|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prenašanje krivih stavova
25.2.2009 22:48:33   
anne
Kako Makija nema puno samo kod mojih.
MTata mi ponekad ima rasističke šale i zbilja ne želim da to prenese mojoj djeci. Ne znam misli li to zbilja ili je šala. Rekla sam mu već par puta i lijepo i ružno, alli se još povremeno zanese.
Što da radim???

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prenašanje krivih stavova
25.2.2009 22:53:15   
kitty
imam i ja takvih u obiteljiuser posted image
ali prvi put sam dreknila pa im nije palo na pamet ponovit

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prenašanje krivih stavova
25.2.2009 22:54:43   
anne
Već sam mu rekla.
Baš i nebi da mu zabranjujem da viđa klince ili da stojim nad njim cijelo vrijeme.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prenašanje krivih stavova
25.2.2009 22:54:44   
ninolina
Anne nije to tako samo kod tebe ja svojima već rekla da neće vidjeti djecu zbog nekih svojih gluposti. Nagore djeca su ko spužve a stari se ne znaju kontrolirati, a opet baka i djed su moraju imati kontakt tako da ti je moj savjet da maleckoj objasniš da je to ružno ili već ovisi kakva je situacija a u ostalom i mi smo rasli u takvoj sredini pa opet razlučiš dobro i loše

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prenašanje krivih stavova
25.2.2009 22:55:52   
zaba
ne znam,još par puta lijepo?!  

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prenašanje krivih stavova
25.2.2009 22:57:52   
kitty
imas pravo ninolina,kad od djeteta cuje da to sto govori nije u redu mozda se zamisli
anne nemoj branit vidjanje ali daj doznanja da nadgledas,neka ima osjecaj da ga stalno drzis na oku
meni se nije ponovilo a zivimo u istoj kuci

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prenašanje krivih stavova
26.2.2009 10:17:54   
tonkica
Joj to je koma.
Ja ne znam šta ću sa svojom svekrvom, njoj je svaka druga neka psovka. user posted image Kad Mia to počne upijat, poludit ću! Već sam joj rekla nek se proba kontrolirat pred njom, al uzalud. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prenašanje krivih stavova
26.2.2009 18:03:40   
dikac
hmm, najbolje ga je svaki put upozoriti na lijep način. ne možeš ne otići sa djecom kod svojih roditelja a iz osobnog iskustva sam shvatila da ih po ni jednom pitanju ne možemo mijenjati, ali imamo pravo reći kad nam nešto smeta.
moj savjet ti je učestalo ponavljanje
meni je najgore što trenutno se svi izrazito vesele ivanu što je skroz krivo i onda ja ko papiga upozoravam da je dora tu i da ljubomorno gleda, stalno to govorim i na kraju postignem ajmo reći nekakav uspjeh

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!