|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 12:54:17   
evanda
Najbolje od te dječije opreme mi koristi ( i najčešće) Omronov toplomjer za uho....savršen svaki put, nema čačkanja po guzi...
Najgluplja i najlošija investicija mi je stol za presvlačenje ( kad se prvi put okrenuo sa 2 mjeseca, nisam ga više htjela ni smjela upotrebljavati)...
Kako je kod vas?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:09:59   
adryosijek
hehe ja neznam ali dobro ce doci vidjet od zena koje su rodila . ma tolko nakupujemo stvari eo ko i ja jer mi prva beba a 1 godina prode dok si reko keksuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:13:26   
lueman
meni su sve stvari bile dobra investicija, od kolica 3u1, toplomjera za uho, komode za presvlačenje,hm, ništ nisam promašila, možda sam kupovala previše garderobe koju je brzo preraslauser posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:15:45   
Zvonki
Kupujem promišljeno jer nemam novca na bacanje. Tako da ne mogu reći da sam imala neku propalu investiciju.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:16:35   
mariola
Složila bi se sa Lu, iako sve to koristimo tek 2,5mjeseca. Jedino puno te robice. Prve brojeve je prerastao čim se rodio tj. nije ni obukao kad se rodio veliki...

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:19:51   
adryosijek
moje misljenje da se isplati uzimat ono sto ce beba duze imat kao sto su kreveti i kolica  komode,a ove neke hranilice i hodalice mislim da je to bacanje novacauser posted image a naravno odjeca nije puno ni skupa a najbrze ju preraste . pa tako ubrzo planiraj drugu bebu pa  neces kasnije morat razmisljat bit ces u plusuuser posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:21:14   
mariola

IZVORNA PORUKA: adryosijek

moje misljenje da se isplati uzimat ono sto ce beba duze imat kao sto su kreveti i kolica  komode,a ove neke hranilice i hodalice mislim da je to bacanje novacauser posted image a naravno odjeca nije puno ni skupa a najbrze ju preraste . pa tako ubrzo planiraj drugu bebu pa  neces kasnije morat razmisljat bit ces u plusuuser posted image user posted image


Često pomislim "jadna moja druga beba neće ništa novo dobiti"user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:24:08   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: mariola


IZVORNA PORUKA: adryosijek

moje misljenje da se isplati uzimat ono sto ce beba duze imat kao sto su kreveti i kolica  komode,a ove neke hranilice i hodalice mislim da je to bacanje novacauser posted image a naravno odjeca nije puno ni skupa a najbrze ju preraste . pa tako ubrzo planiraj drugu bebu pa  neces kasnije morat razmisljat bit ces u plusuuser posted image user posted image


Često pomislim "jadna moja druga beba neće ništa novo dobiti"user posted image

Tako je bilo u mom slucajuuser posted image user posted image user posted image
Aj s vremena na vrime nesto kupim da ima bar nesto novouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:27:21   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: adryosijek

moje misljenje da se isplati uzimat ono sto ce beba duze imat kao sto su kreveti i kolica  komode,a ove neke hranilice i hodalice mislim da je to bacanje novacauser posted image a naravno odjeca nije puno ni skupa a najbrze ju preraste . pa tako ubrzo planiraj drugu bebu pa  neces kasnije morat razmisljat bit ces u plusuuser posted image user posted image


Meni se hranilica ful isplatila jer je bas dugu sjedio u njoj a i drugi sad opet i mogu reci da mi je to među boljim investicijamauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:27:38   
Nika 24052006
Pa ne znam,nekako sam sve poprilično iskoristila.Nisam kupovala ništa što nije neophodno,tako da...Jedino hranilica,zaista sam bacila novac,jer Nika nije voljela u nju,ali nije mi toliko žao,jer nije bila skupa.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:28:01   
riDoris

IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kupujem promišljeno jer nemam novca na bacanje. Tako da ne mogu reći da sam imala neku propalu investiciju.

I kod mene je ista situacija, ali zato moji roditelji troše na nju nemilosrdno da mi kolko puta dođe muka koje novce bacaju na skupe igračke ili robu, a znam kako većina igračaka završava, a i robu brzo preraste.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:29:13   
lueman
eto i meni hranilica bila super a još ju uvijek koristimo bez onog podloška više kao stolac i super mi je

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:31:47   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: mariola


IZVORNA PORUKA: adryosijek

moje misljenje da se isplati uzimat ono sto ce beba duze imat kao sto su kreveti i kolica  komode,a ove neke hranilice i hodalice mislim da je to bacanje novacauser posted image a naravno odjeca nije puno ni skupa a najbrze ju preraste . pa tako ubrzo planiraj drugu bebu pa  neces kasnije morat razmisljat bit ces u plusuuser posted image user posted image


