|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pozdrav od Kratovo
20.5.2008 17:50:41   
Elena
Cure s obzirom da vas nema a ja moram da odem samo da vas sve pozdravim,saljem vam pozitivnu vibraciju i mnogo mi je ljepo.Veceras imam u planu uzeti lap top od drugaricu i posetim nasu birtiju.Stvarno mi nedostajate i druzenje sa vama.user posted image user posted image user posted image Ali znajte da mi je suuuuuupeeeeeeeeeeruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Elena -- 20.5.2008 17:51:53 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pozdrav od Kratovo
20.5.2008 17:58:30   
koka
Elena bok, vidim da ne možeš bez nasuser posted image user posted image user posted image . Zarazila si se. Uživaj nam pa se pišemo onda večeras, okuser posted image

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pozdrav od Kratovo
20.5.2008 18:34:50   
tina1602
bokić ovisnice... user posted image user posted image user posted image user posted image vidim da ne možeš bez nas user posted image user posted image . drago nam je da ti je lijepo, samo ti uživaj..

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pozdrav od Kratovo
20.5.2008 19:07:33   
Puli
pozdrav  i od nas
pa stvarno si ovisnicauser posted image

drago nam je da uživašuser posted image
pusa od nas

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pozdrav od Kratovo
20.5.2008 19:43:12   
maja
Pozdrav i tebi i uživaj i odmori se! Pusa Martiniuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pozdrav od Kratovo
20.5.2008 19:49:06   
mirna
bokuser posted image user posted image

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!