|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profesion...
19.5.2014 9:45:32   
Maja RR
Dragi naši Ringerajci,

u suradnji sa sponzorom Reflexion®, pripremili smo za Vas novu nagradnu igru u kojoj možete osvojiti 1,5h profesionalnog fotografiranja za trudnice ili bebe u vašem domu.

Sve što trebate napraviti je u ovoj temi odgovoriti na pitanje "Zašto želite osvojiti fotkanje?". Vaše odgovore možete na postati do 10.06. u 23.59. Od svih pristiglih odgovora, žiri sastavljen od predstavnika portala ringeraja.hr i Reflexion studija, odabrat će najoriginalniji te ćemo sretnog dobitnika objaviti najkasnije 15.06. na portalu i forumu.

Sretni dobitnik osvojit će 1.5 sat fotografiranja u svom domu ili lokaciji po dogovoru (Zagreb i okolica do 30km), DVD sa 60-ak obrađenih fotografija te jednu isprintanu fotografiju formata 20 x 30 cm po vlastitom izboru. Besplatno fotografiranje moguće je iskoristiti do 15.12.2014.

Veselimo se vašim odgovorima i želimo puno sreće svima!

< Poruku je uredio Admin -- 19.5.2014 11:05:23 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
20.5.2014 8:31:23   
Maja RR
Idemo Ringerajci, igra je započela.

Napišite nam zašto bi baš vi trebali osvojiti fotkanje!

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
21.5.2014 11:34:14   
Jevrejka
Zasto zelim osvojiti fotkanje? Zato jer mi se malisha prebrzo mijenja i raste pa bi htjela bar fotografijom zarobiti ove slatke trenutke. Dobiva svoju volju prebrzo i vlastiti život koji vise nema veze sa mnom.

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
21.5.2014 16:16:44   
ines_os
Toliko slika imamo ali nikako ih izraditi,nikako da se natjeram to napraviti!
Kada sam rodila htjela sam odmah ići se slikati da nam ostane vječna uspomena,ali nisam bila zadovoljna svojim izgledom poslje poroda,pa kada sam to sredila onda taj dan kada smo odlučili mi je baš izašla bubuljica i tako uvijek neki razlog da nismo otišli!
Zato bih baš ja to fotkanje da obilježim svoje majčinstvo i svog sina za vječnu uspomenu!Jer nam dječica rastu brzo i nepovratno!

_____________________________

18.7. 2012 u 19.27 h došlo je mamino zlato IVAN
3900 g 50 cm

(Odgovor članu Jevrejka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
22.5.2014 11:04:01   
valerie
Želim osvojiti fotkanje ovo
Trudnoća mi je prva i sve mi je novo.
U lipnju stiže naš princ prvi
I baš se veselimo našoj maloj mrvi user posted image
Fotkanje je otpočetka našom velikom željom
Da ovjekovječimo prve trenutke s našim malim anđelom.
Zato se nadam da će Reflexion i ringeraja
Proglasiti valerie dobitnikom, a sve to objaviti RR Maja user posted image

(Odgovor članu ines_os)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
22.5.2014 13:31:02   
Sunshine28
joj! jaaaakooooo si dugo vec zelim profi fotkanje sa mojom malom rozom princezom...i to u stilu mama&bebauser posted image
a zasto? pa za pocetak zato sto imam najljepsu djevojcicu na cijelom svijetu, kakvu sam cijeli zivot zamisljala da cu imati, plave kovrcave kose, prekrasnih plavih ociju i vesele, razigrane naravi....i pod rizikom da nakon ovih komplimenata njoj ispadnem tasta i dam kompliment sama sebi, moram reci kako konstantno dobivam komentare da nevjerojatno slicimo i da je ona doslovno mala minijatura mene....Znam da se djeca brzo mijenjaju i da te nevjerojatne slicnosti u jednom trenutku nestaju pa bi htjela najbolje sto se moze uhvatiti jednom idealnom i savrsenom fotografijom ovo vrijeme u kojemu je na tako izrazen nacin ona odraz mene user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu valerie)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
25.5.2014 8:47:46   
ana85
Zašto želim osvojiti slikanje? Želim zaustaviti vrijeme bar na trenutak i imati vječnu uspomenu na te male plave nevine oči, slatke obraščiće i tu nevinu dječju radost.
Voljela bi slikom zarobiti njenu ljepotu i iskru u očima da nikad ne zaboravim te trenutke bezuvjetne sreće i ljubavi. :)

