|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Objašnjenje !!!
9.2.2012 14:41:59   
modesty blaise
Već neko vrijeme se premišljam da li uopće započeti i otvoriti "Pandorinu kutiju" ili bolje šutjeti i razmišljati u sebi....user posted image
Al ja ne bi bila ja kada to ne bi rekla na glas... i s toga krečem, pa kud puklo da puklo!

počet ću direktno
Mamicaa dužna si nam objašnjenje - SVIMA! To jest moje mišljenje i ako ništa drugo izričem ga u svoje ime!
Dužna si nam napokon reči tko si zapravo!?! Ne zato kaj sam ja takva dokoličarka da ne znam kaj bi od dosade pa kopam po tuđim životima nego zato kaj smo ti ovdje na RR prišli otvorena srca s namjerom pomoći tebi i tvojoj obitelji...
Obitelji?
HM???
Više ne znam da li uopće vjerujem da imaš obitelj(nek to ide na moju dušu) mada sam kada sam se s tobom susrela u živo i vidla dječaćića ...ali ....
Dakle, bez ikakve sumnje željela sam ti nekako pomoći , da ti barem za mrvicu olakšam tešku situaciju o kojoj si ovdje pisala ali sad više ne vjerujem postoji li zaista ta situacija...

Ko si? (ne mislim fizičkim izgledom)
Za koga nam se ovdje izdaješ?
Zašto te ima i po drugim  forumima ?
Zašto tamo nemaš familiju?
Zašto si tamo udomiteljica i humanitarka? 
Zašto tamo imaš sasvim drugu priču?

Moja sumnja postala je prejaka kada sam te nedavno ugledala u jednoj emisiji...Nisam progutala tada tvoje pojašnjenje toga. Zašto je ta tema netragom nestala?

Previše pitanja imam...Nije mi to sve od životne važnosti ali osjećam se povrjeđeno kao čovjek - žena koja ti je istinski pružila ruku i onda najednom dobila kantom hladne vode po glavi...
Istina je da tu sada iznosim maltene optužbe ali nije me teško razumijeti...
Možda je sve ovo prevelika slučajnost...možda su se karte samo krivo posložile...možda ti se grah samo krivo rasuo po stolu...
Možda ...ali ja ne vjerujem!
vjerojatno će me mnogi osudit radi ovog posta...neka!

< Poruku je uredio modesty blaise -- 9.2.2012 14:53:08 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 14:53:50   
Tanjica Tanja
MB jesi gledala u nedjelju tu emisiju? Jel bila ona? Koja je?
P.s. za ostalo pojma nemam, ali te podržavam su tvom nastojanju da saznaš istinu


< Poruku je uredio Tanjica Tanja -- 9.2.2012 14:55:06 >


_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 14:55:35   
pincirotvajler
ja čekam da mi se mamicaa javi i objasni mi,neću napadati user posted image
istina je da je sve postalo sumnjivo odkad smo ju mi i žene s dr foruma prepoznale,ali kao različite nickove i živote user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 14:55:44   
modesty blaise
Gledala sam Tanjice, naravno da jesam.... to je samo potvrdilo moju sumnju koju još od ranije vučem...


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 14:56:55   
mamino zlateko
i ja te isto podrzavam,i isto mi nije bilo jasno,ona je otvorila tu temu s tom emisijom a onda kad smo htjele znat koja je,onda su joj odma prijetili,i te teme vise nema kolko sam uspjela vidjeti...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 14:57:25   
gogillli
rijetko sam ovdje na forumu, ali sam aktivna na drugom, i na tom se osoba koja se ovdje krije pod nickom mamicaa, predstavlja kao guadalupe i bila je "heroj" foruma udomljavajuci bolesnu djecicu 

_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu Tanjica Tanja)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 14:59:39   
modesty blaise
eto, gogilli je rekla kak je kod njih...
pa zar onda nije normalno kaj sumnjam???

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:00:29   
anaxx
pa i meni je mamica poslala sliku nje i sinčića i ja sam pomogla, već par mjeseci sam nešto uplatila i da nije uplata preko Malog Zmaja i ja bi sumljala, ali ako oni tvrde da uplačuju za terapiju malome onda valjda to stoji... ja volim vjerovati u ljude, možda sam naivna, ali ja se na djete nikad ne bi izvlačila pa tako i druge sudim...

