|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prednost pri upisu u jaslice
9.4.2010 17:16:58   
lopy
Pozdrav! Evo bliže se upisi u jaslice, pa me zanima ostvarivanje prednosti pri upisu.Konkretno MM ima status branitelja bez invaliditeta.Odnosi li se prednost upisa na djecu svih branitelja ili je predviđena samo za djecu branitelja s invaliditetom? Zahvaljujem na odgovorimauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prednost pri upisu u jaslice
9.4.2010 19:28:55   
plavka
to isto i mene zanima!!!

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu lopy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prednost pri upisu u jaslice
9.4.2010 19:49:53   
FIONA
cure moje držim fige obzirom da branitelja sa svim statusima ima toliko da vam na kraju to nit ne igr ulogu...činjenica je da vrtiča ima premalo...tako ej bar u mom kraju!...mi smo uza sve ipak ostali u privatnim jel nema mjesta...istina da nemamo nikakve povlastice toga tipa ali opte....

osigurajte se....ono kaj ja znam, frendica ima dvoje i nisu imala nikakve privilegije što joj je muž branitelj...100% invalid s PTSP-om...rekli su on on čuva...na to mi frendica veli da kako će dati da ćuva kad ima krize da sa sobom ne izađe na kraju...turnuli joj letak privatnog i rekli da ima je žao ali jedan roditelj ne radi stoga ima tko čuvat klince!...

nadam se da se nekaj promjenilo...


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prednost pri upisu u jaslice
9.4.2010 21:54:29   
curice
kod nas sva djeca branitelja(sa ili bez invaliditeta) imaju prednost pri upisu.
Kad sam upisivala moju L. tada sam vidjela da se papiri djece čiji je roditelj bio branitelj odvajaju na drugo mjesto

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prednost pri upisu u jaslice
10.4.2010 14:50:16   
Njofra
Blago si Vama! Ove godine nakon 3-4godine čekanja da upišem djete u vrtić stigne plava kovertica od vrtića i ja sva vesela mislim si dobro je napokon će moje djete ići među djecu, socijalizacija i to... otvorim a ono piše ovako:

Obavještavamo vas da će za upis djece za pedagošku godinu 2010./2011. biti raspisan natječaj krajem mjeseca travnja .. Bit će objavljen u dnevnom tisku i na oglasnim pločama Vrtića.

Iako ste već ranije predali zahtjev i dokumentaciju za upis djeteta u naš vrtić, molimo Vas obavezno se javite na natječaj s novim dokazima o ispunjavanju potrebnih uvjeta, sukladno objavljenom oglasu, jer u protivnom nećemo razmatrati Vašu prijavu.

Pa hej user posted image user posted image user posted image ljuća ne mogu biti. Prvo što mi je došlo na pamet je gamad jedna pokvarena, to je zato jer svih ovih godina ni da bi mi odbijenicu poslali, bijesna sam, jer znam šta se radi i kako i na koji način su mnoga dječica nekih ljudi upisana u vrtiće sve kak je ono nema mjesta i djece ima puno. Ma koje djece to ima puno pa još malo izumrjet ćemo kao narod, Hrvati. Ma fuj     i .....(evo išla sam zbrisati kraj da me nebi izbacili)


< Poruku je uredio Njofra -- 10.4.2010 14:51:20 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prednost pri upisu u jaslice
11.4.2010 11:50:22   
lopy

IZVORNA PORUKA: curice

kod nas sva djeca branitelja(sa ili bez invaliditeta) imaju prednost pri upisu.
Kad sam upisivala moju L. tada sam vidjela da se papiri djece čiji je roditelj bio branitelj odvajaju na drugo mjesto


A u kojem mjestu živiš? Ne znam je li to možda propisano nekim zakonom ili svaki grad određuje zasebno.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prednost pri upisu u jaslice
19.4.2010 12:54:55   
sig
Prednost upisa se odnosi samo na državne vrtiće... sada neznam točno kako se rangira, ali to ide po postotku dijece koliko vrtić prima. Npr, ukoliko vrtić sveukupno prima 10 djece, od toga može biti svega 3 djece sa prednosti upisa.
A što se tiče privatnih vrtića nema takvog ranga... kod njih je lista na koju se upisuju kako se roditelji jave. Npr. u vrtić gdje ide moja mala, ja sam već sada upisala drugo dijete u jaslice i vrtić iako sam tek 3 mj trudna, tako da se i tom dijetetu mjesto čuva za jesen 2011 godine.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu lopy)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!