|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pranje zubića.
10.2.2009 13:27:15   
Lady3
Kada je vaše dijete usvojilo naviku pranja zubića?Pere li samostalno ili mu vi pomažete?Laura pere zubiće sama već nekih 2 godine..i jako je na to ponosna.Ove godine je i vrtić uveo naviku da peru zubiće nakon svakog jela i to mi je super.user posted image Ponekad joj ja pomognem(kad se žurimo negdje)ali većinom sama opere..user posted image Znam da ne opere kao ja ali kako će inaće naučiti ako ne pere sama..na greškama se uči..i pere..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pranje zubića.
10.2.2009 13:31:07   
tikica_69
Kako su krenuli u jaslice/vrtic, tako su poceli i redovito prati zubice (koliko me memorija sluzi) user posted image
Znam da su uzivali u tome, za razliku od danas kad ih moram za vuha voditi prije spavanja u kupaonu user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pranje zubića.
10.2.2009 16:28:35   
ejmama
Baš prije par dana je počela za pravo prati zubiće. Malo joj ja pročetkam pa onda ona sama. Premo ih skoro nakon svakog obroka.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pranje zubića.
10.2.2009 23:29:57   
božica
da da usadili smo joj to pod obaveznouser posted image
ćak sama zna reći mama idemo prati zubiće
onako se ponosno iskesi user posted image nakon što ih opere
a kak veliš lady3 bolje joj ti opereš
al opet mora sama da se naući


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pranje zubića.
10.2.2009 23:34:45   
dikac
dori smo počeli prati zubiće s godinu dana. sada ne da da joj mi peremo nego želi sama, mislim da pojede slatki kaladont. svaki put kad uđemo u kupatilo traži četkicu i kaladont da ih ona "stručno" opere.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pranje zubića.
22.2.2009 16:39:25   
mara27
mi to prakticiramo skoro od prvog zubića, ja sam profesionalno opterećena karioznim zubima kod djece, pa sam dala sve od sebe da ona to usvoji...kroz igru, priče o crvićima, pokazivanju svojih i muževih plombi do jednog starijeg prijatelja koji ima samo jedan zub zbog nepranja-ovo je ipak bilo najupečatljivije....
sama pere, sama odabere koji okus paste, redovito mijenja četkice, i oduševi se kad dobije novu....
i nikkako joj po noći nikad ne dajem ništa slatko da pije, samo vodu i to tako oduvijek, preko dana ok, ali po noći nedam ništa....to sam je navikla i sad sam sretna zbog toga


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!