_____________________________

Ema- 5.7.2011.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
3.6.2014 21:18:19   
pincirotvajler
fotografija je najbolja uspomena a još ako je profi..
a ovo fotkanje bi bilo super iskustvo za nas troje i krasan poklon za našu 10godišnjicu

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
15.6.2014 22:57:07   
Maja RR
Drage naše,

zbog višestrukih upita korisnica koje nisu stigle na vrijeme sudjelovati u nagradnoj igri, u dogovoru sa sponzorom, produžili smo trajanje do kraja mjeseca :)

Sve trudnice i mame, a naravno i tate koji žele profesionalno fotkanje svoje obitelji, napišite nam zašto bi baš vi trebali biti sretni dobitnici ove vrijedne nagrade i učinite to u odgovoru na ovaj post najkasnije do 30.06. u 23.59.

Žiri će odabrati najkreativniji odgovor i objaviti dobitnika najaksnije do 05.07. na forumu i portalu.

Sretno!

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
17.6.2014 8:09:16   
Telomera
Moja beba ima 17 mjeseci. Znate li koliko njenih slika imam izrađenih? Pa nešto manje od 5. Ne mogu odvojiti dovoljno vremena da odaberem najljepše od tih par tisuća koje smo uslikali. Ako ćemo ih birati po kvaliteti, bojim se da bi dijete imalo album od 10 slika. To je optimistična prognoza. Muž i ja naprosto ne znamo fotografirati, a bebica se mijenja i raste... i više uopće nije tako mala beba, a mi još uvijek nemamo nijednu profesionalnu fotografiju za uspomenu. Pomozite mojoj kćeri. Nije ona kriva što joj roditelji ne znaju fotkati. user posted image

_____________________________

Jedna mala živahna, siječanj 2013.

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
17.6.2014 12:06:23   
maca2008
Kao svaki zaljubljeni par,
fotografirali smo se milijun puta bar.
Sretne trenutke zabilježiti smo htjeli
pa smo pozirali, smijali se i voljeli.
A kad je sretna vijest stigla,
pomisao da ćemo biti mama i tata u nebesa nas je digla.
Vrijeme je počelo užurbano teći,
pa vam sada moram reći,
da smo od uzbuđenja i priprema mnogih
zaboravili na fotografiranje trenutaka brojnih.
I sada se bliži čas,
kad će curica doći u zagrljaj naš.
Htjeli bismo da nas fotografira profesionalna ruka
za koju smo čuli puno preporuka.
Tako bi curica vidjela kolika je bucka mama bila
dok joj se ona u trbuhu krila.
A fotkanje bi bilo i idealan dar,
za mamin i tatin zajednički rođendan.

user posted image

(Odgovor članu Telomera)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
24.6.2014 10:32:13   
hotalicious
Zašto želim osvojiti profi fotkanje? Zato što jednom u životu, s trećom (i vjerojatno posljednjom) bebicom na slici konačno želim izgledati kao hollywoodska mama: bez podočnjaka od neprospavanih noći, ostataka bljuckanja na majici, obnažene cice u prvom planu, lijepa i počešljana. Kad za 13 godina budem smišljala načine okrutnog kažnjavanja svog nepodnošljivog tinejdžera, da mogu otvoriti album i sjetiti se zašto ga volim.
Želim osvojiti fotkanje i zbog tate. O, da. Zato što na profi fotkama tate izgledaju kao na onima s vjenčanja – majstori svjetla i sjene vješto prikriju sjedine, ćelavost i pivski trbuh nastali akumulacijom godina roditeljstva.
Konačno, želim ovu nagradu zbog baka i djedova. Da im prelijepa uokvirena fotka sretnog unučića svaki dan bude podsjetnik da novi život pobjeđuje i naizgled „teška“ vremena.

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
24.6.2014 10:57:35   
Xena_1
Zaljubljena sam u život, a od trudnoće još i više. Sama bilježim svaki trenutak i još više cijenim dane koji nam prolaze. Puno puta kada gledam objave na fb kako se obitelji potrude i fotkaju dođe mi žao što to i mi nismo napravili. Obitelj mi je na prvom mjestu, a tako smo malo skupa u ovo ludo vrijeme. A i kad smo skupa, obiteljska fotka je uvijek nekako odrezana. Zato mi je želja da nas fotkate, da napokon dnevni boravak ukrasimo kompletnim slikama. To bi mi bio najljepši dar za godišnjicu braka...

_____________________________

ANTONIO 26.02.2012. >mamina ribica (4150g, 52cm)
Moj mali anđeo 13.09.2013.

