|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Medulin
12.4.2010 22:07:20   
mirna
Da li je netko ovo vidio u živo:

http://www.arenacamps.com/hr/Mobilne_kucice/Indije/Mobilne_kucice

MM kaže da su jako lijepe plaže tamo... Razmišljamo o tim kamp kućicama...  Što mislite?

< Poruku je uredio mirna -- 12.4.2010 22:12:20 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Medulin
12.4.2010 22:11:32   
CallamityJane
meni je mm rekao da cemo kupiti kamp kucicu i tako zivjeti posto ja non stop kukam kako nigdje ne putujemo user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Medulin
12.4.2010 22:25:17   
e_l_p_i
Gledajući, mislim da su cijene pristupačne i i da biste mogli ići, ali to odlučite što prije jer sam ja iz fore upisala jedan termin u 6. mjesecu i ostalo je još par parcela za rezervaciju. Ako želite biti u prirodi, a blizu mora - ovo, barem meni, zvuči perfektno user posted image Inače, da, plaže su lijepe tamo u Medulinu. Ovo će nam biti 3. godina da idemo i mogu ti reći da mi se Medulin strašno sviđa. Ima dosta kulturnih događanja preko ljeta, ali to sad nije tema. U svakom slučaju - ja bih na tvome mjestu išla i kupila kremu sa visokim zaštitnim faktorom da pocrniš, a ne izgoriš user posted image user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Medulin
12.4.2010 22:30:58   
lee
mirna lijepo je tamo..ja skoro svaki vikend idem u medulin...ima tamo ukampu jako puno ljudi..i plaže su lijepe.tamo gdje su kučice su ti stjene...ali imaš i manjih uvalica za djecu...ma super je..meni se svidja jedino ima dosta ljudi po ljeti...ako ti to ne smeta...

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Medulin
12.4.2010 22:38:19   
mirna
super, možemo onda i odmah druženje organizirati...user posted image Na p.p. mi možete javiti ako znate za neke solidne apartmane tamo.. s klimom i terasom i.t.d.... Onda ćemo razmisliti...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Medulin
12.4.2010 22:48:51   
mariola
Te kućice imamo i tu u našem kampu par sto metara od naše kuće. Meni su one superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Medulin
13.4.2010 7:47:34   
ZVRK
mirna meni se sviđe medulin i preporučam ti da idete a imaš i ''zabavni''park u blizini tako da vam bude vladek uživao
a i druženje je tuuuuuuuu
kada bi imali u planu godišnji???

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
13.4.2010 8:14:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Medulin
13.4.2010 8:18:42   
ZVRK
cvrle po meni te kućice služe samo za spavanje a preko dana si okolo u điru.
neznam unutrašnjost ali mjesto medulin je super a i tikica može dati obavijest iz prve ruke

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Medulin
13.4.2010 8:20:49   
mama mery
meni izgleda superuser posted image

_____________________________




(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
13.4.2010 8:20:55   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Medulin
13.4.2010 8:26:24   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: cvrčak

cvrle po meni te kućice služe samo za spavanje



Slažem se,ali ja  ipak volim da je čisto,uredno i ne volim kada se sve raspada zbog starosti.

ok za čistoču ali ako ideš na godišnji barem onda da malo odmoriš od kućanskih obaveza.
barem ja tako.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Medulin
13.4.2010 8:52:29   
adryosijek
ja sam bila jednom tamo i lijepo je

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Medulin
13.4.2010 10:07:28   
MILLA
indije nisu u medulinu,več na sasvim drugom kraju,u banjolama. banjole su dosadne,ne nude ništa interesantno...više je mrtvo...nemaš di posebno prošetati ni vidjeti. a medulin je več druga priča ....imaš predivnih plaža,trgovine na nosu,mjesta za šetnju,nočni život...luna park za djecu...ne može se usporediti. moji su godinama imali luna park i u indijama i medulinu.Medulin definitivno bi bio izbor.što se tiče ovih kamp kučica..sasvim su ti dovoljne za život,kao garsonjera. ionako ispred staviš stolice i stol.ležaljku...i tu češ provesti cijeli dan... os doručka,.sunčanja...odma preko puta su ti plaž a iza bungalova,par metara su kučice u kojima su wc-i i tuševi. čisto je i lijepo uređeno...to ti je medulin.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Medulin
13.4.2010 11:06:14   
mirna
Hvala cure...

Zvrk na godisnji planiramo u 7.mjesecu... ove godine na duzi rok jer nam svima treba duzi odmor... ako idemo za 7 dana onda obicno uzmemo hotel... sada razmisljamo da bi otisli za 2 tjedna... nisam ni znala da ove indije nisu u medulinu...user posted image

Luna park je jako vazan, samo da imajo trampolin i mali ce biti zadovoljan...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Medulin
13.4.2010 12:29:16   
Bebys
to bi TIKICA savrseno trebala znati...ali je nema...jel tako da njena mama tamo zivi a valjda je i ona kada je bila mladja....a nje nema vise na RR...pa onda ti ja neznam..

p.s.
igleda fino...probaj ...sretan put i mirno more...


< Poruku je uredio Bebys -- 13.4.2010 12:30:36 >

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Medulin
20.4.2010 13:16:05   
mirna
Rezervirali smo apartman s klimom za 30€ po danu... nadam se da ce biti ok...user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Medulin
20.4.2010 13:18:48   
BUMBIKA
user posted image user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Medulin
20.4.2010 13:19:49   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
20.4.2010 14:47:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mirna)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Medulin
20.4.2010 15:00:33   
barbiegirl
Kućice su super! Mi smo spavali u jednoj takvoj kada smo išli u Gardaland. Samo šta se meni Medulin ne sviđa! Iste takve kućice imaju i u BI Vilage blizu Fažane (po ljeti imaš isto svaku večer neki događaj) koja je meni puno ljepša, pa si pogledaj cijene

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Medulin
8.6.2010 0:02:03   
e_l_p_i
Da ne otvaram novu temu user posted image
Mi se u subotu navečer vratili iz Medulina. Bilo nam je supeeeeeeeeeeeeeeeeer user posted image Istina, nismo bili u ovim kućicama što je Mirna spomenula, već u apartmanu. Uglavnom, super smo se proveli, Dora je uživala, čak sam joj i kupaći ponijela, ali nažalost ga nije stigla isprobati. Bili smo (MM, Dora i ja) na 2 koncerta. Dora je plesala i pjevala i bila je glavna faca user posted image Slijedeće godine definitivno ponovo idemo do Medulina, ali na više dana jer 2 dana je zbilja prekratko user posted image

(Odgovor članu barbiegirl)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Medulin
8.6.2010 13:08:00   
mirna
Super elpi!user posted image

još tri tjedna pa idemo i mi... u apartman, ne u kućice...user posted image

(Odgovor članu e_l_p_i)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Medulin
9.6.2010 18:06:05   
tikica_69
Dobar provod i mirno more ti zelim mirna. Znam da cete uzivati user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Medulin
26.6.2019 7:46:07   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!