|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:24:33   
tatica
Pozdrav svima prije svega 

Imam samo kratko pitanje da vidim jesam li ja možda u krivu ili šta već...

Dakle, ženica mi je trudna već 24 tjedna, nismo imali sreću da može bauljati okolo nego mora mirovati doma.
Kako mora mirovati i čuvati našeg anđela sve kućanske poslove i popratne obveze sam ja preuzeo.
Ja naime radim od 8-16 svaki dan i pravac doma... onda kreće malo pospremanja, pa kuhanja, pa opet pospremanja, pa dućan, banka, pa odi po doznake pa odnesi doznake, pa daj čašu vode pa joj se jedu kolači pa odi po to i tako... Kad dođe vikend onda se malo više bacim na spremanje jer ne volim nered...kuhanje barem 5 puta tjedno neću ni spominjati... dakle SVE poslove sam preuzeo ja što je i logično i sve to radim s guštom i smatram da je to najnormalnija stvar koju trebam učiniti za svoju princezu jer ona to nije u mogućnosti a nebi joj ja ni dao da išta radi jer mora strogo mirovati

u kratkim crtama - kad sam ja doma ona samo ide na wc, jer to nemrem za nju obavit hahaha .... sve ostalo joj ja pomažem (donijet klopu, čašu vode, kakao, kolač, itd...)........

Sad dolazi moje pitanje, naime kako sam ja strastveni ribič i obožavam pecanje, dolazi do sukoba po pitanju mog pecanja.... kad hoću otići jednom ili dva puta u mjesec dana s frendovima na pecanje ispadam neznam kakav i da ja nju ne razumijem da sam bezosjećajan..... i tako svaki put.....  daleko od toga da ja ne razumijem da je ona svaki dan sama doma i da joj je kriminalno dosadno.... ali zar toliku frku raditi od par sati pecanja? nit van idem s dečkima, nit pijem, apsolutno ništa.... samo pecanje......

Ko je tu "lud" sad?

Ja samo tražim 1-2 puta da odem malo na pecanje ali to je očito postala nemoguća misija  hahahaha

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:30:20   
Thea
Prvo dobrodošao!!!
moram te pohvaliti kako si se dobro snašao i sve držiš pod kontrolom..Znam da je tvojoj ženi teško biti samoj doma,ali mislim da bi morala malo i ona tebe shvatiti da si moraš dati oduška i malo i ti odmoriti.Kaj nema nitko ko bi bio malo s njom dok ti odeš s dečkima pecati??

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:33:09   
ninolina
e ja ću sada ko žena koja zanovjeta i svome mužu...shvačam ju da joj je dosadno ali jebemu mora i ona tebe shvatiti...moj radi od do...doma sve...iammo četvero klinaca peto na putu...ali mi se sve dogovorimo...ja imam vrijeme za sebe a on za sebe....možda ja nekad više tražim ali sve se da uskladiti .....ti se fino spremi i idi...nju će nervoza proći kad shvati da joj tih par sati nije ništa falilo jer si joj sve napravio...Ako i mora toliko strogo mirovati kako onda kad ti radiš...Objasni joj da jednostavno nakon svega trebaš par sati tjedno za sebe...sretno i nadam se da će te shvatiti

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:34:39   
tatica
slažem se s tobom u potpunosti.... no mislim da se moj anđeo neće složiti s tobom user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:35:50   
ninolina
IZVORNA PORUKA: tatica

slažem se s tobom u potpunosti.... no mislim da se moj anđeo neće složiti s tobom user posted image

zato što si ju razmazio...kako si napraviš tako ti je


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:35:56   
Thea
Ma samo ti odi i odmori se ,a nju će proći ljutnja brzo...Pa pobogu i ti si od krvi i mesa i trebaš malo vremena za sebe...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:37:07   
Zvonki
Kao prvo, dat ću stručno mišljenje. Očito ste vrlo kratko u braku (manje od 2 god.) jer te želi doma. Ako te to tješi, nakon par godina više će jedva čekati da ispariš van pa.... srpljen-spašenuser posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:38:39   
tatica
ninolina to ja stalno ponavljam hahahahahhaa

thea - ona jako dobro zna da nemam srca otići a da se ona ljuti na mene.... user posted image

zvonki, veselim se tom razdoblju hahahahaha ma šalim se naravno.... ;)

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:40:21   
FIONA
..nažalost slažem se...treba ti malo vremena i nije u redu..probaj te malo pričati jel kad se anđeo rodi onda tek ne buš imal vremena a ako ženi daš toliko manevra da te stavu u toliko okvire onda si s oproštenjem naj......

to je moj stav a ti sad vidi...i ja sam mirovala i sve pa sam imala puno puno manje pomoći i još sam bila zanovjetalo...tako da razmislite o svemu i postavite obaveze i navike od početka...kad bebač dođe tek onda počinju brige sve ovo je uhodavanje...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:42:36   
leilany
ma covjece kakva ribicija....si ti user posted image
pa kaj bu ona radila dok ti fatas ribeuser posted image user posted image

zeka peka....al ak je tak kak si napisao(trebalo bi i nju saslusat) onda fakat ne zimku ni nju....kaj nemre u to vrijeme doc neka frendica k njoj,il mama il netko...pa ak ona mora mirovat,nemora joj i jezik bit u stanju mirovanja,kaj neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:43:24   
mala pcelica
ja bi svom muzu vjerovatno oci iskopala da ide na pecanje dok ja kuci lezim i umirem od dosade user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:45:02   
njanja
daj pošalji ženu nama na raji pa neka ona nama kaže: muž mi sve radi po kući, a hoće ići na pecanje, najrađe bi ga zadavila..... pa ćemo ju tiješti, ali joj reći da te mora pustiti..... user posted image  šalu na stranu, svaka čast što toliko pomažeš, mislim to je tvoja dužnost, ali svejedno user posted image  objasni ženi da ti treba 2 x mjesečno lufta da se malo ispušeš...a ako to ne shvati, napravi ono što mm napravi kada ne ode 5 dana na fitness...bude jako nervozan da ga na kraju ja potjeram da ode na fitness i da se tamo ispuše user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:46:10   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kao prvo, dat ću stručno mišljenje. Očito ste vrlo kratko u braku (manje od 2 god.) jer te želi doma. Ako te to tješi, nakon par godina više će jedva čekati da ispariš van pa.... srpljen-spašenuser posted image


