|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 15:55:19   
Thea
Curke Klaudia mi treba za sutra napisati duhovitu,orginalnu i maštovitu vremensku prognozu,a ja nemam ideje nikakveuser posted image ..Daj nabacite par ideja......Molim vas....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 15:59:57   
dominik
skombiniraj pronozu sa savjetima za obleku, kucne poslove  tipa ne zaboravite ves na balkonu, duple gace obucite itd... ili prognozu sa zivotinjama di bu se koja sakrila i kaj bu koja delala...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 16:01:53   
CallamityJane
IZVORNA PORUKA: dominik

skombiniraj pronozu sa savjetima za obleku, kucne poslove  tipa ne zaboravite ves na balkonu, duple gace obucite itd... ili prognozu sa zivotinjama di bu se koja sakrila i kaj bu koja delala...

ovo mi zvuci kao super ideja user posted image
meni trenutno nista ne pada na pamet user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 16:02:47   
Thea
IZVORNA PORUKA: callanhoe

IZVORNA PORUKA: dominik

skombiniraj pronozu sa savjetima za obleku, kucne poslove  tipa ne zaboravite ves na balkonu, duple gace obucite itd... ili prognozu sa zivotinjama di bu se koja sakrila i kaj bu koja delala...

ovo mi zvuci kao super ideja user posted image
meni trenutno nista ne pada na pamet user posted image


i meni zvuči dobro samo nemam inspiracije to skombinirati....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 16:07:10   
ejmama
To bi ti Fiona dobro napisala.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 16:29:55   
Thea
Ajde Fi javi se.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 16:52:32   
xxl
user posted image Ja jedva svom napišemuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 17:26:35   
dominik
U sjeverozapadnim i gorskim predjelima danas će biti pretežno oblačno, ujutro i prijepodne mjestimice i uz slab snijeg stoga za razliku od prijasnjih dana skije ostavite u podrumu i obujte najljepse gojzerice koje imate. U Lici, Slavoniji i na Jadranu bit će uglavnom sunčano, iako će na sjevernom Jadranu povremeno biti oblačnih perioda, a u Istri ujutro i slabe kiše pa bi mogli i prosetati omiljeni kaputic jer sunce ce mu dati onu posebnu car. Najviše sunca imat će Dalmacija - opez, obavezne suncane naocale, i ne zaboravite zastiti oci svojih peseka u setnji. Na kopnu će puhati slab sjeverac i sjeveroistočnjak i zato operite zastore i stavite na susenje jer ce ih laani povjetarac osusiti bez guzvanja (za razliku nekih susilica), na Jadranu slaba i umjerena bura i istočnjak, a na otvorenom moru povremeno umjeren sjeverozapadnjak - svi na brodice bez dodatnih prsluka. Jutros izmjerene temperature zraka kretale su se između -3 i +2°C na kopnu te od 3 do 7°C na moru, a dnevne će biti između -1 i 4°C u unutrašnjosti zemlje te od 7 do 13°C na Jadranu.

tak nekaj nakakajuser posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 17:32:51   
Domy
IZVORNA PORUKA: dominik

U sjeverozapadnim i gorskim predjelima danas će biti pretežno oblačno, ujutro i prijepodne mjestimice i uz slab snijeg stoga za razliku od prijasnjih dana skije ostavite u podrumu i obujte najljepse gojzerice koje imate. U Lici, Slavoniji i na Jadranu bit će uglavnom sunčano, iako će na sjevernom Jadranu povremeno biti oblačnih perioda, a u Istri ujutro i slabe kiše pa bi mogli i prosetati omiljeni kaputic jer sunce ce mu dati onu posebnu car. Najviše sunca imat će Dalmacija - opez, obavezne suncane naocale, i ne zaboravite zastiti oci svojih peseka u setnji. Na kopnu će puhati slab sjeverac i sjeveroistočnjak i zato operite zastore i stavite na susenje jer ce ih laani povjetarac osusiti bez guzvanja (za razliku nekih susilica), na Jadranu slaba i umjerena bura i istočnjak, a na otvorenom moru povremeno umjeren sjeverozapadnjak - svi na brodice bez dodatnih prsluka. Jutros izmjerene temperature zraka kretale su se između -3 i +2°C na kopnu te od 3 do 7°C na moru, a dnevne će biti između -1 i 4°C u unutrašnjosti zemlje te od 7 do 13°C na Jadranu.

tak nekaj nakakajuser posted image



super napisano..dominikuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 18:45:25   
tikica_69
ili se sjeti one debele iz Reba-e user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 18:50:32   
Marta j
IZVORNA PORUKA: dominik

