|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pisanice
29.3.2013 8:08:25   
Renata RR
Imate li neki poseban način za ukrašavanje pisanica? MI smo ih obično bojali u ljuskama od luka. Ove godine sam zaboravila skupljati ljuske, pa sam mislila jaja obojati u industrijskoj boji i staviti naljepnice. Sada sam pronašla ovaj recept, možda ću to isprobati:

http://www.coolinarika.com/slika/najlaksa-tehnika-ukrasavanja-jaja-/

< Poruku je uredio Renata RR -- 29.3.2013 17:41:02 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pisanice
29.3.2013 8:20:01   
Renata RR
Još jedna divna ideja:

http://stepfordska-supruga.blogspot.com/2013/03/djecje-decopuage-pisanice.html

Boji li netko jaja s prirodnim bojama?

http://www.ringeraja.hr/clanak/bojanje-pisanica-s-prirodnim-bojama_1146.html

< Poruku je uredio Renata RR -- 29.3.2013 8:24:44 >

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pisanice
29.3.2013 8:50:33   
sretnaz
I mi koristimo luk za bojanje. I ove godine će biti tako. Kad bebač poraste, onda će biti zabavno ukrašavanje. Jedva čekam. Onda čemo sigurno svašta smišljati.

_____________________________

N.... 6.09.2012. 3860 g, 53 cm
K... 24.06.2014. 3250 g, 47 cm

(Odgovor članu Renata RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pisanice
29.3.2013 9:49:00   
troubled
renči hvala!!! ovo su super ideje...

doma s mamom sam bojala u kori od luka, bijeli luk za narančastu i crveni za zagasito bordo boju...s uzorcima listića i cvjetića, pa sve u najlonku...

zadnjih 13 godina, otkako je djece oko mene jaja su sve šarenija i šarenija...obavezno i oni bojaju...
zato mi se ovo sa salvetama čini super...a baš sam se nakupovala raznih salveta :)

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu sretnaz)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pisanice
29.3.2013 15:02:41   
ucitelj
O mi obavezno bojamo u lucini tj ljuspama od luka, u kurkumi i ove godine cu pokusat napravit ovo sa salivetom ako mi uspije....nadam se da cu uspijet. Ne volim one umjetne boje nikako bas nikako


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!