|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neodgojena djeca
16.3.2009 8:28:48   
anne
Jučer smo bili na dječjem rođendanu.
Dvije malene su bili prestrašne, sve su dirale, nisu slušale roditelje, radile nered, vrištale...totalni kaos!
A roditelji im govore nježno da se smire.user posted image user posted image
Petra i jedan mali su se samo stisli u kut i gledali. Maqli se i rasplakao.
Ostala sam u šoku kako su neodgojene, a kako roditeljima nije bed i kako ih ne znaju smiriti.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 8:36:09   
ZVRK
joj strašnouser posted image

ako su takvi okolo kakvi su tek onda doma?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 8:52:08   
dominik
zato ja sa domiem ne idem nikam jer ga nemrem kontrolirati a nije mi bas da urlam i tucem djete u javnosti...on nije neodgojen al je hiper i nemrem ga skulirati...mogla bi al to bi znacilo citav dan biti u kazni i tuci ga a to ne zelim, znaci i moje je djete neodgojeno

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 9:01:03   
ejmama
još nekako i mogu shvatiti malu djecu, a šta kad se tako ponašaju djeca od 7god. na dalje, e to mi nije normalno, a roditelji ne reagiraju!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 9:06:18   
dominik
ni ja ne volim kad su roditelji flegma a djete radi nerede, ali ima situacija kad roditelj "radi" sa djetetom ali...naravno sa 6 il 7 godina mora znati sta je u redu a sta nije

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 9:31:07   
tikica_69
Da....nisu tu djeca kriva. Trebala je uslijediti drugacija roditeljska reakcija.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
16.3.2009 9:38:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 10:08:52   
Florijan Jakov
imam metodu za to - ako radi nepodobštine i stvari koje ne smatram u redu jednom, dva puta upozorim i objasnim, treći put bez razgovora pakiram dijetet i idem doma jer ne želim sebe dovoditi na rub živaca. na sreću takve situacije mogu nabrojati na prste jedne ruke, ugl se s FJem postigne dogovor. no jučer smo i mi bili na roćkasu i svi su bili stariji od njega, koliko toliko su se ravnoparvno igrali, ali bilo je situacija kad je FJ izvukao deblji kraj i dobio po nosu, ruci, glavi i sl. (niti on nije cvijeće, ne opravdavam ga) - i nakon što sam ga tri puta čula da plače jer su ga udarili lijepo sam ga obukal i otišla. prije bih se možda upustila u raspravu s roditeljima, ali ne više - shvatila sam da nema smisla.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 12:29:19   
Viky
Ne znam gdje bi povukla granicu krivnje,da li dijete ili roditelj.Nagledala sam se svega kao pedagoški djelatnik.Nekad su roditelji divni,a nemaju kontrole nad djecom.U pravilu ne osuđujem,pokušavam se staviti u njihovu kožu.Nitko ne želi loše svojoj djeci,ali jednostavno ne zna kako.Sad sam došla od pedijatrice sa malom i vidjela jedan takav slučaj.Bilo mi je istinski žao žene koja jednostavno nije znala smiriti svoje dijete.Da li griješi?Ne znam,usredotočila sam se na to da joj pomognem,ako mogu.Više osuđujem stariju djecu,ali i tu se treba zapitati da li je kriv odgoj ili školski hodnici?!?!Hvala Bogu,nemam taj problem,ali nikad se ne zna što život nosi.

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 12:34:47   
Anoniman
FJ, dobra ti je taktika. I ja to nekad primijenim.

Moje dvije manje su anđeli ali ova najveća me obično ubije u pojam. Ima dana kad kod nje ne pali ni lijepo ni oštro ni kazna ni ništa.... user posted image user posted image  tupi po svome ...

(Odgovor članu Viky)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 14:32:10   
zaba
lucija još nema 4 god,doma zna biti nemoguća,neposlušna,dovede me do ruba živaca i suza,ali bome vani ili kod nekoga je dobra i pristojna.Nisam još imala sličnu situaciju,ali vjerojatno bi se spakirala i otišla.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 20:27:52   
Lady3
ja sam s L.imala isto problema dok joj nisam objasnila da ako bude zločesta odmah idemo kući..I pali..uvijek s njom popričam ako idemo negdje i upozorim na ponašanje.Shvatila sam da s njom treba prvo popričati i objasniti..user posted image  

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neodgojena djeca
16.3.2009 20:53:09   
božica
F.J sviđa mi se tvoja taktikauser posted image

ja kažem nije djete neodgojeno
djete je djete
slažem se da ima manje i više hiperaktivne djece
da ima roditelja koji poduzimaju sve mjere da smire situaciju
svaka čast


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neodgojena djeca
17.3.2009 7:44:19   
mlada mama
za djecu do jedno 4-5god ne možeš reći da su neodgojena,ali za klipane iz 7-8 razred možeš jučer dok su bili na velikom odmoru idu, naguravaju se psuju, tuku,lupaju i svi imaju cigaretu u rukama, tako su se naguravalai i pali jednom čovjeku na auto ja sam bila iza njega vozili smo ko puževi jer se neodgojena stoka neće da makne.. čovjek je zakočio i pogledao ih i još oni njemu dobacuju "šta je, šta gledaš....." mislim katastrofa TO JE ZA MENE NEODGOJENO

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!