|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 12:27:52   
Zvonki
Kolegica s posla nas je pozvala na svadbu. Kako mi je dosta draga, voljela bih da idemo ali naravno, finanfijska situacija nam opasno prijeti da ne odemo. Sad, palo mi je na pamet da im poklonim neki bon koji može i iznositi neku cifru ali možda bi nam dali u dućanu da ga kupimo na dvije - tri rate pa bi si tako pomogli a oni bi ipak dobili poklon. Imate li kakvih iskustava u tome i znate li gdje bih mogla pronaći nešto zgodno?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 12:31:55   
Anoniman
nemam pojma, ja jedino znam da postoji ono u Merkuru - lista želja mladenaca, pa svatko kupi ono što može. Pitaj ih, možda su osmislili tako nešto... možda prođeš jeftino a oni zadovoljni?

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 14:07:13   
njanja
slažem se s Mare....a isto tako mislim da bi trebalo biti važnija tvoja prisutnost, ako ste si tako drage, nego što ćeš kupiti.....npr kod nas u rijeci u maloj galeriji ima prekrasnih poklona, lijepih slika i reprodukcija za 150-200 kn koje mogu biti lijepa uspomena i na kraju mogu ukrasiti prostor...Mislim da si kolegici važnija ti, nego 5. toster koji će dobiti...makar bi tako trebalo biti...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 16:12:30   
nemammaste
Meni su zato super te liste mladenaca; uzmeš nešto što su sami odabrali, za cijenu koja ti odgovara, sigurno nije dupli poklon i još možeš npr. platiti na rate ako je veći iznos.MM i ja smo isto bili otvorili tu listu u Merkuru i baš smo bili zadovoljni

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 16:19:20   
nemammaste
Puno trgovaca će ti izaći u susret i napraviti nekakav poklon bon ako im to i nije praksa.Pogledaj malo što ti se sviđa i gdje pa probaj pitati,možda može.Njima je u interesu da prodaju.

Malo ću ići OT ali čisto za informaciju novim mamama i trudnicama, kad vas pitaju za poklone za bebu možete ih uputiti u Baby Media Centar, i oni daju te poklon bonove.Ljudi ne razbijaju glavu što vam kupiti a vi si odaberete što vam paše.Može se i više njih udružiti pa imate veći iznos

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 16:38:47   
minnie
a da probaš u banci kao poklon kartica ili takvo nešto

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 16:42:06   
njanja
sada sam se nečeg sjetila...a da im pokloniš neki popodnevni welness za njih 2...npr u opatij u hotelu 4 opatijska cvijeta ima 4 sata korištenja welnessa za 2 osobe za nekih 250-300 kn, ne sijećam se točno, bila sma sestri to istraživala...možda u Zg postoji takav neki welness..eto, meni bi to baš bilo coool dobiti, bolje nego komplet tanjura koji isto koštauser posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 16:51:21   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: njanja

sada sam se nečeg sjetila...a da im pokloniš neki popodnevni welness za njih 2...npr u opatij u hotelu 4 opatijska cvijeta ima 4 sata korištenja welnessa za 2 osobe za nekih 250-300 kn, ne sijećam se točno, bila sma sestri to istraživala...možda u Zg postoji takav neki welness..eto, meni bi to baš bilo coool dobiti, bolje nego komplet tanjura koji isto koštauser posted image


Odlična ideja! user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Poklon bonovi za mladence?
21.7.2010 21:23:04   
BUMBI
sada sam se nečeg sjetila...a da im pokloniš neki popodnevni welness za njih 2...npr u opatij u hotelu 4 opatijska cvijeta ima 4 sata korištenja welnessa za 2 osobe za nekih 250-300 kn, ne sijećam se točno, bila sma sestri to istraživala...možda u Zg postoji takav neki welness..eto, meni bi to baš bilo coool dobiti, bolje nego komplet tanjura koji isto košta

user posted image user posted image nJANJA SUPER IDEJA!!!


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Poklon bonovi za mladence?
22.7.2010 0:10:50   
tiha
preodlicna ideja njanja bravooooooooouser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Poklon bonovi za mladence?
22.7.2010 9:26:01   
njanja
ah šta sam pametnaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image  ali znate zašto sam se toga sjetila....?bila mi je jučer ova frendica koja se u sub ženila i ona i muž obilaze okolo ljude već 3 dana i nose im kolače i totlno su umorni....i baš si mislim, umjesto da se zabiju u kuću i budu u krevetu cijeli dan ili na moru, oni obavljaju formalnosti....i baš sma si pomislila kako će im nakon ovog trebati welness user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!