|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 14:48:43   
Zvonki
Istina ili mit? Pucajte user posted image

Ovako, ja imam dobrog prijatelja, poznamo se od djetinjstva. Možemo izlaziti, razgovarati satima i jako ga volim. Moj muž je također postao prijatelj s njim. Nije problem ako izađemo do kasnih sati u kino ili negdje. E sad...da on ima takvu prijateljicu, brijem da mi ne bi bilo svejedno user posted image user posted image user posted image Iako napominjem, imam u njega beskrajno povjerenja, kao u sebe samu. Zašto je to tako? Da vas čujem...Vaša iskustva?

< Poruku je uredio Zvonki -- 11.5.2011 14:52:49 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 14:51:39   
natalijax
ja sam imala jednog frenda,stvarno smo bili super,najbolji prijatelji gdje smo djelili suze i smjeh i nakraju se zacopao u mene ko nekakvi dečkićuser posted image i sve je propalo u vodu,a user posted image imam dobrih prijatelja kojima ču uvijek pružit ruku prijateljstva i popiti kavicu ,

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 14:55:11   
mirna
MM je imao jednu dobru prijateljicu, puno puta smo znali izaci zajedno ... od kada nismo u zg se vise skoro ne vidjamo. ja nemam bas nekih muskih prijatelja vise su to decki s kojima smo tulumarili u mladosti, sada nemam bas puno za razgovarati sa njima ...

Ova muzeva prijateljica iz zg me uopce nije smetala, niti sam bila ljubomorna na nju...mozda da je bila sama..? ali je bila u sretnoj vezi...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 14:57:38   
njanja
ja imam 4 prava prijatelja.... (kroz razne faze života sam ih imala i više)...
1 mi je frend osnovna/srednja škola/fax
3 sam upoznala na poslu i kroz sve životne i poslovne situacije na poslu smo se jako svi sprijateljili i povezali kroz ovih 8 godina...sa njihovim ženama se super slažem, jedna od njih mi je čak postala i jedna od boljih prijateljica, mm se sa svim tim prijateljima super slaže....najćešće se nalazimo obiteljski mimo posla, ali naravno da puno puta sa tim frendovima/kolegama odem na kavu/marendu sama. S jednim sam čak prije jana biciklirala i sad ga nagovaram da ide trčat samnom...

Ja volim muške...Volim ih kao prijatelje jer su direktni, otvoreni i bez puno komplikacija. Naravno, o nekim stvarima s muškima ne mogu razgovarati, ali zato su tu moje ženske prijateljice....

MM nije općenito društven tip, tako da je on lijen i za s prijateljima se naći i nema ženske prijateljice, a niti je s kolegicama na poslu dobar kao što sam ja sa svojima....

Kao što sam na onoj temi napisala, ne dijelim prijatelje na ono što imaju među nogama, dijelim ih na kvalitetu odnosa koju mi pružaju i koju izgrađujemo....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 14:59:55   
ama
Iskreno nevjerujem u musko-zenska prijateljstva.....redovna vidjanja ispijanja kafa razgovori o svemu itd...neznam mozda grijesim...mozda postoje u nekim skolskim danima i dok studiras...al sve posle toga cini mi se tesko....

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:03:05   
ama
eto izgleda da grijesimuser posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:03:42   
anaxx
IZVORNA PORUKA: njanja


Ja volim muške...Volim ih kao prijatelje jer su direktni, otvoreni i bez puno komplikacija. Naravno, o nekim stvarima s muškima ne mogu razgovarati, ali zato su tu moje ženske prijateljice....


ovo njanja potpisujem, prijatelji, ako su pravi, su prijatelji bez obzira na spol!

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:07:23   
mayathebee
Hmmmm....imala sam najboljeg prijatelja od 5. osnovne, išli smo skupa u razred. Ma bili smo ko prst i nokat, o svemu smo mogli pričati, teško da bi koji dan prošao da se nismo vidjeli. Nitko mi nije bio veća utjeha nakon ljubavnih krahova, i nitko me nije mogao tako lako oraspoložiti kao on. Obožavali smo slušat jedno drugo jer smo bili totalno različiti. On popularan, zgodan, sav važan, a ja tiha, mirna povučena......on bi govorio da sam ja njegova stanica za odmor, a on meni vjetar u leđa!!!user posted image user posted image user posted image  Bili smo vaga jedno drugome, ja sam njega kočila a on mene tjerao gdje je trebalo. Bili smo slatki, svi su nam zavidjeli.
Nije nikamo otišao, još je tu, samo mi je mužuser posted image user posted image user posted image