U sjeverozapadnim i gorskim predjelima danas će biti pretežno oblačno, ujutro i prijepodne mjestimice i uz slab snijeg stoga za razliku od prijasnjih dana skije ostavite u podrumu i obujte najljepse gojzerice koje imate. U Lici, Slavoniji i na Jadranu bit će uglavnom sunčano, iako će na sjevernom Jadranu povremeno biti oblačnih perioda, a u Istri ujutro i slabe kiše pa bi mogli i prosetati omiljeni kaputic jer sunce ce mu dati onu posebnu car. Najviše sunca imat će Dalmacija - opez, obavezne suncane naocale, i ne zaboravite zastiti oci svojih peseka u setnji. Na kopnu će puhati slab sjeverac i sjeveroistočnjak i zato operite zastore i stavite na susenje jer ce ih laani povjetarac osusiti bez guzvanja (za razliku nekih susilica), na Jadranu slaba i umjerena bura i istočnjak, a na otvorenom moru povremeno umjeren sjeverozapadnjak - svi na brodice bez dodatnih prsluka. Jutros izmjerene temperature zraka kretale su se između -3 i +2°C na kopnu te od 3 do 7°C na moru, a dnevne će biti između -1 i 4°C u unutrašnjosti zemlje te od 7 do 13°C na Jadranu.

tak nekaj nakakajuser posted image



a vidi nje kako super pise a nece da pomogneuser posted image user posted image user posted image user posted image
blago tvojoj djeci


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 19:45:37   
dominik
hahaha hvala ti ali to sam pali kad se sprdamo...one ozbiljnije cu prepustiti mm-u on je dobival petice a ja dvojke iz zadacnicauser posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 20:51:48   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: dominik

hahaha hvala ti ali to sam pali kad se sprdamo...one ozbiljnije cu prepustiti mm-u on je dobival petice a ja dvojke iz zadacnicauser posted image

vi ste ih barem pisaliuser posted image
lijepo si pomogla.zanima me koja ti ocjena bude dodjeljena

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 20:54:57   
lee
bravo, super si to napisala.kad mi zatreba pomoč javim  se ja...user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 21:02:44   
dominik
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: dominik

hahaha hvala ti ali to sam pali kad se sprdamo...one ozbiljnije cu prepustiti mm-u on je dobival petice a ja dvojke iz zadacnicauser posted image

vi ste ih barem pisaliuser posted image
lijepo si pomogla.zanima me koja ti ocjena bude dodjeljena


cuj nije jos prihvacena koliko vidim...user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 21:43:44   
Thea
user posted image user posted image user posted image user posted image Joj super je dominik!!!HVALA TI!!!!!Javim ti kako je prošlo..Nisam niti sumnjala da mi curke sa rr neće pomoći...user posted image user posted image user posted image Ma najbolje ste....

user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomoć oko zadaće???
12.1.2010 22:34:22   
dominik
me koja ti ocjena bude do


heh tiks je imala za 6 razred sastavak ja ipak za veci tak da molim lijepo hehhehe

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 15:56:35   
Thea
Moram te razočarati dominik jer je dobila 1...user posted image nije zbog sastavka nego jer još jedna učenica u svome spominje skije i da suši veš umjesto zavjesa i glupa učiteljica im je dala 1 jer imaju te sličnosti.Sad ide  sutra u školu da malo priupitam učiteljicu za zdravlje...Kako je bezobrazna i glupa....user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 16:09:40   
ejmama
Stvarno nevjerovatno ja bi sigurno otišla na razgovor, jadne cure,mogu mislit kako je njima.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 16:14:53   
Thea
već je bilo tako kad su imali lektiru i bile su neke sličnosti i podjelila je jedinice jer je rekla da su prepisivali...A znam da je moja doma pisala jer smo zajedno to pisale...Sutra idem u školu..

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 18:00:43   
BUMBIKA
Isuse ,strašno nemogu vjerovati..

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 18:03:49   
koka
A čuj možda je netko pročitao sastav na RR, pa je malo izmjenio u svoju korist?user posted image ...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 18:09:00   
Domy
i ja bi isto tako odletila u školu..da je malo priupitam..user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 19:13:38   
Thea
IZVORNA PORUKA: koka

A čuj možda je netko pročitao sastav na RR, pa je malo izmjenio u svoju korist?user posted image ...


Ma nije skroz je drugačiji piše nešto u stilu da uzmu skije i krenu na skijanje tako nešto......


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pomoć oko zadaće???
13.1.2010 19:20:17   
dominik
IZVORNA PORUKA: Thea

Moram te razočarati dominik jer je dobila 1...user posted image nije zbog sastavka nego jer još jedna učenica u svome spominje skije i da suši veš umjesto zavjesa i glupa učiteljica im je dala 1 jer imaju te sličnosti.Sad ide  sutra u školu da malo priupitam učiteljicu za zdravlje...Kako je bezobrazna i glupa....user posted image user posted image


ajme draga ali ja se ne mogu prestati smijati...jer takve stvari su se i meni dogadjale u skoli pa sam karmu valjda na sastavak prenjela...meni strvarno nisu jasne te uciteljice, mislim koliko mozes biti mastovit na takvu temu? mozes u par smjerova krenuti...odi tamo i reci joj da ju saljem u 3 puser posted image muser posted image ...strasno...uostalom kak moze dobit jedan a ima zadacu, to mi nikad nebu jasno...bas sam razocarana i u uciteljicu i u sebe jer nisam originalnauser posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!