|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 14:52:43   
tikica_69
Više od 40 posto od 100.000 ispitanika u petak se tijekom provedenog istraživanja izjasnilo za uvođenje posebne tarife za pretile putnike koja bi se temeljila na izračunu tjelesne mase putnika.
 
Irski list The Independant prenosi kako bi uprava Ryanaira uskoro od 'težih' putnika mogla zatražiti plaćanje još jednog sjedala kako bi svi putnici putovali što udobnije.
 
Neke američke zrakoplovne tvrtke takvu su politiku putovanja već uvele - pretili su putnici obvezni kupiti zrakoplovnu kartu za poslovnu klasu, u kojoj su sjedala šira i udobnija.

Ovo mi je OK. Jednom sam putovala busom sa zenom od valjda 150kg i bila 6 sati zaljepljena na prozorsko staklo user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:00:41   
ivanaa
pretilost je bolest,a bolesnici se nebi smjeli diskriminiratiuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:05:33   
tikica_69
A to sto sam ja bila diskriminirana? Jos sam i njen znoj morala trpiti jer se usvikala ko pajcek user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:06:43   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: tikica_69

A to sto sam ja bila diskriminirana? Jos sam i njen znoj morala trpiti jer se usvikala ko pajcek user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:07:33   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

A to sto sam ja bila diskriminirana? Jos sam i njen znoj morala trpiti jer se usvikala ko pajcek user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:09:58   
Zvonki
O dalo bi se o tome diskutirati. Slažem se s onim što je napisala ivanaa da debele ljude ne bi smjeli diskriminirati ali se ne slažem da je debljina bolest nego više stvar izbora.  Bilo bi zaista ružno da postoji neka tabela gdje se moraš pronaći da bi znao po kojoj tarifi ćeš kupiti kartu user posted image


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:11:38   
tikica_69
Ako cete iskreno, da sam ja bila na njenom mjestu, kupila bi obje karte iz prostog razloga jer imam osjecaja za druge ljude. Njoj nije bilo cak ni najmanje neugodno i u ovom slucaju sam zaista ja bila diskriminirana user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:13:47   
ivanaa
a dosta bolesti je uzrok debljine.neznam..meni je to ruzno prema debelima,mogu nam se ne svidat i to ali su ljudi i trebaju imat ista prava.ruzno mi to zvuci cuti,djelujete mi ko dijeca u skoli koja se rugaju debelim klincimauser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:14:55   
dominik
uuuu ja koji puta znam biti toliko user posted image da bi zabranila da se voze trmvajem...ja znam da im nije lako, jedno je stvar biti debel a drugo biti ogroman...to je stvar izbora po meni

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:16:47   
tikica_69
Ne rugam joj se, nego kazem kako je bilo i kako bi ja postupila da sam bas tolika. Mislim da imam dovoljno osjecaja za druge ljude da bi si kupila oba sjedala....Ja nisam kriva sto je ona debela, a ona jest kriva sto sam ja neudobno putovala.....bila u pitanju njena bolest ili samo dobar apetit.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:21:45   
Zvonki
Mislim da je to još jedan od načina kako lako zaraditi novac. Činjenica je da ne kaskamo puno za Amerikancima što se tiče debljine ali naša država nije u stanju urediti zakon o pušačima i nepušačima a kamoli nešto ovako.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:25:36   
ivanaa
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Mislim da je to još jedan od načina kako lako zaraditi novac. Činjenica je da ne kaskamo puno za Amerikancima što se tiče debljine ali naša država nije u stanju urediti zakon o pušačima i nepušačima a kamoli nešto ovako.


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:27:32   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Mislim da je to još jedan od načina kako lako zaraditi novac. Činjenica je da ne kaskamo puno za Amerikancima što se tiče debljine ali naša država nije u stanju urediti zakon o pušačima i nepušačima a kamoli nešto ovako.
 Da...to definitivno

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:29:24   
zaba
bolje da šutim

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 15:31:27   
Zvonki
Reci zabice. Da čujemo mišljenje jedne mršavice!!!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Posebne tarife za pretile putnike
20.4.2009 16:34:04   
Candy
IZVORNA PORUKA: tikica_69


Ovo mi je OK. Jednom sam putovala busom sa zenom od valjda 150kg i bila 6 sati zaljepljena na prozorsko staklo user posted image


Istu situaciju je doživio md,samo što je bio muškarac i imao je više od 150 kg...poludio je user posted image ...


_____________________________

Ono što će davati svjetlo,mora izdržati izgaranje.
(V.E.Frankl)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!