|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prehrana petogodišnjaka
15.1.2010 18:24:19   
zozo1
Imam klinca koji uredno napreduje, žilav je, živ, nije bolestan, a radi mi cirkuse što se jela tiče. Taj malac nikad nije gladan i nikad nije sam rekao mama gladan sam. Njegov menu sastoji se od litre i pol kravljeg mlijeka na dan ( kakao ), puding, palačinke, gris, čokolino ( sve kaj je čokoladno mu je fino). Hrenovke, sirni namaz, pašteta, salama -pojede ali uz nagovaranje. U vrtiću pojede malo juhice, priloga , meso baš i ne jedino, ako je panirano onda nešto zbrlja, voće nikakvo, povrće ( krumpir, brokula - eventualno u juhi ako mu uguram u ustra). Jedan dan voli krumpir, drugi ne, jedan dan voli mrkvu i pojede, ostale dane neće ni čuti za nju. Stvrano više ne znam ni što da mu kuham, a na kakau bi bio cijeli dan bez apsolutno ničeg drugog. Ima tko sličan problem i kakav savjet.
Hvala Vam. 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prehrana petogodišnjaka
15.1.2010 18:29:36   
natalijax
zozo, bude se našla koja mama koja ima starije djete pa ce ti dat savjet,sretnouser posted image

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prehrana petogodišnjaka
15.1.2010 18:38:06   
Thea
zozo ovo kao da opisuješ mog Antonia.jede samo čokolino,mlijeko s napolitankama i kakao,pomfri, juha samo domaća pileća ili govedska ili kako on kaže "žuta"juha,špagete bolonjez i hrenovke,jedino pizzu jede ako je samo sa sirom,a što se tiče povrća samo mrkva u juhi i možda malo karfiola..Kod njega ne postoje na meniu salame,namazi nikakvi,salate niti čuti,meso i ribe nikakve..Grozno....Ali odustala sam od navaljivanja jer se samo izživciram bezveze.S druge strane u školi se hrani i tamo pojede što god dobije;od čušpajza,ribe i mesa..Kaže da je bilo user posted image ali da je pojeo.A doma kad sam navaljivala znao je biti gladan cijeli dan i plakati i nije pojeo to što sam mu dala pa sam  odustala.I šta da mu radim. Kad nađeš rješenje javi mi......

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prehrana petogodišnjaka
15.1.2010 19:17:19   
mišica 666
a da mu uzmeš neke vitamina za otvaranje apetita moja ima 5 godina isto i jede sve osim ribe i zelenog kupusa. nešto rađe nešto manje drago ali pojede. ujutro i navečer šalica čokolina za ručak šta mi imamo dakle leća ili meso ,krumpir juhe sve voli za užinu šalicu bioaktiva vočnog i vočku npr. jabuka. čula sam da riblje ulje jako otvara apetit pa možeš pokušati u svakom slučaju je korisno. sretno

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prehrana petogodišnjaka
15.1.2010 19:26:18   
Thea
Ma moj ima apetit ali samo za gluposti i ono što on hoće...Probala sam maknuti slatkiše pa je radije gladan nego da jede ono što mu ja dam....Možda se opameti sam od sebe..Nadam se..user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prehrana petogodišnjaka
15.1.2010 20:24:30   
mišica 666
IZVORNA PORUKA: Thea

Ma moj ima apetit ali samo za gluposti i ono što on hoće...Probala sam maknuti slatkiše pa je radije gladan nego da jede ono što mu ja dam....Možda se opameti sam od sebe..Nadam se..user posted image


a da mu ne daš ništa drugo dok ne pojede šta treba pa neće moć bit gladan 2 dana. user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prehrana petogodišnjaka
15.1.2010 20:33:24   
Domy
Moji što su stariji to više fantaziraju..ja nebi ovo,ja nebi ono..to je za mene više preseravanje ..nego što ubiti i je...ja im samo kažem vi ako nečete netrebate al drugo nešto nemožete jesti pa sad radite što želite..E da vidiš kad guza ogladnii kako se onda jede...A dok ovaj najmanji on tko god jede on mora sa njim.i taj ne bira..dok i on nepočne fantaziratuser posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prehrana petogodišnjaka
16.1.2010 17:41:15   
zozo1
Probati ću s ribljim uljem. Živciram se bezveze zbog svakog njegovog zbrljanog obroka. Evi upravo se napucao domaćih klipića i to mu je jako fino, čak je popio šalicu čaja s medom ( što nije pio već ne znam kada). Zaboravila sam još napisati da pizza jedino uvijek prolazi user posted image .
Inače pio je razne multivitaminske sirupe.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prehrana petogodišnjaka
16.1.2010 20:42:50   
mišica 666
jedna žena mi je rekla za to riblje ulje njena stvarno mala jede katastrofa i kaže nakon mjesec dana ribljeg ulja da je počela jest ko blesava. sretno da i vama uspije.user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prehrana petogodišnjaka
16.1.2010 21:12:49   
Thea
IZVORNA PORUKA: mišica 666



a da mu ne daš ništa drugo dok ne pojede šta treba pa neće moć bit gladan 2 dana. user posted image



Ma ništa ne pali kod mog sad već ima i 9 godina i sam si uzme kaj hoće ,a kad je bio mlađi bio je u stanju cijelo popodne sjediti za stolom uz tanjur ručka i cviliti i nije pojeo i tako gladan otišao spavati.On je dijete koje sve proba jesti i onda jednostavno kaže jeli dobro ili nije dok mi Klaudia nikad nije htjela niti probati samo je vikala da je fuj pa sad jede sve..doći će i njemu kad tad sve na mjesto u glaviuser posted image pa će jesti sve...


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!