(Odgovor članu hotalicious)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
24.6.2014 11:57:17   
Tina 21
Za četiri dana (28.6.) moja curica slavi svoj veliki-mali rođendan. Često se uhvatim u razmišljanju kako se prebrzo iz bebe razvila u malu djevojčicu koja sama jede,razgovara i trudi se ići na wc,a kao da je još jučer bila mala mrvica koju sam nosila u naručju,kupala u maloj kadici i sa veseljem hranila. U trudnoći sam imala želju,ali i namjeru da ću uređivati foto albume koji će biti prepuni njezinih fotografija koje će pratiti njezin rast i razvijanje te biti divne uspomene na posebne prigode i događanja. Sve je ostalo na namjeri jer sam ostala bez fotografija jer se računalo pokvarilo i morala se zadovoljiti sa tek nekoliko manjih koje su bile na mobitelima. Sama pomisao da nema više uspomene na rađaonu,rodilište,prvih trenutaka nakon dolaska kući..čini me tužnom i sjetnom.
Danas se trudim što više fotografirati svoju curicu i biti redovna u razvijanju fotografija i sve su mi fotografije drage iako su neke mutne,u čudnom pokretu i ružno osvjetljene.
Prijavljujem se u ovaj natječaj sa željom da svojem djetetu priuštim unikatan poklon za nadolazeći rođendan,te da zajedno sa tatom iskusimo novo iskustvo i doživljaj jer uglavnom izbjegavam fotografirati se zbog nezadovoljstva svog izgleda. To je ujedno i neki poseban osjećaj i slatko iščekivanje fotografija koje si zbog kriznog vremena i nezaposlenosti ne možemo priuštiti. Želim da moja mala čupava Bella ima divnu uspomenu u svom albumčiću i u foto okvirima koje bi sa ponosom držala na policama dnevne sobe.

(Odgovor članu Xena_1)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
24.6.2014 12:06:54   
anchy24
Ah, zasto zelim profesionalno slikanje svoje bebe? Zato sto volim svoju bebu naslikavati i valjda imam preko 1000 fotografija od svoje bebe stare 8,5mj, ali nazalost niti jedna nije kako bi trebala biti. Stalno je u pokretu, pa su slike mutne, ili jednostavno me muci svijetlost pa onda nije to to. Imam prekrasnog sina s kojim hocu zabiljeziti svaki trenutak, s kojim zelim kad odraste, zajedno gledati slike i prisjecati se svakakvih dogodovstina. Vjerujem da ako osvojim profesionalno slikanje sa svojim sinom, da ce mi jednog dana itekako biti zahvalan, jer slike su itekako jedna od najljepsih uspomena.

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
24.6.2014 12:46:12   
Ivka13
Zašto ,a zašto ne ? Inače obožavam imati jako puno uspomena od klinaca jer kako se kaže sve blijedi ali uspomene ostaju to se upravo da zabilježiti fotografom ...Nažalost nemamo baš niti jednu profesionalnu fotku sa kojom bi se baš mogli ponositi ,pa bi nam ovo bilo odlično .....Time kad bi klinci porasli mogli bi se gledati kad su bili bebeb i prisječati se starih dana i uspomena ...

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
24.6.2014 14:45:59   
bubamara5
Ja bi tila slikat se s bebicama, a neman para pa bi bio red da dobijen štogod i besplatno!
Nije šala :)

(Odgovor članu Ivka13)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
25.6.2014 0:18:56   
lopuža
zašto? zato! nas je četvero mama ,tata i dva dečka....imamo puno slika ali uvijek na slikama netko fali !!!!! nikako da zaokružimo našu malu cjelinu :) :) :9

(Odgovor članu bubamara5)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
25.6.2014 0:51:42   
Lanka
Oduvijek sam bila sigurna da ću neprestano fotkati svoje dijete. Željela sam imati bezbroj fotkica koje će biti uspomenom svakog od važnih trenutaka njegova života. I maštala sam kako ću mu, za 1. rođendan, pokloniti njegov prvi album: od prvog trena kada je ugledao svijet, do prvog samostalnog koraka. No...moj je sin odlučio na ovaj svijet doći dva mjeseca ranije. Uz sve pretrage, preglede, vježbe, rehabilitacije, uz sav strah i neizvjesnost što će biti s njim, nekako je nestala vizija fotografiranja, a prvi rođendan bez albuma ostao iza nas. Moj, danas trogodišnjak, bio je pravi borac i pravi heroj i dobio je gotovo svaku od svojih bitaka...ali ne i svoj prvi album. A kako ga posebno raduje onih par fotkica koje ima s mamom i uz koje uvijek pričamo neke nove priče, željela bih mu, uz vašu pomoć, ispuniti obećanje i napokon darovati samo njegov album. Tko zna...možda za 4. rođendan?

