|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta Gra...
14.12.2010 12:26:08   
luka2011
Kolika je novčana pomoć za rođenje prvog djeteta, da li je uvjet bračna zajednica, prijavljeno prebivalište oba roditelja na istoj adresi u ZG i koliko godina i visina prihoda?


Gradonačelnikova presica o Prijedlogu proračuna za 2011 g
 
Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta može se ostvariti ukoliko jedan od roditelja ima prijavljeno prebivalište u Zagrebu najmanje 10 godina, bez obzira na visinu prihoda.

Za rođenje prvog djeteta ostvaruje se novčana pomoć u iznosu od 1.800 kuna, plativa u dva obroka po 900 kuna. Za rođenje drugog djeteta ostvaruje se novčana pomoć u iznosu od 3.600 kuna, plativa u četiri obroka po 900 kuna. Za rođenje trećeg i svakog idućeg djeteta ostvaruje se novčana pomoć u ukupnom iznosu od 54.000 kuna, koja će se isplatiti u obrocima od 9.000 kuna tijekom šest godina.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
14.12.2010 15:23:52   
Točkica28
nama tata nema prebivaliste u zg pa mi nismo dobili. inace je 3600 ja mislim

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu luka2011)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
14.12.2010 23:05:02   
ELENA35
IZVORNA PORUKA: luka2011

Kolika je novčana pomoć za rođenje prvog djeteta, da li je uvjet bračna zajednica, prijavljeno prebivalište oba roditelja na istoj adresi u ZG i koliko godina i visina prihoda?


Gradonačelnikova presica o Prijedlogu proračuna za 2011 g
 
Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta može se ostvariti ukoliko jedan od roditelja ima prijavljeno prebivalište u Zagrebu najmanje 10 godina, bez obzira na visinu prihoda.

Za rođenje prvog djeteta ostvaruje se novčana pomoć u iznosu od 1.800 kuna, plativa u dva obroka po 900 kuna. Za rođenje drugog djeteta ostvaruje se novčana pomoć u iznosu od 3.600 kuna, plativa u četiri obroka po 900 kuna. Za rođenje trećeg i svakog idućeg djeteta ostvaruje se novčana pomoć u ukupnom iznosu od 54.000 kuna, koja će se isplatiti u obrocima od 9.000 kuna tijekom šest godina.



Kad je ta presica bila? Pa prije dvije godine su povećali iznose naknadauser posted image mislim da nisu ništa srezali,nita da će srezati..Ja sam za svoje blizance,kao treće i četvrto dijete prošle i ove godine dobila 11000 po djetetu,i tako do 6.godineuser posted image user posted image


_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu luka2011)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
15.12.2010 6:46:38   
Duve
IZVORNA PORUKA: ELENA35

IZVORNA PORUKA: luka2011

Kolika je novčana pomoć za rođenje prvog djeteta, da li je uvjet bračna zajednica, prijavljeno prebivalište oba roditelja na istoj adresi u ZG i koliko godina i visina prihoda?


Gradonačelnikova presica o Prijedlogu proračuna za 2011 g
 
Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta može se ostvariti ukoliko jedan od roditelja ima prijavljeno prebivalište u Zagrebu najmanje 10 godina, bez obzira na visinu prihoda.

Za rođenje prvog djeteta ostvaruje se novčana pomoć u iznosu od 1.800 kuna, plativa u dva obroka po 900 kuna. Za rođenje drugog djeteta ostvaruje se novčana pomoć u iznosu od 3.600 kuna, plativa u četiri obroka po 900 kuna. Za rođenje trećeg i svakog idućeg djeteta ostvaruje se novčana pomoć u ukupnom iznosu od 54.000 kuna, koja će se isplatiti u obrocima od 9.000 kuna tijekom šest godina.



Kad je ta presica bila? Pa prije dvije godine su povećali iznose naknadauser posted image mislim da nisu ništa srezali,nita da će srezati..Ja sam za svoje blizance,kao treće i četvrto dijete prošle i ove godine dobila 11000 po djetetu,i tako do 6.godineuser posted image user posted image



Ovo je onda po novome smanjeno-ja sam za Emu prošle godine kao drugo dijete dobila 7200-podjeljeno na 3 godine


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
15.12.2010 8:36:47   
luka2011
Presica je bila 09.12., objavljeno je na službenim stranicama Grada Zagreba.

Da li je uvjet zajedničko prebivalište na istoj adresi, koliko godina, što sve treba od papira i gdje se predaju, da li je od utjecaja visina prihoda majke, oca

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
15.12.2010 10:23:27   
pako
ja sam dobila ove godine za drugo djete 7200 kn na 3 godine po 2400 kn.
Nije uvijet da ste prijavljeni na istoj adresi, a ako si iz Zagreba nosiš to u vodnikovu,a od papira ti treba :
- biljezi od 20 kn
- dokaz o državljanstvu (domovnica za oba roditelja ili osobne)
- uvjerenje o prebivalištu za oba roditelja i bebu
- rodni list od bebe
- uvjerenje o jmbg od bebe
- kartica tekučeg računa od roditelja koji podnosi zahtjev (da uplate novce)
SVE KOPIJE UZ PREDOČENJE ORGINALA

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu luka2011)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
16.12.2010 15:09:58   
luka2011
puno, puno hvala na odgovorima

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
11.1.2011 18:08:47   
pepeljuga
Ne mogu nikako na njihovim stranicama pronaci di pise da je pravo promjenjeno za one koji su 5 godina prijavljeni u Zg na deset godina.....moze pomoc ako netko znauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu luka2011)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
30.1.2011 9:38:51   
jedva cekam bebicu
nazalost, stvarno je objavljeno:

http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=27972

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pravo na novčanu pomoć za rođenje djeteta...
18.1.2012 10:29:51   
di.ana
pozdrav user posted image ,zanima me slijedeće pa ako netko zna bila bi mu zahvalna na odgovoru.Dakle 28.1.2011.nam je sjela prva od 3 rate za 2 djete po rješenju 12/2010. sad čekamo isplatu 2 rate,zvala u vodnikovu i žena mi kaže da još nisu isplaćene niti za 11 mj,tako da ovaj mj.ne očekujemo.na stranicama grada piše da su 2.12.2011.krenule isplate za one koji su pravo ostvarili u 9 mjuser posted image po tome bi meni trebali sjesti novci u 3 mj.e sada, trebam roditi krajem 2 mj.našu 3 user posted image i zakonski bi trebala u vodnikovu tu promjenu prijaviti u roku 15 dana od nastanka promjene pa me zanima ako mi do tada ne sjedne 2 rata za 2 djete dali ću izgubiti tu lovu ili će mi ipak isplatiti s obzirom da je isplata trebala ići ranije?jel netko ima slično iskustvo ili zna o tome štogod?


(Odgovor članu jedva cekam bebicu)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!