvjetima koji vrijede za dobitnike paketa, i objavljeni su u ovom članku.
• Mail morate poslati sa adrese koju koristite za registraciju na portalu Ringeraja.hr uz vaše korisničko ime!

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
2.7.2010 22:40:49   
Anoniman
nemreš belivit!user posted image

(al ja više nisam trudnica...user posted image )

RR-trudnice, navaliteeee!!!!!! user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu DarijaRR)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
2.7.2010 22:46:58   
tikica_69
Ta tema je vec jucer otvorena:  http://www.ringeraja.hr/forum/RR_nagra%C4%91uje_trudnice/m_536059/tm.htm 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
8.7.2010 16:38:35   
DarijaRR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
8.7.2010 16:49:42   
maja
a bemu miša, a šta samnomuser posted image ja sam bila trudnica 01.07 još do navečer user posted image jel upadam u tu kategorijuuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
8.7.2010 23:15:58   
dunjas

IZVORNA PORUKA: maja

a bemu miša, a šta samnomuser posted image ja sam bila trudnica 01.07 još do navečer user posted image jel upadam u tu kategorijuuser posted image


da, pa julska trudnicauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
9.7.2010 7:47:02   
tita
Pravi ste,nema šta!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
9.7.2010 12:04:53   
DarijaRR
Djevojke čekamo Vas , prijavite se za lijepe poklone!!!

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
9.7.2010 16:36:59   
DarijaRR
Maja naravnoda se možeš prijaviti :)

očekujemo tvoju prijavu :)))))
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
12.7.2010 8:49:24   
DarijaRR
Djevojke, dijelimo 4 super paketa ovaj mjesec, prijavite se!!!

user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
12.7.2010 8:54:07   
njanja
a mi mame smo malo diskriminirane user posted image isto tako i trudilice koje obogaćuju sadržaj RR...i na kraju krajeva tate, ono malo što se pojave  ispravite tu grešku, sponzori javite seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
12.7.2010 10:35:24   
DarijaRR
bez brige biti će ubrzo i za mame user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
12.7.2010 10:40:32   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

fantasticno...bas se radujem...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
12.7.2010 10:46:05   
Bebys
darija malo je OD TEME..sory...ali vidim da si RR predpostavljam admini novi..ili tak nesto..

KADA CE SE PROMIJENITI LJETNA RR...ovo je vec tttttttooooooooooo much staro proljetna je ...zar ne...ili sam fulala..sory

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
12.7.2010 10:56:02   
nemammaste
Jedno možda glupo pitanje...user posted image  Da li se može sad prijaviti za 8.mj. ili treba čekati pa se prijaviti tek u 8.? user posted image  

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
12.7.2010 16:17:21   
DarijaRR
treba čekati 8mj da se za njega prijaviš!!!
ajde sad će i to brzo pa se prijavite user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
12.7.2010 16:25:01   
nemammaste
Hoću,hoću,odmah u ponoć 01.08.! user posted image  Sve za moju srećicu! user posted image

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
13.7.2010 10:23:15   
DarijaRR
Prijavite se, čekaju Vas cool nagrade!!

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
13.7.2010 12:12:49   
DarijaRR
EJ, ne kužim šta kad će se promjeniti Ljetna RR?

IZVORNA PORUKA: Bebys

darija malo je OD TEME..sory...ali vidim da si RR predpostavljam admini novi..ili tak nesto..

KADA CE SE PROMIJENITI LJETNA RR...ovo je vec tttttttooooooooooo much staro proljetna je ...zar ne...ili sam fulala..sory


(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
13.7.2010 12:33:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: DarijaRR

EJ, ne kužim šta kad će se promjeniti Ljetna RR?

IZVORNA PORUKA: Bebys

darija malo je OD TEME..sory...ali vidim da si RR predpostavljam admini novi..ili tak nesto..

KADA CE SE PROMIJENITI LJETNA RR...ovo je vec tttttttooooooooooo much staro proljetna je ...zar ne...ili sam fulala..sory




bebys je pitala kad ćete proljetnu RR pretvoriti u ljetnu, jer na stranicama foruma je još uvijek proljetna user posted image

stavite nam neku sliku onak, da poželimo uskočit u ekran! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu DarijaRR)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
13.7.2010 12:36:38   
Anoniman
tiipaaa...

user posted image

(sad će me cure ubit!user posted image user posted image user posted image )

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
13.7.2010 12:37:37   
Anoniman
šalim se, znam da to ne možete staviti, a i totalno smo OT...
sorry.... user posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
13.7.2010 13:29:00   
DarijaRR
bez brige, biti će ubrzo ljetna RR

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ringeraja nagrađuje trudnice
13.7.2010 14:01:02   
DarijaRR
Drage trudnice, odlučili smo Vam olakšati ukljućenje u nagradnu igru i ukloniti jedan od uvjeta za sudjelovanje u nagradnoj igri- više nije potrebno imati 300 postova.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
        user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu DarijaRR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!