|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nasilje među djecom
11.12.2008 21:23:59   
anne
ili ti buling.
Vjerojatno smo svi kroz školovanje imali nekog tko se iskaljivao na nama.
Kako nasilje spriječiti među djecom?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nasilje među djecom
12.12.2008 11:03:55   
tikica_69
Jedan od problema br. 1 u nasoj zemlji. I vrlo tesko pitanje.....Ja jos uvijem mislim da je stvar odgoja, sto kucnog, sto u skoli, a puno ima i do karakreta djece. Danas u svakom segmentu zivota i razvoja, djeca sve cesce idu linijom manjeg otpora, pa kad ne mogu iskakati od okoline pozitivnim primjerom, onda krenu stopama "negativnog herojstva". Moj stariji je sklon takvim istupima, ali za sada to uspijevamo jako dobro kontrolirati cestim odlascima u skolu, kaznama i duuuuugim razgovorima. Neki dan je maltretirao verbalno jednu curicu u skoli i hvala bogu, razrednica je odmah reagirala, sto je dobar primjer dobrog odgojitelja. Bila sam pozvana na razgovor i ukazala mi je na problem....i rijesavamo ga....ne bjezimo od njega

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nasilje među djecom
12.12.2008 11:11:53   
mamica29
evo jednog primjera iz mog djetinjstva. mene su svi zaj... cvikeršajba. non stop i u osnovnoj i u srednjoj. to naravno nije lijepo jer ako netko nosi naočale nije manje vrijedan.

kad je moj brat krenuo u prvi razred ja sam bila šesti. jedan mali ga je je nono stop zafrkaval. jednom kad sam ja došla po brata u školu taj mali ga je pogodil s kamenom grudom(u grudi je bil kamen)  u glavu. Ja sam došla do njega i opalila  mu šamarčinu i raskrvarila mu usnicu. Drugi dan je do mene došao njegov stariji buraz mojeg godišta i rekao mi da šta ja tučem njegovog brata itd. ja sam mu rekla istinu kaj se desilo i nije me isprebijal user posted image . Od onda su moj brat i on bili najbolji frendovi.user posted image  

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nasilje među djecom
12.12.2008 11:12:59   
mamica29
Kad se radi o manjim stvarima treba ih pustiti da sami riješe. ali kad su u pitanju ozbiljne stvari onda treba obavijestiti pedagoge

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nasilje među djecom
12.12.2008 11:15:00   
mamica29
i  treba puno razgovarati s djecom. Svi smo to prošli. 

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu mamica29)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!