Ali ovo gore nije pravilo, imam još hrpu muških prijatelja, večinu iz djetinjstva,prema kojima nikada ništa više nisam osjetila, i koji su u meni isto tako vidjeli samo prijateljicu. Sad već svi manje više imaju ženu i djecu, pa su to sada već naši obiteljski prijatelji!!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
11.5.2011 15:17:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu anaxx)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:25:15   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: ama

Iskreno nevjerujem u musko-zenska prijateljstva.....redovna vidjanja ispijanja kafa razgovori o svemu itd...neznam mozda grijesim...mozda postoje u nekim skolskim danima i dok studiras...al sve posle toga cini mi se tesko....


potpisujem..
inace bi mogla samo sa pederima kafenisati do mile volje...user posted image

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:28:10   
njanja

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: ama

Iskreno nevjerujem u musko-zenska prijateljstva.....redovna vidjanja ispijanja kafa razgovori o svemu itd...neznam mozda grijesim...mozda postoje u nekim skolskim danima i dok studiras...al sve posle toga cini mi se tesko....


potpisujem..
inace bi mogla samo sa pederima kafenisati do mile volje...user posted image



ja vas smatram vrlo siromašnim osobama jer ne da nemate muškog prijatelja, nego si ih niti ne dozvoljavate imati radi nekih ograničenja koje nam društvo nameće...


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:38:19   
mišica 666
doista ne razumim ta zadrta razmišljanja oko muškoženskih prijateljstava. imam prijatelja i muž prijateljice još od prije nego smo se ja i mm upoznali pa da ih sad odpišemo mi je totalno redikulozno. ako sam se udala nisam napravila lobotomiju mozgauser posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:39:07   
mm1209
Imam puno muških prijatelja, uglavnom se s njima i družim, uvijek smo u društvu mm, ja i oni.
Meni su osobno muški prijatelji bolji, nekako mi je opuštenije s njima i počela sam se ponašati kao muško, kartam s njima, roštiljam...user posted image

Rijetko kad sam s njima sama da nema mm, ali mislim da bi mi bilo čudno da nema njih u mom životu..
A sad da baš idem sama s njima stalno na kavu nemam potrebe, ipak mi je mm najbolji prijatelj. A i mm se druži s mojim prijateljicama, ali ne ide sam s njima na kave

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:45:13   
mm1209
Zaboravila sam reći da stvarno ne mogu shvatiti zašto bi se netko ustručavao imati muško-žensko prijateljstvo? Napisala sam već da nemam potrebe ići sama s njima na kavu zato jer ih često vidim, i uglavnom je mm samnom, ali da se to i dogodi ne bi se ljutio mm niti bi se ja ljutila da on ode na kavu s prijateljicom, ali ne idemo jer kao što sam napisala često se viđamo s prijateljima



(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:57:00   
ama

IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: ama

Iskreno nevjerujem u musko-zenska prijateljstva.....redovna vidjanja ispijanja kafa razgovori o svemu itd...neznam mozda grijesim...mozda postoje u nekim skolskim danima i dok studiras...al sve posle toga cini mi se tesko....


potpisujem..
inace bi mogla samo sa pederima kafenisati do mile volje...user posted image



ja vas smatram vrlo siromašnim osobama jer ne da nemate muškog prijatelja, nego si ih niti ne dozvoljavate imati radi nekih ograničenja koje nam društvo nameće...


user posted image user posted image user posted image nisam rekla da sam protiv slobodno se vi druziteuser posted image da mi fali prijatelj nefali mi i nemislim da sam ogranicena nego jednostavno tako je kod mene imam dosta prijateljica i sasvim su mi dovoljne....kazem u skolskim danima sam znala da se druzim isla na kafu itd...al sad ne...i nevidim nista lose u tome sto nemam ekstra tipa za kafe i druzenje...user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 15:58:52   
ama
sve mi se to kod vas cini lijepo al kod mene nemoguceuser posted image nismo svi isti to bi trebalo bit dodvoljnouser posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 16:04:58   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: ama


