|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoć
15.1.2013 11:10:56   
Chocolada
Drage forumasice, imam mozda specifican problem pa ako neko ima iskustva ili neke informacije, molila bih da mi kaze.
Imala sam kiretažu prije tocno 3 mjeseca ali prvu mjesećnicu nisam još dobila.
Doktor koji mi je uradio kiretažu kaže da mjesećnica stiže do 60 dana. Sve su kontrole bile u najboljem redu, čak su doktori vidjeli i folikule prije 30 dana ali ja još čekam svoju mjesecnicu. Stres je vrlo lako u pitanju i rekli su mi da se opustim.
Ako neko ima slično iskustvo molila bih da mi bar malo olakša. Pozdrav.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoć
15.1.2013 15:31:31   
sarah_zg
pozdrava i dobrodošla.
Postoji li mogućnost trudnoće? Ja bih na tvom mjestu napravila test na trudnoću i bez obzira na rezultat, naručila se kod ginekologa da se vidi u čemu je problem.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

(Odgovor članu Chocolada)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoć
15.1.2013 17:43:31   
Chocolada
sarah_zg hvala na odgovoru. Trudnoća nije, radila sam testove i doktor me je pregledao. Rečeno mi je da mi je jače sastrugana maternica pa da zato još nema mjesećnice, a ustvari dobro sam očiščena. Moguće je da je i stres jer sam imala nekih stresnih situacija i prije kiretaže. Debljina endometrijuma mi je 7,4 mm doktor kaže da je to dobro. Svaki dan samo čekam da dodje ciklus i pomalo me počinje nervirati. Doktor kaže da dodjem da radimo nalaze kada bude prva mjesečnica.

(Odgovor članu sarah_zg)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoć
15.1.2013 17:49:38   
Chocolada
Debljina endometrijuma 7,4 mm je bila prije 30 dana i folikuli veličine 15 puta 18 na desnom jajniku.

(Odgovor članu Chocolada)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoć
20.1.2013 22:57:15   
anne
Ne znam što da kažem. Meni je user posted image došla mjesec dana nakon kiretaže.

Na tvom mjestu ja bi išla privatno i udavila dok ne dobim konkretniji odgovor.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Chocolada)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoć
8.4.2013 15:59:47   
Archy77
Pozdrav!!Nova sam ovdje,treba mi strucni odgovor..Ovakva je situacija..zadnju menst.sam imala 13.02 i trajala mi je 12dana.napravila sam test i negativan je...sta da radim?Hvala unaprijed..pozdrav :)

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoć
8.4.2013 16:04:50   
seraphyme
ako inače imaš redovite menge, idi kod ginića

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu Archy77)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoć
9.4.2013 0:13:01   
pcelamaja
Pozdrav,

Posto sam nova ode i nabasala sam jedino na ovaj aktivni forum imam pitanjce dva, pa ako mi ko moze odgovorit ak je ima slican slucaj. Nakon par dana srece sta sam saznala da sam prvi put trudna danas sam imala spontani user posted image (biokemijska pretpostavljam) uglavnom bio je smeđi iscjedak prije par dana, mirovala san pila utrogestan (terapija ginekologice) i nakon 3 dana, poceo me bolit desni jajnik i prokrvarila (jucer) i na hitnu ultrazvuk, beta, na ultrazvuku nista, beta pokazala 5 tjedan trudnoce i reka ginekolog na hitnoj da sutra napravim betu i beta danas pokazala duplo manje i sad slijedi ono sto me muci, ja san danas ujutro krvarila ka prvi dan menstruacije i sad nista, vidi se jedino na wc papiru, a koliko vidim zene su imale obilne menstruacije i bolove, ja nista, jel to normalno? i danas mi moja ginekologica nije nista rekla dal triba ista cistit, doduse jucer doktor na hitnoj nije nista vidia pa jel moguce da je oslo samo jer nisam imala nikakvih bolova i dal da vadim kakav nalaz da vidim jel sve u redu?

(Odgovor članu Chocolada)
Neposredna veza do poruke: 8
   pitanjce
16.4.2013 13:23:42   
tonaja
drage forumašice!
nova sam ovdje i trebalo bi mi par informacija. u nedjelju ujutro sam izgubila svoju bebicu u 5 tjednu trudnoce. uglavnom doktor kaze da je maternica sama izbacila plod i ostatak mali koji je ostao u meni je očišćenuser posted image . sad mirujem doma, nemam neke jake bolove, samo malo osjetim grčeve kao da mi dolaze stvari, te krvarim također malo.. doktor mi apsolutno nije rekao ništa kad mogu početi s drugim bebačom, niti kad bi mi otprilike trebala doci slijedeća menga.. ništa.. pa ako biste mogli dati koji savjet i još nešt već se dugo borim sa stitnjacom pijem eutyrox jel moguće da je do toga došlo do kakvog odbacivanja mog ploda? i zna li tko smiju li se te tablete nastaviti piti u trudnoci?
hvala user posted image

(Odgovor članu Chocolada)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pitanjce
26.7.2017 15:18:16   
Alika
Zdravo. Imam pitanje. Imala sam pred mjesec dana spontani bez kiretaze. Sad sam prosli tjedan bila na pregledu poslje prve mjesecnice. Sad sam podigla nalaze. Ginica mi se ne javlja. A zanima me. Sve mi je negativno i dobro kolko vidim. Ali ima jedna stavka. Gram pozitivni štapići. I još jedno mi nije jasno. U tablici ureaplasma pise da je sve senzitivno osim ciprofloksacin da je rezistentno. Dali je to normalno ili?

(Odgovor članu tonaja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pitanjce
26.7.2017 22:10:53   
perlica55
Alika, žao mi je zbog spontanog...
Mislim da imas ureaplazmu jer je rađen antibiogram i bakterija je
osjetljiva na većinu antibiotika... Nužno je liječiti je prije iduće trudnoće,
jer može izazvati spontani u ranoj i otvaranje u kasnoj trudnoći..


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Alika)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pitanjce
30.7.2017 7:10:49   
Alika
Hvala. Dobili smo oba terapiju. Nadam se da ce sve biti u redu i da cemo uskoro se moci baciti na posao. :)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!