|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RR-druženje RI- Matejna
13.9.2010 20:22:00   
ejmama
Drage moje, šta mislite o tome da napravimo jedno druženje za Matejnu? Konkretno mislim na ovaj petak 17. Bit će 4.susret dječjih zborova, Hana nastupa pa usput da nju pogledamo
user posted image user posted image user posted image [sm=smiley1.gif

Javite se ako ste za, ja ću uglavnom biti tamo, za vrijeme nisam sigurna, ali mislim da počinje u 17: 30.
Javim vrijeme naknadno

_____________________________

H 07 E 09
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: RR-druženje RI- Matejna
15.9.2010 13:05:11   
njanja
javi malo više detalja, gdje se to održava na Viškovu....ima li u blizini kakav parkić za djecu...ja sam bolesna, ali možda navratim do petka bi trebala biti ko nova user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: RR-druženje RI- Matejna
15.9.2010 21:17:12   
dami
Sumnjam. petkom je udarni dan na poslu, tako ga kad dođem doma nisam nizašta. Ovaj put otpada Matejna.
Hvala na pozivu !user posted image user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: RR-druženje RI- Matejna
16.9.2010 9:36:36   
njanja
Ejmama poručuje da se ovo održava u šatoru preko puta pošte i vrtića, tamo se može i parkirati, ima park blizu, biti će i lunapark i štandovi, počinje u 17 h....Tko je za neka se javi Ejmami...Ja nisam sigurna, ako do kraja ozdravim, možda i dođemo janko i ja, ali nešto kažu i za sutra kišu....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!