|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Molim vas za pomoć - odgoj bebe
11.6.2013 17:51:37   
Ella27
Molim vas za pomoć!
Moj mali od 11 mj svakog živog ko dođe do njega odalamiunatrag mj dana! Al ozbiljno, bez šale, i tomu tako dođe! Mene to jako smeta i ljuti, i objašnjavam mu da se to ne smije, da to nije lijepo i onda po mom izrazu lica vidi da nešto nije u redu i promjeni siroče malo facicu i stavi onu milu. Mene sve rijeđe, ( iako ga ja obožavam i volim najviše na svijetu ), al naprijemjer mm svako malo, evo malo prije baku, jučer navečer goste koje smo imali, i njihovu curicu i svi se mu na to nasmiju i ona je i njemu smiješno, al mi se onda potuže kako jako odalami za svoju dob! Ja im sama velim, nek se mu ne smiju na to, nego da ga zašpotaju!
Ja vidim da je to njemu igra, jer obožava sa svim predmetima udarat da čuje zvukove i njemu je očito fora zvuk dok odalami! Al on neće udarit bilo gdje, nego baš u obraze i ponekad sa dvije rukice!
Neznam više na koji način da ga odviknem od te glupe navike, znam da je to mala beba, ali se bojim da za 3 tj kad krene u jaslice, ne odalami i tamo drugu dijecu il tete, a mogao bi...............


_____________________________

mamina ljubav 15.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Molim vas za pomoć - odgoj bebe
11.6.2013 23:16:55   
mišica 666
a nema druge nego se ne smijati na to i špotati ga da shvati da to nije lipo. imaš pravo kad misliš da je to njemu igra i zato kad se ne budete smijali ni njemu više neće biti zabavno to raditi user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Ella27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Molim vas za pomoć - odgoj bebe
11.6.2013 23:54:35   
anne
Moj mali je bio u jaslicama bully. Gdje je dobio takav stav nije mi jasno, ali su svi bebači znali da mu se treba maknuti s puta.
Puno smo razgovora i objašnjavanja prošli da bi danas došao do točke da ne udari uvijek (prije se i grizao).
Sad zavrišti i zaleti se, ali i to je pomak.
Neka djeca naginju na tu stranu.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!