|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć-jaslice u Zadru?
10.3.2011 22:14:25   
turići
Pozdrav drage moje mame,imam jedan problem!!!!Ubrzo ću roditi i htjela bi odmah osigurati bebi misto u jaslicama ali koje rade cili dan jer za godinu dana kad se vratim na posa tako mi najviše odgovara,pošto ja i muž radimo cili dan.Našli smo bili jedne jaslice ali su nas za 3 dana zvali i rekli da je sve popunjeno iako ja mislim da oni ne mogu znati godinu unaprid dali će netko odgodit misto itd,,,,Pa bi vas molila ako znate neke jaslice da rade cili dan javite mi da se odmah upišem za iduću god i rješim još jedan problem.user posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 11.3.2011 7:38:11 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
11.3.2011 7:16:23   
novamama
ja ne znam za takav vrtić, a kamoli jaslice...
ne znam jesam li dobro shvatila, ti želiš jaslice od 8 do 8? nekako mi se čini da bi bilo bolje da potražiš neko drugačije rješenje, tipa tete čuvalice....

< Poruku je uredio cvrčak -- 11.3.2011 7:37:49 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
11.3.2011 13:27:14   
mare00
Draga tesko ces to naci, vrtici su puni i moras se navodno odma upisati po rodjenju a bi dosla na red za godinu dana....mene to isto zanima jer za godinu dana bi trebala ic radit u bolnicu na staz, a sto s malom??? koliko sam se ja raspitala vrtici  su samo prva smjena (moja iz bolnice), sto s vikendima? Imam osjecaj da su da djete mozes dati u vrtic samo ako radis ujutro non stop!!!!

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
11.3.2011 21:22:20   
turići
upravo tako,a ja ne mogu skemijat da sam stalno prva smjena,tila bi jaslice da rade cili dan pa da mogu i popodne radit,jedino imaju za sad one di je bia sandy prije i na čekanju sam ali uvjet je da i beba mora hodat,a što ako ne prohoda?????Nadam se da će se rješit

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
11.3.2011 21:28:17   
LUNA000
Koliko se uopče plaća takav vrtić s cjelodnevnim boravkom...možda je ipak jeftinije i bolje riješenje nači neku osobu koja bi se mogla prilagoditi vašim potrebama..tj..čuvati bebu u smjenama..baš kako vi radite

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
11.3.2011 21:30:01   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: novamama

ja ne znam za takav vrtić, a kamoli jaslice...
ne znam jesam li dobro shvatila, ti želiš jaslice od 8 do 8? nekako mi se čini da bi bilo bolje da potražiš neko drugačije rješenje, tipa tete čuvalice....

Ja isto nisam nikad cula da ima vrtic koji radi od 8-8user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 8:44:48   
turići
pa što niste znale za ovaj na bilom brigu di je bia sandy on radi od 6.30 ujutro do 8.30 navečer i tamo sam na čekanju a u ovom kod zadar sub su me već otkantali u roku 3 dana kao nema mista iako ne znaju god unaprid dali će netko odgodit

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 10:22:41   
novamama
IZVORNA PORUKA: turići

pa što niste znale za ovaj na bilom brigu di je bia sandy on radi od 6.30 ujutro do 8.30 navečer i tamo sam na čekanju a u ovom kod zadar sub su me već otkantali u roku 3 dana kao nema mista iako ne znaju god unaprid dali će netko odgodit



taj di je bio sandy je noviji, nisam znala da radi cijeli dan...nisam ni tražila, tako da nije čudo...

a kod zadar sub-a, nisam ni znala da je vrtićuser posted image

nismo baš od neke pomoćiuser posted image
ali mislim da je godinu dana unaprijed sasvim dovoljno vremena da ti sačuvaju mjesto, idi tamo i moli, kumi, vjerujem da će na kraju ipak biti ok....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 13:54:07   
JASNA33
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: turići

pa što niste znale za ovaj na bilom brigu di je bia sandy on radi od 6.30 ujutro do 8.30 navečer i tamo sam na čekanju a u ovom kod zadar sub su me već otkantali u roku 3 dana kao nema mista iako ne znaju god unaprid dali će netko odgodit



taj di je bio sandy je noviji, nisam znala da radi cijeli dan...nisam ni tražila, tako da nije čudo...

