|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 9:40:44   
xxl
Jućer sam na poslu kontaktirala sa tetom iz vrtića..neznajući da imam djecu prokomentirala je kako -Mrzi imati posla s roditeljima jer su davežiuser posted image Prića je poćela jel me pitala dal se može otrovati s malo mišomorauser posted image Naime stavili su mišomor na mijesto gdje djeca mogu do njega i roditelji s ih napaliuser posted image Pa kaj će im bit ak slućano malo progutaju a ionak su to predškolska dijeca i već sve znajuuser posted image I nemre sirota više na poslu zdržat kak rade pritisak na nju..a sad su još i upisiuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 9:48:09   
Bebys
delikatno pitanje...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 9:50:23   
mirna
ma mislim da vecina teta nije takvih...

pa naravno ne mogu stavljati otrov gdje djeca mogu do njega....user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
6.5.2010 10:10:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 10:12:28   
xxl
Nisam išla u detalje jer nisam bila u mogućnsti..

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 10:14:13   
ninolina
Draga moja ako su samoinicijativno stavile mišomor roditelji bi ih trebali prijaviti policiji i krivično će odgovaratiuser posted image user posted image
kakve luđakinje!!!
otrov za miševe i štakore postavljaju posebne firme koje imaju licencu za rad i njihovi djelatnici su obučeni za to. Mišomor se stavlja u posebne kutije na posebno označena mjesta.
ne znam gdje i kako su to postavili,ali znam da bi ih mm objesio ako je na dohvat djece .


potpisujem...pa nisu normalne... nemre djeci ništa biti...pa nek one probaju


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 10:14:35   
ninolina
a ide tvoj mali u taj vrtić ili

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
6.5.2010 10:17:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 10:17:53   
xxl
Ne nejde..da drugom je kraju grada,na polu sam srela ženu koja mi se tuži kak joj je teško radit 
IZVORNA PORUKA: ninolina

a ide tvoj mali u taj vrtić ili


_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
6.5.2010 10:18:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 10:19:35   
ninolina
ma strašno ja bi im poslala inspekciju...bez obzira ali kad znaš kakvo je stanje, jel znaš nekoga od roditelja kojem djete ide tamo??

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 10:22:08   
xxl
Neznam mislim da je vrtić negje oko Maksimira,Dubrave tam taj dio Zagreba..nisam mogla ženu stisnuti ,bila sam u negodnoj situaciji

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 10:25:22   
ninolina
ma neznam kaj bi rekla...jadno djede ako koje to proba...strašno

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 10:47:03   
Bebys
boze moj kako sve dodje na svoje...
sto hocu reci...
popljuvase me jucer upravo radi vrtica i OVAKVIH STVARI...
e pa eto sada vidite...nema veze njihova naobrazba...ako je covjek...u glavi...user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 11:05:19   
ejmama
IZVORNA PORUKA: Bebys

boze moj kako sve dodje na svoje...
sto hocu reci...
popljuvase me jucer upravo radi vrtica i OVAKVIH STVARI...
e pa eto sada vidite...nema veze njihova naobrazba...ako je covjek...u glavi...user posted image


Nije mjesto da sad tu o tome raspravljamo, ti si rekla da su djeca u vrtiću neodgojena. Te tete imaju sreće da ih netko nije zadavio.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 11:06:16   
Bebys
svasta sam ja bila pisala...ne samo to...sve skupa svakako sam mislila...i iza TOGA CVRSTO STOJIM...user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 11:08:45   
njanja
IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Bebys

boze moj kako sve dodje na svoje...
sto hocu reci...
popljuvase me jucer upravo radi vrtica i OVAKVIH STVARI...
e pa eto sada vidite...nema veze njihova naobrazba...ako je covjek...u glavi...user posted image


Nije mjesto da sad tu o tome raspravljamo, ti si rekla da su djeca u vrtiću neodgojena. Te tete imaju sreće da ih netko nije zadavio.
 slažem se...i uvijek ću stati u obranu vrtića i teta...na žalost, ove tete su izuzetak, ali i na sreću jer to znaći da su u manjini....Ti si se postavila po defaultu da su djeca koja idu u vrtić neodgojena i time uvrijedila sve roditelje koja nemaju priliku da ostaju doma s jecom jer moraju raditi, a nemaju baka i deda servis....Zato, DA- ja hoću raspravljati koliko god hoćeš o vrtiću jer ja iskustva s vrtićem imam, a ti bebys nemaš

< Poruku je uredio njanja -- 6.5.2010 11:09:36 >


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 11:12:37   
Bebys
varas se i to debelo...no necu vise o ovome..gotovo...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 14:44:54   
Anoniman
Ni ja nemam baka servis..i mislila sam da će mi najveći problem biti upisati dijete u vrtić..očito je to tek početak. A valjda svagdje ima divnih ljudi, a i onih koji nisu baš tako divni. Nadam se ipak da u tom vrtiću o kojem pišete taj drek nije blizu djece.

