|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pospremanje
9.6.2008 9:13:34   
mirna
Mame kako natjerate svoju djecu da pospremaju igračke za sobom?

Moj mali je neko vrijeme pokazivao interes da smo skupa pospremili, a sada več nekoliko tjedana štrajka i neće. Uzela sam mu već nekoliko igračka koje nije htio pospremiti, ali nisam ništa postigla...


Help!user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 9.6.2008 9:14:51 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pospremanje
9.6.2008 10:54:37   
cokolada
Mi najcesce zajedno pospremamo igracke, rijetko kada on zeli sam, a nema nacina da ga natjeram.
Obicno mu kazem ajmo pospremiti, ja pocnem nositi pa on zamnom, ponekad ne zeli i poludi kada vidi da mu spremam igracke, onda mu neke najdraze i ostavim pa ih pospremim kada ode spavati.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pospremanje
9.6.2008 12:26:46   
Puli
mirnica imam negdje jednu zgodnu priču za to
ako nađem skeniram ju pa ti stavim pod novu temu
pa si ju isprintaj

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pospremanje
10.6.2008 9:56:25   
božica
 baš ne igra puno sa igračkama ali nakon igre grrrrr.
nedavno sam joj kutiju igračaka odnjela u podrum-nije ju to puno diralo još su dan danas u podrumu ne traži ihuser posted image (netko je to pisao za igračke)
Pa sam probala ovu metodu :kada pospremiš igračke idemo van pa nije htjela ja sam se spakirala sa leonom i otišla van a ona je ostala doma i krokodilske suze lila-tako par puta-i sada prije izlaska više manje pospremi ako se igrala-nedavno je cijeli dan bila doma jer nije htjela pospremiti tek ih je pospremila navećer.
ipak je shvatila da stvarno neće van ako ih ne pospremi.


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pospremanje
24.8.2008 14:35:46   
mlada mama
JA RECIMO NIKADA NISAM TRAZILA DA POSPREMI IGRACKE I NERED ZA SOBOM,ALI KAKO JA CJELI DAN PROVODIM S NJIM SKUZIO JE DA JA POSPREMIM IGRACKE KAD SE NE IGRA,BACIM SMECE I TAKO...I TAKO JE I ON POCEO,JA MISLIM DA MI TO NJIMA PRIMJEROM POKAZUJEMO.PONEKAD KAD NADJEM IGRACKU NA PODU KAZEM,AJDE SPREMI I ON TO ODMAH SPREMI. PUNO PUT I KAD BI BILI U GOSTIMA,PA KAD KRENEMO KUCI ON SAM TRCI I SPREMA IGRACKE U KUTIJU.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pospremanje
24.8.2008 17:16:44   
sanjarica
jos uvijek je mali za to.al zato je skuzio da se u kantu za smece nesto baca,i sad sve sto stigne tamo baca.hahahaha

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pospremanje
24.8.2008 21:03:20   
mirna
Što se tiče pospremanja: mi smo od otvorenja ove teme puno napredovali.. Naš miš povremeno čak samoiniciativno pospremi igračke... vjerojatno zbog pohvale koja slijedi..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pospremanje
7.12.2008 15:48:54   
BruMa
Baš sam htjela otvorit ovu temu.Naš Bruno ne želi pospremiti igračke,nema šanse!Svako malo ih ja pospremim na ormar i to njemu AMA BAŠ NIŠTA NE ZNAČI!Kažem mu ako ne budeš pospremio igračke spremam ih na ormar,to njega ne dira.Raskopao si je garažu za autiće(iako sam mu rekla da to ne radi) i ja mu kažem,sad garažu ja pospremam u vrečicu i ide na ormar i ode on po vrečicu i počne stavljat dijelove garaže unutra.Uglavnom nemam ga s čime ucijeniti da ih pospremi jer npr. crtići ga ne zanimaju a igračke kad su na ormaru niti ne pita za njih.
Šta da radim?user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pospremanje
7.12.2008 15:55:30   
ninolina
Kod mojih pali da im dam po 5 kn u kasicu ako naprave kaj treba. za sad djelujeuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
7.12.2008 16:04:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pospremanje
7.12.2008 16:06:01   
BruMa
e budem probala to.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pospremanje
7.12.2008 17:13:06   
Thea
Nisam za to da ih se potplačuje jer će naviknuti da svaki put kad nešto moraju napraviti da ćeš im platiti. Moji nisu htjeli pospremiti par puta,a onda sam ja makla igračke u podrum i skužili su da kad ne pospreme oni ,ostaju bez njih.Sad pospremaju sami.Ako im se ne da ja samo spomenem kantu za smeće i sve je pospremljeno

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pospremanje
7.12.2008 22:30:59   
BruMa
Da,nije baš pametno potplaćivanje,al kaj drugo.Njega baš briga da li ću ja igračke maknuti ili ne.Ak ih nema,nema ih.Niš mu ne znači kad mu kažem:"Pospremi igračke ili idu na ormar". Počnem i ja pospremati,kao bude i on sa mnom,ali to je jako rijetko.Nemam ga jednostavno s ćime ucijeniti,da tak kažem.Al možda je to neka faza pa kad malo poraste skužit će.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pospremanje
7.12.2008 22:36:23   
Puli
u knjizi bajke koje pomažu djeci(gerlinde ortner-mozaik knjiga) ima jedna zgodna priča o pospremanju
ja sam je znala čitati u vrtiću kad bi mi počeli štrajkati s pospremanjemuser posted image



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pospremanje
4.2.2009 11:50:13   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: ninolina

Kod mojih pali da im dam po 5 kn u kasicu ako naprave kaj treba. za sad djelujeuser posted image user posted image



Ajme, bankrotirat ćemo...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pospremanje
4.2.2009 11:58:11   
ninolina
Ajme, bankrotirat ćemo...

Ma nećešuser posted image user posted image user posted image user posted image . S vremonom ih staviš na dug, pa pitaš da im platiš drugi put više, ili će dobiti nešto kad skupe više kn. Kod mene to funkcionira. Mm kaže kako mene slušaju a njega ne...E to ti je tak kod mene. I takvi su da si štede i kupe šta ja nebi ugodno i korisnouser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pospremanje
4.2.2009 21:11:53   
mirna
Brunina mama, mali ti je tvrdoglav kao i moj...user posted image

Pokusaj pospremanje pretvoriti u igru, npr. pogadjajta kutiju s igrackama ili se igrajte tko ce brze pospremiti. mozes ga koji put potkupiti i s cokoladicom ili necim. pokazi mu slatkis, pa mu reci tko brze pospremi dobiva nagradu.

< Poruku je uredio mirna -- 4.2.2009 21:14:01 >

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pospremanje
5.2.2009 0:29:03   
Krky
Kod mene momentalno "upale" dvije stvari: 1. "Vrati to što si uzeo jer još niste pospremili ovo s čime ste se igrali prije" 2. "Ako ne želite pospremit te igračke, znači da vam ne trebaju, pa ih ja mogu spakirat Benjaminu (ml.bratiću u Ameriku). Na ovo zadnje se jako požure.


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!