(Odgovor članu lopuža)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
25.6.2014 8:42:42   
KEKA001
DOBAR DAN...JA IMAM KĆER DVIJE I POL GODINE STARU KOJU SAM DOBILA NA SVOJ ROĐENDAN...DA NA SVOJ ROĐENDAN,UBRZALA JE 10 DANA DA BI MAMU JOŠ VIŠE RAZVESELILA..MOGLA BI GOVORIT KOLIKO JE LIJEPA I SLATKA ALI CEMU SLIKA GOVORI VISE NEGO RIJEĆI..TAKO DA BI SE I SAMI UVIJERILI AKO BAŠ NAS IZABERETE..

< Poruku je uredio KEKA001 -- 25.6.2014 8:43:29 >

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
26.6.2014 22:58:15   
ninanesto
Želim osvojiti profesionalno slikanje za svoja dva mališana jer kad se ja primim aparata slike su mutne, fali pola glave, oči su crvene....Tako da na kraju pola slika obrišem. Voljela bih da imaju svoj album profesionalnih slika koje če moči kada budu stariji pokazati i svojoj djeci. Jer na žalost mojim slikama se baš nemogu pohvaliti kako su bili prekrasni kada su bili mali.

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
30.6.2014 23:53:04   
mishica2
Želim osvojiti profesionalno fotkanje iz dva posve sebična razloga:

Kao ponosna novopečena majka, smatram da moja mala curica koja zaraznim osmijehom osvaja svijet oko sebe zaslužuje ovu nagradu kao neprocjenjivu životnu uspomenu.

Kao odana supruga, želim osvojiti nagradu u inat svome dragom mužu. Naime, pregledavajući fotografije od rođenja naše kćerkice, shvatila sam da sam uglavnom bila smještena iza, a ne ispred objektiva požrtvovno hvatajući dragocjene trenutke naše bebice same ili u igri sa mojim suprugom, koji se na žalost nije sjetio uzvratiti mi istom mjerom. Sa željom da u naš brak vratim narušenu ravnotežu budućih uspomena, te da se moja kćerkica jednog dana može prisjetiti s kojom ju je ljubavlju njena (još relativno mladolika) majka držala u rukama, prijavljujem se na ovaj natječaj i čvrsto obećajem da će moj suprug ipak biti na barem nekoliko fotografija :)

(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
3.7.2014 9:44:18   
Sunshine28
i?
tko ce se fotkati?user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu mishica2)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
3.7.2014 10:45:28   
Maja RR
Ringerajke naše,

prije svega ispričavamo se na čekanju, ali svi su komentari stvarno bili odlični pa izbor nije baš bio lak. Dva smo puna dana vijećali i napokon odlučili o pobjednici, čiji nas je komentar sve posebno dirnuo.

U užem izboru našli su se najdirljiviji i najduhovitiji (neki čak i u rimi :)) komentari ovih Ringerajki:


Tina21
maca2008
anchy24
Valerie
Lanka


Jedan od ovih komentara posebno nas je dirnuo te smo nagradu odlučili dodijeliti našoj Lanka-i, mami sada već velikog palčića, koji će napokon za svoj 4. rođendan dobiti svoj prvi foto album ispunjen profesionalnim fotografijama :)

No s obzirom da su svi komentari u užem izboru uistinu odlični, žiri je odlučio ostalim Ringerajkama u užem izboru pokloniti poseban popust na obiteljsko fotografiranje! Tina21, maca2008, anchy24 i Valerie, cijeli paket obiteljskog fotografiranja (1.5 sat fotografiranja u svom domu ili lokaciji po dogovoru (Zagreb i okolica do 30km), DVD sa 60-ak obrađenih fotografija te jednu isprintanu fotografiju formata 20 x 30 cm po vlastitom izboru) dobit će za samo 400kn!

Molimo sretnu dobitnicu i ostale Ringerajke iz užeg izbora da nam što prije svoje podatke (Ime i prezime, e-mail, adresu i broj telefona/mobitela) pošalju na info@ringeraja.hr.

Budući da se svi volimo puno fotkati i ovjekovječiti dragocjene trenutke s našim klincima, nadamo se uskoro još jednoj foto nagradnoj igri s više nagrada :)

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ringeraja.hr i Reflexion daruju vam profe...
8.7.2014 13:44:18   
Zvonki
user posted image Čestitam!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Maja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!