(Odgovor članu Bebys)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 15:01:05   
danery
IZVORNA PORUKA: xxl

Jućer sam na poslu kontaktirala sa tetom iz vrtića..neznajući da imam djecu prokomentirala je kako -Mrzi imati posla s roditeljima jer su davežiuser posted image Prića je poćela jel me pitala dal se može otrovati s malo mišomorauser posted image Naime stavili su mišomor na mijesto gdje djeca mogu do njega i roditelji s ih napaliuser posted image Pa kaj će im bit ak slućano malo progutaju a ionak su to predškolska dijeca i već sve znajuuser posted image I nemre sirota više na poslu zdržat kak rade pritisak na nju..a sad su još i upisiuser posted image


koja je ovo spodoba? ona radi s djecom? a šta nije sama probala malo mišomora pa onda stavila na njoj lako dostupno mjesto??? user posted image user posted image user posted image

i ovo...predškolska djeca,ipak već sve znaju? pa kako to da ONA ne znna kao odrasla,a pretpostavlja da malci znaju??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 15:04:05   
curice
ovo stvarno nije normalno-staviti otrov nadohvat djeceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tu bi inspekcija imala posla

ne daj bože da djeci to dođe do ruka ili usta


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 15:15:11   
Duve
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Bebys

boze moj kako sve dodje na svoje...
sto hocu reci...
popljuvase me jucer upravo radi vrtica i OVAKVIH STVARI...
e pa eto sada vidite...nema veze njihova naobrazba...ako je covjek...u glavi...user posted image


Nije mjesto da sad tu o tome raspravljamo, ti si rekla da su djeca u vrtiću neodgojena. Te tete imaju sreće da ih netko nije zadavio.
 slažem se...i uvijek ću stati u obranu vrtića i teta...na žalost, ove tete su izuzetak, ali i na sreću jer to znaći da su u manjini....Ti si se postavila po defaultu da su djeca koja idu u vrtić neodgojena i time uvrijedila sve roditelje koja nemaju priliku da ostaju doma s jecom jer moraju raditi, a nemaju baka i deda servis....Zato, DA- ja hoću raspravljati koliko god hoćeš o vrtiću jer ja iskustva s vrtićem imam, a ti bebys nemaš


Slažem se, i kako možda vrtić ima svoje mane (ali u većem slučaju prednosti), tako ima i mana odgajanje djeteta samo od strane roditelja i baka i sl.


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 15:18:53   
Duve
IZVORNA PORUKA: Bebys

boze moj kako sve dodje na svoje...
sto hocu reci...
popljuvase me jucer upravo radi vrtica i OVAKVIH STVARI...
e pa eto sada vidite...nema veze njihova naobrazba...ako je covjek...u glavi...user posted image



Da eto sada vidimo, zbog jednog izoliranog slučaja sigurno ćemo svi (kao ti) imati općenito loše mišljenje o vrtićima...


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 16:11:33   
anne
Ne kanim braniti struku, pišem kao majka.
3 tete mi se jako sviđaju, 1 mi je koma!user posted image

A ovo s mišomorom bi trebala prijaviti. Za to ni u kojem slučaju nema opravdanja.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Mrze li nas u vrtiću??
6.5.2010 18:50:13   
Et Nunc Et Semper
IZVORNA PORUKA: xxl

Jućer sam..............Naime stavili su mišomor na mijesto gdje djeca mogu do njega i roditelji s ih napali .................
...

NE STAVLJAJU TETE U VRTIĆU MIŠOMOR, NEGO TETE IZ Z A V O D A  Z A  J A V N O  Z D R A V S T V O!
I tko zna šta je dotična teta "priĆala",  a što je zbilja ispričala, i što si ti u žurbi Ćula, ovaj, čula....
Najlakše je pljuvati.....A i najsramotnije. Toliko. Oprostite na upadu, evo ispadam odmahhhhh

< Poruku je uredio Et Nunc Et Semper -- 6.5.2010 18:56:08 >

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!