a kod zadar sub-a, nisam ni znala da je vrtićuser posted image

nismo baš od neke pomoćiuser posted image
ali mislim da je godinu dana unaprijed sasvim dovoljno vremena da ti sačuvaju mjesto, idi tamo i moli, kumi, vjerujem da će na kraju ipak biti ok....
nisam ni ja znala za taj vrtić/jaslice a prid nosom miuser posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 14:06:19   
mare00
ja sam isto na b brigu a nisam znala za taj di je bio sandy....
Koliko se placa, jel rade vikendom???
Mozda je ipak bolje neku tetu, tko ce se nama prilagoditi, ja za prvu pomoc imam mamu i sestru....
E koja je cjena teta cuvalica???? Ja sam cula od nekih da ih placaju po satu!!!

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 14:16:29   
JASNA33
mare jesmo li mi to susjede???user posted image
probaj ih nazvati pa se raspitati....

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 14:43:51   
mare00
e da....user posted image user posted image user posted image
ja sam ti kod crkve sv.josipa...plovanija

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 17:56:25   
JASNA33
ja sam baš na bilom brigu...blizu apoteke šarunić...
mogle bi mi  koji put baciti đir s dječicom sad kad budu lipši dani...user posted image

_____________________________

M-16.08.1993.
J-05.05.1997.
A-24.12.2000.
L-27.02.2010.

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 18:50:25   
ejmama
Naš vrtić radi od 06:00-20:30,dvosmjenski je, što ne znači da dijete može biti cijeli dan, zakonski ne smije biti više od 10h u vrtiću. Kod nas je ovako, ako dovodiš dijete u jutarnju smjenu onda ga moraš pokupiti najkasnije do 16:00 (do 16:30 je dežurstvo), ako dijete dovodiš u popodnevnu smjenu onda dovodiš u 13:00h i dijete moraš pokupiti do 20:30. Malo se raspitajte.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
12.3.2011 19:29:26   
mare00
IZVORNA PORUKA: JASNA33

ja sam baš na bilom brigu...blizu apoteke šarunić...
mogle bi mi  koji put baciti đir s dječicom sad kad budu lipši dani...user posted image

mozemo u djir kad god hoces, mi smo vec pocele ici vani pomalo. malo nas zeza vjetar, pa se zaletimo kad ne puse puno!user posted image


(Odgovor članu JASNA33)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
14.3.2011 15:05:53   
turići
ja sam također koc crkve sv josipa u žutoj zgradi,a to za smjene u vrtiću znam i dovoljno mi je da beba može biti 10 sati,najbitnije je da ima 2 smjene,a za tete čuvalice sam čula da je skupo,vrtići su svi 700 kn i državni i privatni.Valjda ćemo upasti u taj di je bia sandy

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
14.3.2011 16:37:45   
mare00
Al nas sveti Josip sve poveziva....hahauser posted image user posted image user posted image
Ja san ispod crkve kad krenes onom ulicom prema gradu(dvorani)...blizu takodjer....user posted image

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
11.5.2011 14:43:05   
martina33
Više ne postoji vrtić gdje se možeš predbilježit godinu dana unaprijed nego se molbe zaprimaju u 5.mjesecu tekuće godine...Barem ne državni...
Također,najduži vrtićki program je 10-osatni prema tome ne može dijete biti u vrtiću 12 sati..Koliko bi onda uopće bilo s roditeljima?!

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomoć-jaslice u Zadru?
11.5.2011 14:57:19   
mare00
ja mislim da nijedna od nas ne bi ostavila dijete 12h u vrticu, ja sam se raspitivila jer sam med sestra i moj posao se svodi na smjene, necu nigdje dobiti posao od 7h do 14h...user posted image meni je bitno da vrtic ima i drugu smjenu...

(Odgovor članu martina33)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!