< Poruku je uredio anaxx -- 9.2.2012 15:01:48 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:02:32   
Tanjica Tanja
Sve to ne bi bilo ništa čudno da na ovom forumu nije predstavljena kao netko tko živi u teškim uvjetima...pa ljudi su novce uplaćivali!!! Nadam se da je sve neki nesporazum jer ako nije onda je stvarno jadno....user posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:02:58   
modesty blaise
anaxx , ona na drugim forumima nema djece
user posted image user posted image
barem ne vlastite
nije meni žao niti jedne kune kaj sam poslala, da se razumijemo..nije u tome stvar...neg u sumnji u sve!
pa kaj vam nije čudno na kraju krajeva kak stalno kuka kak nema, kak maltene nemaju kaj za jest a onda s druge strane stalno na internetu, pa normalno ima mobitel...sve to koštauser posted image
na drugom forumu ona je čak moderator??? 

a evo od sinoć od kada ju želimo kontaktirati- ni traga ni glasa od nje

< Poruku je uredio modesty blaise -- 9.2.2012 15:07:32 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:09:04   
gogillli
Evo i mene k vama, i mi se trudimo za treču našu bebicu.... imamo dva dečka voljeli bi jednu curicu...

ovo je napisala neki dan na jednoj temi na forumu


_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:11:24   
Tanjica Tanja
Imaš ti pravo MB...prečudnouser posted image

_____________________________

Helena 11.05.2011. Mamina ljuba zuba!

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:11:52   
mamino zlateko
na nekoj temi napisala da ima samo 1 djete,i da je skrbitelj bratovom sinu,kolko sam ja shvatila...ko tu koga,nije mi bas jasno...

_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:12:11   
modesty blaise
ako griješim , a u što čisto sumnjam, neka me razuvjeri....duboko ću joj se ispričati jer sama sebi idem na živce zbog svega ovoga

< Poruku je uredio modesty blaise -- 9.2.2012 15:13:24 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:16:58   
gogillli
ja sam rekla ako sam pogrijesila da cu sjest u auto i osobno joj se ici ispricati

_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:23:09   
natalijax
Nisam bila na forumu već ohoho vremena i to jako dugo, samo zbog takvihi priznat ču ja sam gala22,sad da pričam zašto sam pod tim nickom napisat ču jednom,Sumnjala sam u mamicu od početka i neko veće čopkam po forumima ukucavajućinjezino ime i nađem broj računa i nadimak pilarko,skupljaja je donacije za pse,stvarno nemam rijeći,prvo što ču reći da mi je žao nekih cura krenuvši od mariole pa na dalje koje je onak bezobrazno namagarčila,poslala sam jućer Renati poruku neznam jel reagirala,teta Ruža me opomenilauser posted image al nema veze,pozdrav curke moje

(Odgovor članu gogillli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:27:39   
modesty blaise
pozdrav nato, evo
imale smo isti "nos" i nekaj nam je od početka smrdilo....
drago mi je da si kao galla22 upozorila i ti na nju a i razumijem zašto pod drugim nickomuser posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:46:27   
lidac0605
A ja ko da sam z Marsa pala!Evo ovo mi je prvi glas o bilo čemu ovakvom,i čitam i nemrem vjerovat!
A pošto jako poštujem MB,vjerujem da u svemu tome kaj si napisala ima puno istine...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:47:15   
modesty blaise
http://www.forum.hr/showthread.php?t=599879&page=15


aj malo guglajte kome se da..i tam je donacije skupljala ..samo za cucke
ajmeee

thanks lidac !


< Poruku je uredio modesty blaise -- 9.2.2012 15:48:54 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 15:51:26   
ELISABETH
ajme meni, ja ne mogu vjerovatiuser posted image
nema me baš često i moram priznati da sam u šoku

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu modesty blaise)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:01:21   
ikica84

IZVORNA PORUKA: lidac0605

A ja ko da sam z Marsa pala!Evo ovo mi je prvi glas o bilo čemu ovakvom,i čitam i nemrem vjerovat!
A pošto jako poštujem MB,vjerujem da u svemu tome kaj si napisala ima puno istine...

i ja vjerujem MB!user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:04:23   
anaxx
nadam se da će se mamica javiti...

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:05:20   
modesty blaise
hvala ikice i tebi ...
kažem još jednom, možda griješim dušu ali imam knedlu u grlu već neko vrijeme u vezi toga....

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:07:05   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: anaxx

nadam se da će se mamica javiti...


mamica se javila i kaže da je nemoguće da ju se zamjeni s tom drugom jer je duplo sitnija od nje..
nezna kad če moći na net,,drugo ništa nismo uspjele rješiti
čekamo kaj će doznati administrator s drugog foruma

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu anaxx)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Objašnjenje !!!
9.2.2012 16:10:36   
Ruža
Uf, uf ne znam što bi rekla?user posted image Ne volim osuđivati, ali ne volim ni kad me netko namagarči, ako sam i pomogla nekome lažnom neka sam, bolje i to nego da sam sama morala tražiti pomoć. Premda prevara ostavlja onaj gorak trag u ustima pa nakon nekog vremena izgubimo svaku empatičnost.user posted image
Nisam sigurna koliko su ovakve javne prozivke pametna stvar više sam za to da se riješavaju putem pp_a.
A postavlja se onda i pitanje tko je Mali Zmaj i koliko su oni upućeni?user posted image

Nato i da sam znala da si to ti opet bi ti poslala upozorenje, jer si kršila pravila.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!