|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mladost ludost
11.8.2009 0:29:31   
Thea
Nije mi jasno što je to došlo mladim ljudima da je toliko samoubojstvauser posted image user posted image user posted image   Zar  je to trenutak slabosti ili stvarno misle da nema drugog izlaza? Jučer se kod nas objesio dečko 91` godište navodno zbog ljubavnih problema!!!!!!?????????? Ma dajte pa imao je 18 godina kakvi su to teški ljubavni problemi morali biti?Opisuju ga kao uvijek veseo,drag,druželjubiv dečko i pitaju se zašto??? Pa što je to došlo na ovaj svijet da mladi  podižu ruku na sebe....user posted image user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 0:32:02   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ni meni nije to jasno

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 0:32:35   
mariola
ma ne znam Tea, ima i kod nas takvih al meni je to totalno ne razumljivo. Jadna im majka i otac, oni se nikad neće oporavit od toga, niti kad više biti sretni ko prije, njih mi je žao...

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
11.8.2009 0:35:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mariola)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 9:15:19   
uspavana
prestrašne stvari se događaju...
ja ne mogu shvatiti što bi se trebalo dogoditi u bilo čijem životu da veli da nema više nikakvog izlaza....

a i ja mislim da je najgore roditeljima... kako prihvatiti život i živjeti dalje ako nema više njihovog sina/kćerke....strašno!
sva sam se naježila čitajući...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 9:22:24   
Nika 24052006
Meni to isto nije jasno,moj bratić je počinio samoubojstvo vješanjem,imao je tek 15 godina,nitko nikada nije saznao zašto...Sve moguće smo prevrnuli,od školskih knjiga,do interneta,nigdje ništa...A bio je odličan učenik,zadovoljan,imao krasnu obitelj.... Njegovi su roditelji prejadni,doslovno su se preselili na groblje,stalno su kod njega... Ma grozno...user posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 9:26:39   
m600
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Meni to isto nije jasno,moj bratić je počinio samoubojstvo vješanjem,imao je tek 15 godina,nitko nikada nije saznao zašto...Sve moguće smo prevrnuli,od školskih knjiga,do interneta,nigdje ništa...A bio je odličan učenik,zadovoljan,imao krasnu obitelj.... Njegovi su roditelji prejadni,doslovno su se preselili na groblje,stalno su kod njega... Ma grozno...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image žao mi je draga




_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 9:29:16   
m600
kod mene ispred kuće se prije par dana bacila žena pod vlak..imala je 36 godina i ostavila je troje djece iza sebeuser posted image
kažu susjedi da je pušila i čekala da vlak naiđe,kad je vlak naišao stala je na prugu i raširila ruke...užasnoo!!!
ne znam stvarno što bi me natjeralo da se ubijemuser posted image
nitko i ništa nije vrijedno ljudskog života


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 10:58:25   
tikica_69
Bilo je toga i prije samo nisu novinari smijeli tolikop isati o tome...

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 14:54:21   
Thea
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Meni to isto nije jasno,moj bratić je počinio samoubojstvo vješanjem,imao je tek 15 godina,nitko nikada nije saznao zašto...Sve moguće smo prevrnuli,od školskih knjiga,do interneta,nigdje ništa...A bio je odličan učenik,zadovoljan,imao krasnu obitelj.... Njegovi su roditelji prejadni,doslovno su se preselili na groblje,stalno su kod njega... Ma grozno...user posted image


I ovaj dečko se objesio i sad nitko ne zna zašto...user posted image user posted image   Ostavio je roditelje i mlađeg brata i sestruuser posted image    
Ma nema te nevolje ili te osobe koja bi me natjerala na tako nešto.....


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 15:13:44   
mamice
oni koji mene poznaju nebi nikad rekli da sam radi ljubavnih problema isto se pokusala s 16 godina ubiti. misla sam da nikada necu naci ljubav da sam ruzna da volim samo toga decka. cak sam zavrsila u bolnici kad i on samo da mu budem blizu. sve su mi ladje potonule kad je rekao da me ne voli. gotovo odmah nitko me nece i tablete u usta sad mislim da je to bilo tako ludo i uzivam u zivotu i mislim da su kukavice svi koji dignu ruke na sebe a ja prva medju njima

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 22:59:52   
dami
Ubrzo će godina dana da se objesio dečko iz društva moga sina. Čak su išli 8 god, zajedno u školu. Mogu reći samo strašno !
Očito je da ima sve manje komunikacije između roditelja i dijece.
Imamo sve manje vremena za njihove brige.user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 23:01:20   
dami
Ja nebih rekla da su to kukavice, za tako nešto moraš biti zaista hrabar.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Mladost ludost
11.8.2009 23:07:11   
Ninaa
Neznam strašno je to. Jadna obitelj i prijatelji.Mladima svašta padne na pamet. Ja sam u tim godinama bila tak iskompleksirana bez razloga, debela i ružna imala sam 55 kila na 170. SAd imam 75 pa živim sretno. Nešto im jednostavno klikne u glavi i ne razmišljaju o posljedica. Od moje kolegice s posla sin se zapalio kad je imao 20 god.samo su ga uspjeli spasiti. Prestrašno. Ima groznu narav, kriv je i odgoj, sve mu dopuštali i on je to maksimalno koristio od izlazaka, love auta,a niš nije htio raditi ni ići u školu. Kad su mu prestali davat novce, nekak se zapalio u autu. Ma grozne su posljedice, što fizičke što psihičke i za njega i za cijelu obitelj. od kad imam dijete samo se molim Bogu da nas prosvijetli da je dobro odgojimo i da budemo dobri roditelji.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!