|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prijevremeni upis u 1.razred
24.2.2012 13:28:22   
Nika 24052006
Zna li netko koja je procedura za prijevremeni upis djeteta u školu,znači,za dijete koje do 31.03.2012. neće napuniti 6 godina.Hvala.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prijevremeni upis u 1.razred
24.2.2012 14:02:33   
lidac0605
Evo,moja L je išla prijevremeno u 1.razr,al pošto je sad već 7.ne znam dal se kaj procedura promijenila...prvo bi trebala otić na općinu sa njenim rodnim listom(ne sjećam se dal još nekaj treba) i tam tražiš da ju se uvrsti na popis djece dorasle za 1.razred te godine.Doma čekaš poziv na pregled,obaviš to i nas su još slali u školu psihologu na testiranje bez obzira kaj smo imali papir od vrtićkog psihologa.I to ti je bilo to!Sretno!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prijevremeni upis u 1.razred
24.2.2012 16:37:18   
ilovefake
al požuri jer smo mi već bili kod dr i u školi kod pedagoga, i na jesen u školu, više nikakve obaveze osim kupit stvari za školu

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prijevremeni upis u 1.razred
24.2.2012 17:18:44   
Nika 24052006
Hvala curke...Gledala sam po netu,pa se spominje nekakv zahtjev da bi dijete upisali ranije.U pon idem na roditeljski za malu školu,pa ću otići do pedagoginje da pitam.Kod nas još nisu počeli ti pregledi za upis.Tek sada počinje mala škola.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ilovefake)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!