IZVORNA PORUKA: njanja


IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: ama

Iskreno nevjerujem u musko-zenska prijateljstva.....redovna vidjanja ispijanja kafa razgovori o svemu itd...neznam mozda grijesim...mozda postoje u nekim skolskim danima i dok studiras...al sve posle toga cini mi se tesko....


potpisujem..
inace bi mogla samo sa pederima kafenisati do mile volje...user posted image



ja vas smatram vrlo siromašnim osobama jer ne da nemate muškog prijatelja, nego si ih niti ne dozvoljavate imati radi nekih ograničenja koje nam društvo nameće...


user posted image user posted image user posted image nisam rekla da sam protiv slobodno se vi druziteuser posted image da mi fali prijatelj nefali mi i nemislim da sam ogranicena nego jednostavno tako je kod mene imam dosta prijateljica i sasvim su mi dovoljne....kazem u skolskim danima sam znala da se druzim isla na kafu itd...al sad ne...i nevidim nista lose u tome sto nemam ekstra tipa za kafe i druzenje...user posted image


tako i ja razmisljam...

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 11.5.2011 16:05:25 >

(Odgovor članu ama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 17:09:12   
pincirotvajler
ja nemogu imati frendove jer sam sex ugroženauser posted image user posted image
znači ništa više od kava jednom mjesečno i poruka jednom tjedno user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 17:18:52   
pticica
naravno da postoje musko - zenska prijateljstva
kao sto njanja rece prijatelj je prijatelj bez obzira sta ima medju nogama;))


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 17:19:23   
pticica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja nemogu imati frendove jer sam sex ugroženauser posted image user posted image
znači ništa više od kava jednom mjesečno i poruka jednom tjedno user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 18:00:49   
jagodicabobica
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja nemogu imati frendove jer sam sex ugroženauser posted image user posted image
znači ništa više od kava jednom mjesečno i poruka jednom tjedno user posted image user posted image


user posted image lopugo jedna...user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 18:17:39   
malizia
ne vjerujem u muško- ženska prijateljstva, evolucijski su oni predodređeni za neku drugu vrstu druženjauser posted image . jedino ako je taj muškarac peško onda je prijateljstvo moguće user posted image .

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 18:22:58   
bubamara787
IZVORNA PORUKA: malizia

ne vjerujem u muško- ženska prijateljstva, evolucijski su oni predodređeni za neku drugu vrstu druženjauser posted image . jedino ako je taj muškarac peško onda je prijateljstvo moguće user posted image .


slažem se...


_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 19:26:25   
LUNA000
hahaha koje teme danas...
slažem se i sa maliziom i sa pinci user posted image

postoje m-ž prijateljstva, ali mislim da ipak u tom prijateljstvu če nekad, prije ili kasnije doći do pokušaja da se dogodi nešto više, makar i pod određenim okolnostima, ne vjerujem onima koji imaju prijatelje a da nikad nisu osjetili ili barem zamislili kako bi to bilo da su skupa..i opet je sve stvar karaktera
Ja isto možda čak više volim razgovarati sa prijateljem nego s prijateljicom, imala sam jednog dugo godina, dok se nisu spojili dva svijeta, jedna noć, jedno mjesto i ja poželila biti sa njim..tu je on bio kavalir pa rekao  da bih mogli požaliti ako takvo nešto učinimo tad i nismo..bili smo prijatelji sve dok ja nisam upoznala mm, zatrudnila, i ušla u obiteljski život a on se zaposlio u drugom gradu..jednostavno smo se razišli..to je samo jedan od primjera s moje strane..a i ja sam mali vražićak kao pinci, pa bolje ograničiti takva prijateljstva, nebih varala muža da se razumijemo, ali i sama želja da se probudi je več jedan vid prevare...Ja zato kažem da je meni moj muž i prijatelj i ljubavnik i brat..kako kada user posted image
Sve ostalo su prijatelji za jednu mjesečnu kavu i čakulu za viditi što ima novog..kako kaže pinci...

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Muško - ženska prijateljstva?
11.5.2011 19:57:38   
malica
Moj najbolji frend je muško i bio mi je "kuma " na vjenčanju. Ja udana on u ozbiljnoj vezi i još funkcioniramo. Tako da što se mene tiče, muško ženska prijateljstva itekako postoje!

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko si dugo dojila?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!