S ovim se slažem. Moram te pohvaliti tatice, a to što te ona sad ne shvaća,vjerujem da su hormoni i iako joj puno pomažeš, ali njoj je sigurno teško, sigurna sam da i ona zna da nećeš piti naokolo i lumpovati,ali osijeća se sigurnije kad si s njom. Morat ćeš pregrmiti to malo slatko razdoblje.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:47:19   
tatica
hahahahaha

ona je već ovdje.... samo trebamo čekati da se oglasi.... user posted image

a i ovako i onako sam već možda i nahebo što sam ovo napisao hahahahhaa

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:48:21   
tatica
ejmama - živa istina..... user posted image

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:49:14   
njanja
IZVORNA PORUKA: mala pcelica

ja bi svom muzu vjerovatno oci iskopala da ide na pecanje dok ja kuci lezim i umirem od dosade user posted image
 onda ne znaš sama sa sobomuser posted image ...mm i ja smo oduvijek imali zajedničke i samostalne aktivnosti i sada kada imamo jana je tako.....samo je malo teže za izorganizirati, ali se trudimo....mm ode 2 x tjedno na fitness dok se janko i ja družimo sami ili sa nekom mojom frendicom i bebom ili ja odem na aerobic ili odnedavno naveče u kino, dok se jan i tata druže... lijepo je zajedništvo, ali još je ljepše znati da si samostalan i da ti je dobro makar i na 2 sata bez muža/žene

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:49:17   
ninolina
ma šalu na stranu ali evo imamo jednu dobru temu ...user posted image user posted image
mislim da mi ne shvačamo naše muževe...bar ja ne uvijekuser posted image
ali istina da i oni trebaju svoje vrijeme...pa jebate tatica radi sve sam...ok ona ne smije...ali koliko vas doma ima frikove koji odu a sve je na vama...i vi nemate nekad ni snage prigovoriti...ja bi voljela da moj ide više van jer je stalno s nama...ali zato odem ja kad on nećeuser posted image .-...ali moraju i oni imati vrijeme za sebe...ti fino sjedni sa svojom ženom i objasni joj da jednostavno moraš malo otići...ne zbog nje, kuće, posla već zbog sebe...kad se vračaš iznenadi ju čokoladicom, boljim raspoloženjem...ti sretniji ona zadovoljnija


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:50:04   
njanja
IZVORNA PORUKA: tatica

hahahahaha

ona je već ovdje.... samo trebamo čekati da se oglasi.... user posted image

a i ovako i onako sam već možda i nahebo što sam ovo napisao hahahahhaa

 upsssssssssssssnahebali smo svi kada te tješimo user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:50:28   
ninolina
IZVORNA PORUKA: tatica

hahahahaha

ona je već ovdje.... samo trebamo čekati da se oglasi.... user posted image

a i ovako i onako sam već možda i nahebo što sam ovo napisao hahahahhaa


a ne ne dobra je oan...ako je to ona na koju mislim ...a je sigurnouser posted image ...a sad da si naje...možda i jesiuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:50:43   
ninolina
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: tatica

hahahahaha

ona je već ovdje.... samo trebamo čekati da se oglasi.... user posted image

a i ovako i onako sam već možda i nahebo što sam ovo napisao hahahahhaa

 upsssssssssssssnahebali smo svi kada te tješimo user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:51:21   
tatica
ninolina dobija uredno jednom mjesečno cijeće ;)

p.s. e da, idem i 2 puta tjedno na nogomet po sat vremena i to se stvarno ne buni... user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:51:29   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tatica

hahahahaha

ona je već ovdje.... samo trebamo čekati da se oglasi.... user posted image

a i ovako i onako sam već možda i nahebo što sam ovo napisao hahahahhaa



ahahaahhahhaahhaha...a pazi sad.paralelno tema kako jadna trudnica doma a muž bi rađe bio u grmlju nego s njom doma...user posted image user posted image user posted image user posted image i tamo su sve babe uz nju....user posted image user posted image user posted image user posted image ...kako je lako davati savjete....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:52:33   
leilany
IZVORNA PORUKA: ninolina
a ne ne dobra je oan...ako je to ona na koju mislim ...a je sigurnouser posted image ...a sad da si naje...možda i jesiuser posted image user posted image



a na koju ti mislis? aj reci mozda mislimo na istuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:52:57   
ninolina
IZVORNA PORUKA: tatica

ninolina dobija uredno jednom mjesečno cijeće ;)

p.s. e da, idem i 2 puta tjedno na nogomet po sat vremena i to se stvarno ne buni... user posted image


a hebemu onda vodi i nju u ribolov...a u ostalom nisi se izjasniop kakve ribice vi loviteuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu tatica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pitanje i Vaše mišljenje?
29.6.2010 10:53:17   
ninolina
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: ninolina
a ne ne dobra je oan...ako je to ona na koju mislim ...a je sigurnouser posted image ...a sad da si naje...možda i jesiuser posted image user posted image



a na koju ti mislis? aj reci mozda mislimo na istuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


na ppuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!