|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najbolje igračke
23.7.2008 13:26:14   
mirna
Koje igračke ste kupili, a da niste nikad požalili? Koje su vam se najviše isplatile i koje su najmanje vrijemena preživljele skupljajući prašinu?

Kod nas je to tomy avion na daljinsko (ima 2 gumba i primjeren je za djecu od 1 godine nadalje), papiga (lutka za na ruku, koja uvijek popravi slabo raspoloženje mog miša), black&decker alat i lego duplo kockice (ali njih smo dobili, a ne kupili..).

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najbolje igračke
23.7.2008 13:32:51   
Florijan Jakov
i mi imamo taj aviončić, bio je zanimljiv mjesec dana...imamo tommy tračnice i vlak, sad ga je to počelo zanimati, kosilica plastična na guranje, didaktička drvena igračka sa vijugavim šipkama po kojima vodi autiće, kuglice..ali najveći zakon je bicikl i plastična bušilica

< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 23.7.2008 13:33:55 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najbolje igračke
23.7.2008 13:35:27   
mirna
Podsjetila si me sada još na našu plastičnu kosilicu, koja je još uvijek zakon i na naš autić na selu: bobby car (iz njemačke, samo 25 eura je koštao i vrijedi još uvijek svakog centa..)

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najbolje igračke
23.7.2008 13:37:00   
Florijan Jakov
FJ ima dva autića-guralice, doma i kod mojih na viksi, super se igra s njima...jučer kad smo došli na viksu, samo sjeo na suto i mir pola sata

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najbolje igračke
23.7.2008 17:11:21   
troubled
tommy gym...višenamjenska igračka...sad sam vidjela da i drugi proizvođači imaju slično...
prvo je to stalak koji se stavi iznad bebice, a na njega se mogu prikačiti različite igračke...
kasnije se "pretvara" u didaktičke igračke, te naposlijetku u guralicu-kolica...
jako je to voljela...od dva mjeseca dok je gledala te šarene visilice pa sve do pet godina kad je u toj guralici vozila igračke user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najbolje igračke
25.7.2008 9:40:54   
lenny
Najviše se igrata sa Lego Duplo kockicama. To je zaista za obojico bio dobar nakup.
A vanka nema boljeg od pjeska in bagera user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najbolje igračke
20.9.2008 16:18:26   
gugi
Kod nas su to definitivno kružići u bojama od Tomya,slaže ih po veličini ili vrti u krug,i nakon godinu dana nisu mu dosadili ali zato meni kad ih zvizne od pod ili pločice,a ima i vlakove Tomica,Jurica i ostali,zanimljivo voli da se igra i s lutkamauser posted image  i kao što rekoste ovog ljeta je hit bila plastična kosilica i taćke.

(Odgovor članu lenny)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!