Često pomislim "jadna moja druga beba neće ništa novo dobiti"user posted image

ako bude cura onda će ipak dobiti nekaj novogauser posted image
nisam kupila ništa a da nisam nikada koristila.
jedna od naj boljih investicija mi je bila ''ležaljka''(nešto od plastike)za lakše kupanje djeteta.
nemoraš ga držati a on ne može da sklizne vani
neznam kako se to zove ali neke kadice znaju to umati unutra

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:32:23   
adryosijek
¸pa naravno hehe ako dobijes od drzave porodiljni i imas viska novaca naravno da bi ja uzela isto nesto novo za 2 bebu . ja htjela nehtjela sve imam za curu ako 2 bude musko opet moras u plavom hehe . ma sve zavisi kolko ko ima novaca. al kod nas zene nejvise dobiju od druge djece ono sto beba preraste tako da se neistrose previseuser posted image ,emo je sve novo za 1 bebu ni nepomisljam sta polovno a za 2 cu imat od 1 i jos nesto novo uzmem naravnouser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu riDoris)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 13:50:35   
MaTana
moja najgluplja investicija je bio klokan (nosiljka), upotrijebila sam je jednom za kratku setnju, zaredale su kiše, iza toga je ova moja mala guza dobila na težini i moja kicma to vise nije mogla podnjeti, a najbolja investicija, chicco kolica i hranilicaod kada sjedi samostalno je u njoj za hranjenje

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 14:26:07   
gljiva
Sve su bile dobre investicije, jer smo sve dugo koristili. A sad sve koristim za I.
Jedine glupe investicije su flašice za I jer ih dečko jednostavno ne želi,
a promjenili smo ih već nekoliko.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 14:37:16   
natalijax
ja sto god sam kupila ,nisam nigdje pogrijesila,za sadauser posted image

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 14:40:28   
ejmama
Ništa nisam kupila što mi nije trebalo, robice isto imam hrpu, da je drugo bilo dečko onda bi trebala u šoping ovako ne moram pola te robe starija je obukla par puta, a neku nijedanput.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 14:43:47   
barbiegirl
Meni je stol za presvlačenje stajao u kupatilu i koristili smo ga 3,5 godina i bio mi je najbolja investicija.

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 15:10:24   
anuska08
Najlošija jastuk za dojenje i jastuci za spavanje djeteta na boku!! Najboljih ima puno....jedna od najboljih Chicova stolica /ležaljkica O+!!!! spasila me!!!

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 15:27:57   
mišica 666
najbolja investicija ogradica bila je u njoj 2 godine najlošija pa čini mi se ništauser posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 15:29:31   
leilany
kaj ja znam....sve najbolje...kad sam freak....
sve mi se svida...i nista mi nije bilo zao kupit..radje njoj
neg sebi...user posted image user posted image

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 15:33:49   
CallamityJane
hmm najbolja investicija komodica, ona se koristi neprestano od kada se kike rodila user posted image
a najlosija mogu reci ona korpa veelika za spavanje, nije mozda tri puta u njoj spavala i non stop mi smeta po kuci, trenutno u njoj drzimo plisance user posted image
a hranilica mi je super ispala jer smo kupiili onu sto ide u dva dijela pa ce poslije biti namjestaj za njenu sobu, a krevetic mi je isto neiskoristen nadam se da vec jednom krene spavati u njemu

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 15:38:11   
troubled
najbolja:
daska za presvlačenje - moja su joj križa jako zahvalna...
jastuk za dojenje - jedini način da se odmorim i naspavam dok sam bila trudna, a sad sigurnost da mi neće po noći, ako zaspim dok dojim, odletjeti na pod...ma svi se stalno valjamo po tom jastuku...

najlošija:
didaktička dekica, koliko god mi to bilo teško priznati user posted image , za razliku od paule koja je obožavala i bila pod "visilicama" duuuugoooo, magdi nisu bile baš jako zanimljive, ona je odmah krenula u istraživanje cijelog poda user posted image
duda varalica user posted image totalno neikorištena "živi" među njenim igračkama, možda je noću duda neki medo, ali magda jokuser posted image user posted image user posted image

ali sve je to tako individualno user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Najbolja i najlošija investicija
18.1.2010 15:42:49   
CallamityJane
joj vidis zaboravila sam na didakticki jorgancic user posted image
uopste nije posluzio svrsi ali zato se mama redovno sa njim pokriva i uzela sam ga sebi, tako je mekani i flaflasti, ubice me baka kada vidi da sam i to djetetu otela user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!