|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 7:09:51   
tikica_69



Proljeće obično znači i početak učestalijih putovanja, pa su ovi dani pravo vrijeme da na automobilu provjerite neke stvari, kako putovanje ne bi završilo pozivom službi za pomoć na cesti. Dio provjera koje valja obaviti možete i sami, dok je neke ipak bolje prepustiti majstorima. Sami svakako možete provjeriti tlak u gumama jer napumpanost gume, osim na sigurnost, utječe i na potrošnju goriva. Već će vizualni pregled guma pokazati je li potrebna njihova zamjena.

Sami, također, možete provjeriti rade li sva svjetla te zamijeniti dotrajale žaruljice. Prije polaska na put treba provjeriti sve tekućine, prije svega rashladnu, čiji nedostatak može prouzročenu privremenu neupotrebljivost automobila.

Nemojte zaboraviti ni tekućinu za ispiranje vjetrobranskog stakla jer se na proljeće najviše prljaju stakla - kukcima, ali i prašinom. Iako je to jeftinije, nije dovoljno u spremnik uliti običnu vodu, jer se kukci ne mogu lako oprati običnom vodom.

Uložite u kvalitetniju tekućinu za ispiranje stakala. Da bi se stakla oprala, i brisači moraju biti ispravni, a njihove gumice u dobrom stanju. Provjerite i razinu ulja u motoru. Idete li na dug put, dobro je u prtljažniku imati rezervnu litru ulja.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 7:30:53   
koka
user posted image , još bi bilo super i da negdje idemouser posted image , što je nemoguće

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 7:32:08   
tikica_69
MM i provjeri i usminka auto do boli kad idemo na neki put user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 7:34:34   
koka

IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM i provjeri i usminka auto do boli kad idemo na neki put user posted image

možda planira nešto, surpraaaaajzuser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 7:37:13   
tikica_69
Moze on planirati ali ne sa mnom....naime radim cijeli svibanj i lipanj u dezurstvu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 7:39:13   
koka
srpanj, kolovoz.... auto će biti taman spreman

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 7:42:38   
tikica_69
A to da....cijeli srpanj smo na moru i u akciji user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 8:38:02   
m600
IZVORNA PORUKA: tikica_69

MM i provjeri i usminka auto do boli kad idemo na neki put user posted image


moj istouser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 10:32:57   
mariola
IZVORNA PORUKA: koka

user posted image , još bi bilo super i da negdje idemouser posted image , što je nemoguće


potpisujem, možda samo uspijemo vikend u Skradinu al čini mi se da ni to nećemo uspjeti user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 11:30:24   
dominik
nama je otisla nekidan glava cilindra na motoru tak da ga "usminkavamo" bez potrebe jer ovo ljeto nikam ne idemo user posted image ali hvala sogiju kaj nam je posudil svoj didi dok je nas na sminkanju

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 21:55:59   
uspavana
mm isto voli da je sve cakum pakun prije puta...
tako smo prošli tjedan riješavali gume prije prvomajskog puta...

mm je super !! user posted image


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 22:05:47   
MILLA
hm....mm stalno putuje,neki dan sam mu zaprijetila da se neču vozit u tom šugavom autu jer se čuje ko traktor!! da bi on lijepo podigao haubu i razmišljao kako se ono provjerava uljeuser posted image user posted image !!   ja poludim!! da imam sliku kako nam auto izgleda ,jedino bih vam tako mogla dočarat...i ako se natežemo-to je zbog auta!!  još on dolazi prije koliko... i smije se ko pomahnitao ,da je dao oprat auto i da su on i frend sjeli na piče i gledaju kako ovaj što pere otvara gepek,uzima u ruku neke kuglice-gleda,njuši...i napravi grimasuuser posted image ...a to bila govanceta od teleta!   i njemu to smješno?? a da ne kažem da je to tele vozio godinu dana prije togauser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 22:07:44   
dominik
IZVORNA PORUKA: MILLA

hm....mm stalno putuje,neki dan sam mu zaprijetila da se neču vozit u tom šugavom autu jer se čuje ko traktor!! da bi on lijepo podigao haubu i razmišljao kako se ono provjerava uljeuser posted image user posted image !!   ja poludim!! da imam sliku kako nam auto izgleda ,jedino bih vam tako mogla dočarat...i ako se natežemo-to je zbog auta!!  još on dolazi prije koliko... i smije se ko pomahnitao ,da je dao oprat auto i da su on i frend sjeli na piče i gledaju kako ovaj što pere otvara gepek,uzima u ruku neke kuglice-gleda,njuši...i napravi grimasuuser posted image ...a to bila govanceta od teleta!   i njemu to smješno?? a da ne kažem da je to tele vozio godinu dana prije togauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Provjerite auto prije putovanja
4.5.2009 22:09:35   
dominik
a kad smo kod toga mm u autu ispod sica ima pelene (prljave), kora od banane, peciva suha, casica od jogurta u vratima da stoji okomito da se ostatak nebi prolio...a ono se vec u tvrdi sir pretvorilo....dok se ja ne primim ciscenja

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!