|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pojačane gačice
23.7.2009 14:43:10   
mlada mama
Zna li netko gdje ih ima za kupiti?? koriste se inaće u fazi odvikavanja od pelena...ja ih nisam koristila i nemam pojma,a to me sada prijateljica pita,ako znam gdje ih ima za nabaviti
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 14:44:58   
natalijax
nikad cula mozda u ljekarniuser posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 14:48:41   
dominik
IZVORNA PORUKA: mlada mama

Zna li netko gdje ih ima za kupiti?? koriste se inaće u fazi odvikavanja od pelena...ja ih nisam koristila i nemam pojma,a to me sada prijateljica pita,ako znam gdje ih ima za nabaviti


ja znam samo za pelene koje se oblace ko gace...pampers ih proizvodi a ima ih u dm-u ...a bas za klasicne gacice nemam pojma iskreno

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 14:52:09   
mlada mama
I ja sam sada prvi put cula za njih navodno da ih nabavljaju proizvodjaci pelena i da su to gačice pojačane uloškom...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 14:53:13   
FIONA
user posted image ..ako netko sazna korisno za znat pa nek podjeli kel ja prvi put čujem!!!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 14:54:45   
Florijan Jakov
mlada mama, to mi je prvi glas za taj proizvod. a to je ko gaćice sa upijajućim djelom, u slučaju ako djetetu pobjegne?!?!

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 14:59:03   
Zvonki
Ni ja nikad čula user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 15:12:39   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

mlada mama, to mi je prvi glas za taj proizvod. a to je ko gaćice sa upijajućim djelom, u slučaju ako djetetu pobjegne?!?!


tako sam i ja skuzila,a sad ne vjerujem da bas upijaju kao pelene,nemam pojma ugl. ako koja ima knjigu o odvikavanju od pelena brazeltonov pristup (ili tako nekako)user posted image  i tamo se spominju te gačice,te mi se gacice cine ok recimo kad je djete taman u fazi odvikavanja pa ide na put, pa ga natjera pa ne mozes odmah stati autom,ali za ostalo mi se cini da je najbolje djete odmah uciti na obićne gačice. Ona taman ide na put pa joj trebaju.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 15:16:01   
Lady3
pročitala sam negdje da su pojačane malo u donjem dijelu gaćica i mogu upiti manju količine mokraće..user posted image Gdje kupiti to ne bih znala,pogledaj malo na netu,puno se spominju te gaćice ...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pojačane gačice
23.7.2009 15:56:06   
Puli
bambino mio ima gačice za ovikavanje od pelena ,proizvodi se mogu nabaviti ili naručiti u ljekarnama

a nešto ima i preko neta
http://www.sunasce.hr/trgovina/oscommerce
-2.2rc2a/catalog/index.php?cPath=44_50_58


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!