|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 13:57:09   
osobno
EVo čekam već danima porodiljni, predala papire prije misec i po, dva puta nosila broj računa i kartice jer su prvi put zagubili negdi...
i danas zovem hzzo pet puta preusmjeravaju me od jedne do druge tete, da bi mi rekli da je sve uplaćeno na račun hypo banke koji ja VIŠE NE KORISTIM!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa jbm vas nesposobne, u zahtjevu sam lipo napisala br računa, i sve za ništa...hellooooo!!!
I onda kažu da nam država propada...mdauser posted image ...baš me čudi kako to....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 13:59:49   
maja
evo ti škarnicl user posted image

ma dobit ćeš te svoje novčeke, ne mogu se samo tako izgubiti, samo ćeš opet imati procedure!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 14:13:44   
ninolina
pa kako su mogli uplatiti na nekaj kaj se više ne koristi... mislim ono... i kaj sad moraš osim čekatiuser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 14:19:16   
pikachu
IZVORNA PORUKA: osobno

EVo čekam već danima porodiljni, predala papire prije misec i po, dva puta nosila broj računa i kartice jer su prvi put zagubili negdi...
i danas zovem hzzo pet puta preusmjeravaju me od jedne do druge tete, da bi mi rekli da je sve uplaćeno na račun hypo banke koji ja VIŠE NE KORISTIM!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa jbm vas nesposobne, u zahtjevu sam lipo napisala br računa, i sve za ništa...hellooooo!!!
I onda kažu da nam država propada...mdauser posted image ...baš me čudi kako to....user posted image user posted image user posted image user posted image


A što sam ti ja rekla... Fale im papiri kao i obično... Pih, tete na šalt_erima...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 14:21:34   
marija0
ja 18.8 predala papire i otvorila račun u splitskoj banci i napisala da mi pare šalju na taj račun, da bi mi nakon 12.10 doša poštom kući ugovor da su mi otvorili račun u poštanskoj da potpišem i da je tamo uplaćeno za ta 2 mjesecauser posted image i ostala sam u poštanskoj a splitska stoji nepomična, ukinit će je oni sami nakon godinu dana

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 14:29:09   
adryosijek
pocela jaca laganini i porodiljno da uzima ko sve ostalo bogami zene opet ce se manje radat  user posted image eto ti drzave kad propada onda propada do kraja

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 14:32:27   
adryosijek
ma kad nesposobni ljudi rade u drzavnoj firmi ili lopovi zato nam je sada lijepo u nasoj lijepoj hr sve sama gamad. eto kad se glasa za jacu ja hvala bogu nisam nikad ni necu pokra sve zivo  a oni sebi nabili place

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 17:30:25   
anuska08
Nesposobnjakovići!!!!user posted image Ništa čudno!!! I ja bi skviknula na to!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 17:49:02   
lee
jojjj osobno..šta da ti napišem kad sve znaš...poludim na to..koja smo mi država kad im sto putamoraš objašnjavati jedno te isto..i onda kad im sve pojasniš opet neznaju...meni su tako zaboravili uplatiti za dva mj kad je alex napunio 6mj..a lijepo sam predala sve po njihovim pravilima...ali od novaca ništa nije bilo...a što se tiče radjanja...ja ne budem više radjala po takvim uvjetima...gdje se ne cjene majke i djeca...užas...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
19.3.2010 17:52:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: anuska08

Nesposobnjakovići!!!!user posted image Ništa čudno!!! I ja bi skviknula na to!!!user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
21.3.2010 8:22:19   
Bebys
i sta ces sada..jel mozes nesta uciniti...ajme koje budal...covjece..fuj...user posted image
javi sta si napravila....pa uzasno..idi u tu banku di je stari racun pa vidi sta mozes...reci sta je bilo i vidi sve to ...sretno

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pa ja ne mogu virovat!
21.3.2010 9:29:25   
MILLA
pa moj prvi porodiljni su ouplatili na krivu banku nekoj ženi .....sa istim brojem računa ko ja. zamisli,fulali banku!...pa sam idući mj. tek dobila za taj i novi----pa ti vidi. a njih dobit na teluser posted image user posted image .....katastrofa!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!